במשבר נפשי…. פסיכיאטר ביום ראשון… מתחנן לעזרה =[!

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים במשבר נפשי…. פסיכיאטר ביום ראשון… מתחנן לעזרה =[!

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108464 הגב
    itzik
    חבר

אשמח מאד אם תעזרו לי, הנה הסיפור שלי =[… סיפור לא קל עם ניסיון התאבדות ואני עדיין ממתין לפגישה עם הפסיכיאטר… לא יכול לחזור לבסיס בשום פנים באופן… אנא עזרו לי להבין מה יקרה איתי אני מתחנן!

יום שלישי – 10.8.10 – התגייסתי למשטרה צבאית לתפקיד המאבחן הבטחוני… מיד הגעתי ליחידת הסרבנים.
    יום חמישי – 12.8.10 – לאחר יומיים קשים בתרום-מעצר הבטיחו לי שאני לא אהיה מאבחן בטחוני, בערב הגעתי לבסיס משטרה צבאית.
    12.8.10-23.8.10 – סבלתי מאד, בקושי אכלתי, לא ישנתי, בכיתי הרבה בלילות – בקיצור גיליתי שהמקום הזה לא מתאים לי. גם הפגישה עם הקבנית לא עזרה.

יום שלישי – 24.8.10 – בלילה שבין שלישי לרביעי החלטתי לשים קץ לחיי, בשעה 3 בלילה לקחתי את הרצועה של הנשק ואת החגורה, קשרתי בינהן והתחלתי לקשור את הרצועה שנוצרה לצינור של המקלחת עד ששמעתי צעדים של מפקדת שהגיעה אליי בבכי וביקשה ממני להפסיק(מישהו ראה והלשין למפקדים).

יום רביעי- 25.8.10 – אחרי לילה ארוך של שיחות עם כל הסגל של הבסיס, הגעתי לקבנית, היא סיפרה לאבי על המקרה והביאה לי 6 ימי ג' עד אשר אראה בפסיכיאטר. התאריך שנקבע לפסיכיאטר הוא ה-31.8.10

יום שלישי – 31.8.10 – הגעתי לפסיכיאטר, אך נוצר בלבול ביני לבין המפקדים וחיכיתי שם שעה ולא הגיע, בסוף הם סיפרו לי שהוא הגיע אחרי שהלכתי בדיוק. הם ביקשו ממני לחזור לבסיס אך בשום פנים ואופן לא יכולתי לראות את הבסיס, הבנתי שזה יוביל אותי לסוף שלי ואפילו אמא שלי בכתה להם והתקשרה אליהם והם הציעו לי ללכת לביקורופא ולקבל גימלים עד אשר אראה פסיכיאטר.

יום רביעי – 1.9.10 – הלכתי לביקורופא ומשם הפנו אותי לפסיכיאטר אזרחי באיכילוב, הוא נתן לי 5 ימי ג', רשם את כל מה שאמרתי על התיק הפסיכיאטרי.

יום ראשון – 5.9.10 – הגעתי שוב לפסיכיאטר שנקבע לי, חיכיתי שעתיים בתור, פתאום המ"מ מתקשר אליי ואומר לי שהוא מצטער וזה נדחה בשבוע בדיוק(ל-12.9.10), הוא אמר לי שהם יגידו לי מתי לחזור לבסיס, אך מאז הם לא התקשרו.

מקווה שקראתם הכל, מחר התור של הפסיכיאטר שלי מגיע… אני כבר כמעט שלושה שבועות לא בבסיס, הפסדתי שבוע וחצי מטירונות שנמשכה בסה"כ 3 וחצי שבועות, לא יריתי בנשק, לא עשיתי את כל המבחנים… אני ממש פוחד לחזור, זה עושה לי טראומות, אני לא חי שם פשוט, לא בא לי לראות את המקום הזה יותר אני ממש במצוקה נפשית.
    מה לדעתכם הסיכוי שהפסיכיאטר ישחרר אותי? אני רוצה לדעת איפה אני עומד ומה הסיכוי, כי אני חי בסיוט פשוט, זה כמו אבן ענקית על הלב…

תודה רבה לכם.

#174577 הגב
    Spor
    חבר

תהיה כנה ואמיתי איתו, והסיכויים שלך להשתחרר הם לא רעים בכלל.
    זכור – אל תסכים לצאת מהחדר בלי טופס המלצה ל-21. תתפס בכסא אם זה מצריך את זה.

#174579 הגב
    lordgore
    חבר

קודם כל אחי לא משנה מה יקרה שום דבר ובטח שלא הצבא שווה את זה שתפגע בעצמך! תאמין לי שכבר שניסית להתאבד פגעת חזק במשפחה שלך שדואגת לך.
    דבר שני בסופו של דבר אתה תשתחרר אם אתה באמת רוצה. בין אם מחר ימליצו על לתת לך 21 או לא.
    יש לך סיכוי דיי טוב לצאת אגב אם באמת מה שכתבת פה נכון. תספר להם את הסיפור הזה ותמחיש להם שאתה לא יכול עם זה יותר.
    העיקר הבריאות בסופו של דבר אחי.

#174598 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה רבה על התמיכה.
    בסופו של דבר קיבלתי ועדה רפואית למחר בצריפין. מה זה אומר? האם יש סיכוי שאני אצא כבר מחר? תודה רבה.

#174599 הגב
    Anonymous
    חבר

ואציין עוד משהו – משום מה לא קראו לי להיפגש עם ההורים או משהו כזה, האם זה משהו שעושים אחרי הועדה הרפואית?

(אגב אני זה מי שפתח את הדיון)

#174605 הגב
    Spor
    חבר
    quote אורח:

תודה רבה על התמיכה.
    בסופו של דבר קיבלתי ועדה רפואית למחר בצריפין. מה זה אומר? האם יש סיכוי שאני אצא כבר מחר? תודה רבה.

ועדה רפואית – ועדה שרשמית מורידה לך את הפרופיל ל-21.
    כדי להשתחרר רשמית, מה שנשאר לך אחרי הועדה, זה לעשות עבודת ניירת [טופס טיולים יוצא בבסיס],
    ולהחזיר ציוד לבקום. עניין של יומיים בדיוק.

אם עד עכשיו לא זימנו לך פגישה עם ההורים, אז כבר לא ייזמנו גם אחרי הועדה. הרווחת.

#174606 הגב

אבל תוודא שאתה מקבל 21,כי יש ועדה רפואית גם לפרופילים כמו 45 או 64.

#174608 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote כריסטיאן:

אבל תוודא שאתה מקבל 21,כי יש ועדה רפואית גם לפרופילים כמו 45 או 64.

הצצתי בפתק הסודי, רשום משהו על דברים אובדניים וכל זה, אז זה אומר 64 או 21?

#174609 הגב

"נטיות אובדניות" משמע ב-99% 21.אבל הכי חשוב שלא תבוא באופוריה.

מבחינתך אתה לא יודע כלום ומוכן לכל דבר.

#174617 הגב
    Anonymous
    חבר

אשמח אם תוכלו לעזור לי
    אני תקופה של 11חודשים בצבא ואני רוצה לעזוב
    ביקשתי כבר חודשיים קבן ולא קיבלתי עד שבעצמי הלכתי ןביקשתי קבן
    הקבן היפנה אותי לקבן בבסיס
    לאחר שיחה עם הקבן בבסיס הוא החליט להצמיד לי שני אנשים עד הפגישה עם הקבן השני שהיתה למחרת בבוקר
    שהגעתי לקבן למחרת בבוקר הוא ביקש שהבוא עם ההורים שלי למחרת
    ה למחרת הוא שאל אותי ואת הורי אם אני בטוח שאני רוצה לצאת ואמרתי לו שכן
    הקבן אמר להורי שהוא מפנה אותי לפסיכיאטר והוא יקבע לי את הסעיף הנפשי ושתוך שבועיים אני מחוץ לצבא
    מה זה אומר הפסיכיאטר ?
    למה הקבן לא קבע לי סעיף?\האם נכונים דבריו ותוך שבועיים אני יצא ?
    איזה סעיפיםממשגרועים ב פרופיל 21 ואחת.? ום כבר לצאת אז על איזה סעיף עדיף?
    אני רוצה אחרי כן לילמוד אווירונאוטיקה בטכניון האם ישפיע לי הדבר אחרי
    שארצה לצאת לשוק וכניראה לעבוד בתעשייה אוירית?
    תודה על אזרתכם

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
מענה ל־במשבר נפשי…. פסיכיאטר ביום ראשון… מתחנן לעזרה =[!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו