עוד 3 חודש לשיחרור ולא יכול יותר

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים עוד 3 חודש לשיחרור ולא יכול יותר

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108080 הגב
    avi20
    חבר

שלום
    הסיפור שלי הוא כזה עשיתי שנתיים וחצי בתור לוחם יש לי בעיות כלכליות בבית וזה העיק עליי במשך כל השירות אבל המשכחתי לשרת בתום לוחם זמן כשנה וחצי מהם הצבא לא עזר לי כספית אבל המשכתי תשמעו זה לא קל לרדת משמונה שעות מחסום לחזור לעשות עוד שמירה של שעתיים ובלילה לא להרדם פשוט לא הצלחתי להפסיק לחשוב מה יהיה בבית ואיך מסתדרים בעלדיי יום אחד החלטתי להפסיק את זה ויצאתי לנפקדות חודשיים של עבודה לקראת סוף העריקות אבא שלי נהרג אחרי השבעה חלטתי לחזור הרבה שיכנועים ממפקד הפלוגה והבטחות לעזרה נשלחתי לכלא ל 20 יום שם שכל יום היה סיוט בשבילי תשמעו אני לוחם בשבילי כלא זה קייטנה אבל איך אפשר להיות כלוא אחרי שאבא שלך נהרג זה מחשבות שלא נגמרות דיכאון ותחושה נוראית היום חודשיים אחרי ואני לא מצליח לצאת מהדיכאון שלשום לא יכלתי לחזור לבסיס אז עכשיו אני שוב בנפקדות אני חייב עזרה וכאן מגיעה השאלה שלי איך אני מגיע לקבן או לפיסכולג בלי לחזור לצבא מה אני יכול לעשות נתתי למדינה שנתיים ו9 חודש בתור לוחם ולא יכול יותר פשוט לא יכול איך אני יכול לצאת מהצבא ומה אני צריך לעשות

תודה מראש לכל העונים

#172726 הגב
    bibi
    חבר

לך לעיתונות – לא שווה לך לצאת על קב"ן בשביל 3 חודש
    כדי שתנסה לעקוץ כמה שיותר גימלים ולבזבז את כל ימי החופשה שלך כדי שתוכל לעבוד

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־עוד 3 חודש לשיחרור ולא יכול יותר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו