יציאה מהצבא

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108044 הגב
    sentence
    חבר

הסיפור שלי קצת עצוב .. 5 חודשים לפני הגיוס התחלתי טיפול פסיכולוגי (לא משנה על מה, אבל חלק ממנו היה גם על הגיוס).
    הפסיכולוגית שלי המליצה לי לדחות את הגיוס, להוריד פרופיל ועל הדרך שלחה אותי להערכה פסיכיאטרית שהמליצה לי על המשך בטיפול תרופתי.
    אני כמובן ברוב טיפשותי דחיתי את כל ההצעות כי עוד איך שהוא רציתי להתגייס כמו בנאדם לצבא ולתרום.

את הכאפה שלי קבלתי כבר בטירונות כשהבנתי שאני נמצא בחיל חימוש ושנגזר עליי לגעת בשמן, גריז, דלק וצבע במשך שלושת השנים הקרובות.
    הבנתי שקשה לי להסתגל שם לתנאים (לא הצלחתי לישון כמו שצריך, שירותים ? גועל נפש! וכו' וכו')

פניתי לקבן ולפסיכיאטר שם אבל הם מרחו אותי עם שיחת מוטיווציה ויאללה תחזור לעשות קורס!

הרגשתי שהכל גדול עליי שאין לי למי לפנות והחלטתי לברוח.

השאלה שלי היא כזאת –
    כרגע כשאני נפקד שמעתי שאני יכול לפנות לפסיכיאטר במיון ושהוא יפנה אותי לראות פסיכיאטר צבאי (וכל זה מבלי לחזור לבסיס ולהכנס לכלא על הנפקדות)
    איך אני עושה את זה ? אני כל כך רוצה לצאת מהצבא שאני מוכן לעשות הכל! וכשאני אומר הכל אני מתכוון גם להתאבדות!

תודה מראש, חייל שבוז.

#172477 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote sentence:

הסיפור שלי קצת עצוב .. 5 חודשים לפני הגיוס התחלתי טיפול פסיכולוגי (לא משנה על מה, אבל חלק ממנו היה גם על הגיוס).
    הפסיכולוגית שלי המליצה לי לדחות את הגיוס, להוריד פרופיל ועל הדרך שלחה אותי להערכה פסיכיאטרית שהמליצה לי על המשך בטיפול תרופתי.
    אני כמובן ברוב טיפשותי דחיתי את כל ההצעות כי עוד איך שהוא רציתי להתגייס כמו בנאדם לצבא ולתרום.

את הכאפה שלי קבלתי כבר בטירונות כשהבנתי שאני נמצא בחיל חימוש ושנגזר עליי לגעת בשמן, גריז, דלק וצבע במשך שלושת השנים הקרובות.
    הבנתי שקשה לי להסתגל שם לתנאים (לא הצלחתי לישון כמו שצריך, שירותים ? גועל נפש! וכו' וכו')

פניתי לקבן ולפסיכיאטר שם אבל הם מרחו אותי עם שיחת מוטיווציה ויאללה תחזור לעשות קורס!

הרגשתי שהכל גדול עליי שאין לי למי לפנות והחלטתי לברוח.

השאלה שלי היא כזאת –
    כרגע כשאני נפקד שמעתי שאני יכול לפנות לפסיכיאטר במיון ושהוא יפנה אותי לראות פסיכיאטר צבאי (וכל זה מבלי לחזור לבסיס ולהכנס לכלא על הנפקדות)
    איך אני עושה את זה ? אני כל כך רוצה לצאת מהצבא שאני מוכן לעשות הכל! וכשאני אומר הכל אני מתכוון גם להתאבדות!

תודה מראש, חייל שבוז.

בכל בית חולים יש מיון, ובכל מיון יש פסיכיאטר תורן…
    באים, מחכים חצי שעה-שעה, רואים פסיכיאטר והוא כותב את חוות הדעת שלו אתה לוקח אותה לברהן תל השומר או המשך טיפול ביחידה\קבן שאתה רואה.

וכן, חימוש מקום חרא הבהד 20 הזה… אבל אתה לא תהיה הראשון, גם לא המספר 1000 וגם לא האחרון שיוצא משם בעזרת הקבן\חוות דעת מהמיון… מנסיון אחרי תקופה שבה גם יצאתי מחימוש ובכלל מהצבא, לא מצטער על כלום חוץ מבזבוז הזמן במערכת המשפילה הזאת….. כי אם כבר אז כבר. יאללה תהיה חזק החרא יעבור ותהיה אזרח ותקבל יחס של בן אדם ולא של גוש חרא ירוק.

#172480 הגב
    sentence
    חבר

פשוט ללכת למיון לפתוח תיק בטענה שאני דורש פסיכיאטר וזהו ?
    לא יעשו לי בעיות כמו "לך לבסיס" או "אין כזה דבר פה" ?

ודרך אגב, אמא / אבא שלי יוכלו להכנס איתי לשיחה איתו ולומר להם גם מה הם חושבים ? (זה יכול לעזור הרי)

#172483 הגב
    Spor
    חבר
    quote sentence:

ודרך אגב, אמא / אבא שלי יוכלו להכנס איתי לשיחה איתו ולומר להם גם מה הם חושבים ? (זה יכול לעזור הרי)

מיון נועד גם לחיילים.
    לא יודע עד כמה אפקטיבי יהיה לבוא סתם ככה, בלי אירוע כלשהו.

#172488 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote sentence:

לפתוח תיק? איזה תיק? על מה אתה מדבר?

לא יעשו לך "בעיות", ואמרו לך שיש פסיכיאטר בכל מיון אז למה שיגידו לך אין דבר כזה ? זה אזרחות לא צבא…

אמאאבא לא צריכים לבוא, והם לא יכולים לדבר במקומך, מה שהם חושבים זה לא רלוונטי כל כך…. הפסיכיאטר הרי יישב וידבר איתך בסופו של דבר וחוות הדעת היא ע"פ מה שתספר לו \ המראה\ ההתרשמות שלו ממך.

אתה יושב ומחפש כינים וסתם מבזבז זמן וזה לא מועיל לך, אני מבין שמפחיד לעשות משהו במקום סתם לשבת בבית בנפקדות ולחכות לקשת בענן, אבל כמה שתטפל בזה יותר מהר ככה תסיים עם זה כבר…. למשוך את זה סתם יזיק לך בגדול.

#172505 הגב
    צביקה
    חבר

בכל זאת, אם הוא יבוא עם חבר או בן-משפחה המצוקה תראה יותר אמיתית..

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־יציאה מהצבא
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו