אהלן חברה, שאלה קטנה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108223 הגב
    Schalter
    חבר

קודם כל סעמק אני צריך לשלם 400 שקל לפסיכולוג כי פה בעיר שלי אין מטעם כללית.

דבר שני, הפסיכולוג הזה יש לו איזה 50 שנות ניסיון, ואני לא רוצה להיראות מצחיק אצלו, אני רוצה לקבל חוות דעת טובה, השאלה שלי היא האם אני אמור להגיד לו מילולית : "שמע אני לא יושן, אני מפחד, מאז שבלה בלה בלה" או שהוא רק צריך לשאול אותי ואני צריך להיות מדוכא רצח.

סתם בלי כל קשר, אני זוכר שבבגרויות מסוימות של שפה כמו אנגלית או צרפתית, אמרו לי "אל תתן לבוחנת לשאול אותך, עדיף שרק אתה תדבר ככה שהיא לא תוכל להכשיל אותך" השאלה אם פה זה ככה גם, או שאני אמור לתת לפסיכולוג להסיק את המצב שלי בעצמו ולענות לו רק על מה שהוא שואל?

כי תכלס מדוכא לא כל כך יכול לבוא ולהגיד שהוא מדוכא ושהוא לא יושן, אבל מצד שני אם אני לא אגיד כלום אולי הוא לא יבין.

ודבר אחרון, אם אני או ההורים שלי מזמין את הפסיכולוג, והוא שואל בקשר למה הפגישה, רצוי להגיד לו : "חוות דעת לצבא" או משהו כזה?

תודה רבה לכם על העזרה, ושלא תבינו אותי לא נכון… לא באתי לשגע אתכם עם הרבה שאלות שאולי יש להן תשובה פה, פשוט התהליך של 21 הוא אולי ארוך, ואני רוצה להתחיל אותו על רגל ימין ובמסלול היותר קצר שלו.

#173368 הגב

בעקרון שתי הדרכים אפשריות אבל אני אישית מציע שתדבר ותשפוך הכל מבלי שהוא יוציא את זה ממך.יש דברים שהוא לא תמיד ינחש.

תבהיר מראש שאתה מעוניין בחו"ד לצבא.

ואל תפחד להגזים ולתת תיאורים "מזעזעים" יותר ותנסה לגלוש לעוד תחומים מלבד הדכאון, כי זה הנושא הנפוץ ביותר אצל אנשים שרוצים להשתחרר מהצבא.

#173417 הגב
    whitedragon
    חבר

לי פסיכיאטר הציע פגישה 600 שח ובשביל לכתוב חוות דעת אני צריך לשלם עוד 1000 שח זה לא יקר מדי???

#173431 הגב
    Anonymous
    חבר

תלוי איפה אתה גר, איזה פסיכולוג..
    מה חומרת החוות דעת.

אני הייתי מוכן לשלם את הסכום אם החוות דעת הייתה כ"כ חמורה וכמעט מבטיחה שחרור

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־אהלן חברה, שאלה קטנה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו