יום שלישי יש לי צו גיוס שבו אני יראה קב"ן אני חייב לקבל פטור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Y O N I
יצירת קשר:

יום שלישי יש לי צו גיוס שבו אני יראה קב"ן אני חייב לקבל פטור

הודעהעל ידי Y O N I » 07 ספטמבר 2009 01:05

יום שלישי יש לי צו גיוס, בצו גיוס אוכל להיפגש עם קב"ן, בצו ראשון בדקו ואמרו שאולי יש לי רשרוש בלב, סתם רופא בדק 2 דקות(זה שטויות עבר חצי שנה וזה סתם שטויות, אין כלום), לכן אמרו לי להביא אישור מרופא שהכל בסדר. האם להביא אישור רפואי שהכל בסדר לצו גיוס?
אני פשוט לא יחזיק במקום כזה, (יש לי פונטציאל להיות 1 החיילים שיתאבד במהלך השירות) ואין מה לעשות אני לא יחזיק במסגרת חוקים נוקשה זו, אם מסיבות אמיתיות אני לא יקבל פטור, אז נותר להמציא סיבות משלי ולהקצין הכל, מה להגיד? ומה לא להגיד ממה שאני מציעה עכשיו?
*שמסגרת חוקים של הצבא זה לא בשבילי, ואני לא יחזיק, אני כל יום יהיה בכלא,
*אני יכול להגיד שהיו לי חלומות שאני בכלא הצבאי בצינוק ואני מתאבד, וזה חלום שחוזר על עצמו
*אני יגיד שאבא שלי הרביץ לי בילדות ולכן כל דבר שמזכיר אלימות גם נשק גורם לי לההיכנס לטראומה או דיכאון
*אני יבוא כטרנס, (למרות שאני רק הומו נשי) הבעיה שזה בלאגן (לקנות פאה, להשיג בגדים, להתכונן הרבה מאוד זמן) ויום שלישי הזה זה כבר היום גיוס, השאלה האם לא אבוא טרנס, אלא אבוא כבן נשי שמדבר בלשון נקבה ולהגיד שאני מבולבלת לגבי מי אני גבר או אישה, השאלה האם יש צורך לבוא כטרנס? האם בכלל טרנס מקבל פטור? האם יש עוד דברים שאתם ממליצים להגיד? או להתנהג?
מה הסיכויים שבכל זאת יחליטו לגייס אותי? כמובן שאתנגד לזה גם אם זה ללכת לכלא, מה הסיכויים שיכניסו אותי לכלא? ולכמה זמן?
והכי חשוב זמן, אני רוצה לקבל פטור במהירות כדי להתחיל הליכים בשרות לאומי

תודה רבה לעוזרים
קבניסט

Re: יום שלישי יש לי צו גיוס שבו אני יראה קב"ן אני חייב לקבל פטור

הודעהעל ידי קבניסט » 07 ספטמבר 2009 12:02

קודם כל שלום לך,
שום כמו שהרבה פעמים אמרו עם אתה במטרה לצאת אתה תיצא השאלה כמה זמן ימרחו אותך
*מומלץ לעשות את זה כמה שיותר מהר ולא אחרי שאתה כבר בשירות

*במידה ואתה מגיע ואומר שאתה הומו או מתחפש לאישה זה דבר שכבר הרבה עשו אותו
על דבר כזה מקבלים פטור אבל תלוי איך אתה מציג את זה כמשחק או אמיתי

הפטור שתקבל יהיה
הפרעות אישיות לא מוגדרות תחת קטוגריה
ערך נמוך בעיני צה"ל
.
Y O N I
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Y O N I » 07 ספטמבר 2009 17:33

הציעו לי רעיון, לבוא עם בובת דוב ולדבר אל הדוב מול הקב"ן, וכך לההראות משוגע, אמרו לי שעשו זאת וזה הצליח
השאלה האם לעשות זאת, כי טרנס אני לא חושב שאוכל להשיג את כל הפריטים, כדי לבוא כטרנס
האלה האם שאר הסיבות שרשמתי שאגיד מספיקות או שעדיף שאשחק אותה בנוסף משוגע, ואדבר אל "החבר הכי טוב שלי הדוב"
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 ספטמבר 2009 17:38

לא יכול להיות שמישהוא מספיק משוגע לדבר עם בובת דוב
ושאר החיים שלו רגילים
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 07 ספטמבר 2009 18:34

Y O N I כתב:הציעו לי רעיון, לבוא עם בובת דוב ולדבר אל הדוב מול הקב"ן, וכך לההראות משוגע, אמרו לי שעשו זאת וזה הצליח
השאלה האם לעשות זאת, כי טרנס אני לא חושב שאוכל להשיג את כל הפריטים, כדי לבוא כטרנס
האלה האם שאר הסיבות שרשמתי שאגיד מספיקות או שעדיף שאשחק אותה בנוסף משוגע, ואדבר אל "החבר הכי טוב שלי הדוב"

חח גם אני שאלתי על הטרנס בהתחלה איזה מצחיק כנראה חושבים על זה. טרנסים כן מתגייסים כמו כולם (שאלתי) ואין שום פטור אם אתה טרנס. אבל עזוב אחי אתה הולך רחוק לא צריך לא טרנס ולא דובי ושום דבר.

שים את היצירתיות שלך בדברים אחרים כמו איך להציג דמות של דכאוני כמו שצריך, יש לזה הרבה יותר סיכויים להצליח מאשר מישהו שמדבר לדובי אבל לך תדע חח אולי יוציאו אותך על דוביטיס נראה לי יש איזה סעיף כזה...
O'er the land of the free and the home of the brave
Y O N I
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Y O N I » 08 ספטמבר 2009 05:13

Weef כתב:
Y O N I כתב:הציעו לי רעיון, לבוא עם בובת דוב ולדבר אל הדוב מול הקב"ן, וכך לההראות משוגע, אמרו לי שעשו זאת וזה הצליח

חח גם אני שאלתי על הטרנס בהתחלה איזה מצחיק כנראה חושבים על זה. טרנסים כן מתגייסים כמו כולם (שאלתי) ואין שום פטור אם אתה טרנס. אבל עזוב אחי אתה הולך רחוק לא צריך לא טרנס ולא דובי ושום דבר.

שים את היצירתיות שלך בדברים אחרים כמו איך להציג דמות של דכאוני כמו שצריך, יש לזה הרבה יותר סיכויים להצליח מאשר מישהו שמדבר לדובי אבל לך תדע חח אולי יוציאו אותך על דוביטיס נראה לי יש איזה סעיף כזה...

טוב אני יבוא קוויר (1 שלא מגדיר את עצמו), אני יבוא נשי עם איפור מוקצן, וידבר בלשון נקבה,
ואני גם נינמופן ודיכאוני וקצת קלמנזי
נראה לי השילוב הזה יעבוד, בכל מקרה אני הולך היום ויעדכן אך היה הפטור שאקבל חחח
Y O N I
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Y O N I » 08 ספטמבר 2009 17:33

הלכתי ללשכת גיוס לבהר"ן (או אך שרושמים את זה) אמרו לי שהתיק נסגר כי כבר ניפגשתי עם קב"ן בעבר, ואני בסיכום פרופיל, ואמרו שבמודיעין הטעו אותי, ואני לא יכול להיפגש עם קב"ן
למה? אך זה שבטלפון אמרו לי מספר פעמיים, ובבהר"ן אמרו שהטעו אותי
אז הבהר"ו בדק רצה להתקשר לקופת חולים, הוא התקשר לאמא שלי בשביל המס של קופת חולים, לא יודע אם התקשר לקופת חולים, אבל בסוף הוחלט שאני יבוא עם אמא שלי עוד חודש ללשכת גיוס לקב"ן, אמרו לי שעושים לי טובה שעושים את כל זה, ואני הייתי צריך לעשות את זה
או שהביא חוות דעת מהפסיכולוג שלי, שהיה לי בעבר, אני התקשרתי לפסיכולוג,
הוא בעבר אמר לי שישלח, וגם ללשכת גיוס באר שבע שזה חלק מהמילואים שלו, ולא שולח
אז הפעם אמר שאדבר איתו בחמישי, אז אני משער שישלח, ואז אוכל לקבל פטור, אם לא אז אצטרך לחכות חודש, ואז לבוא עם אמא שלי
Briton
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Briton » 08 ספטמבר 2009 18:39

יוני, קודם כל כדי לחסוך בבלאגן - שהפסיכ' ישלח אליך לפקס או מכתב או שתלך אליו ישירות ותקח. ככה לא תהיה תלוי בו ולא תצטרך לתאם איתו שוב במידה והם שוב "לא יקבלו" את המסמכים שלך.
קח את זה בעצמך ותביא ללשכת הגיוס/ברה"ן עותק. תוודא שזה הגיע.

לגבי "עושים לך טובה" - הרבה מאוד מאנשי הצבא בטוחים שהם עושים טובה בכלל שהם נותנים לך להיות פקוד.
בכלאופן, זה לא נכון. אם צריך קב"ן, אז צריך. שטויות.
Y O N I
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Y O N I » 09 ספטמבר 2009 08:48

Briton כתב:יוני, קודם כל כדי לחסוך בבלאגן - שהפסיכ' ישלח אליך לפקס או מכתב או שתלך אליו ישירות ותקח. ככה לא תהיה תלוי בו ולא תצטרך לתאם איתו שוב במידה והם שוב "לא יקבלו" את המסמכים שלך.
קח את זה בעצמך ותביא ללשכת הגיוס/ברה"ן עותק. תוודא שזה הגיע.

לגבי "עושים לך טובה" - הרבה מאוד מאנשי הצבא בטוחים שהם עושים טובה בכלל שהם נותנים לך להיות פקוד.
בכלאופן, זה לא נכון. אם צריך קב"ן, אז צריך. שטויות.

הפסיכולוג עובד בלשכת גיוס באר שבע כחלק מהמילואים שלו, לכן לתת זה לא בעיה, פשוט הוא עצלן לרשום דו"ח
אז שדיברתי איתו אתמול הוא אמר "נתתי, מה הם לא קיבלו" כמובן שהוא לא נתן וחירטט לי, אבל עכשיו לא תהיה לו ברירה לתת, ועכשיו בטח ירשום את הדו"ח, ויתן
ובכלל אסור לי לקרוא את הדו"ח של הפסיכולוג נכון?
ולמה סגרו לי את התיק לסיכום פרופיל, לפני שבכלל עשיתי את המבחן במחשב, והבאתי אישור רפאוי שהכל בסדר אצלי?
ולמה בכלל בטלפון של המודיעין אמרו לי מספר פעמיים שאוכל להיפגש עם קב"ן ביום הגיוס
ואז בבהר"ן אומרים שהטעו אותי?
מה זה הפיגור הזה
Briton
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Briton » 09 ספטמבר 2009 10:03

לך אסור לקרוא את הדו"ח של עצמך? לא יודע.

בכלאופן, כדאי לך לנהל דברים כאלה לבד, בגלל שגם אחרכך יכול להיות "מה, הם לא קיבלו".

קודם כל, הם לא תמיד יודעים. שנית, מהניסיון עם ארגונים כאלה ובמיוחד עם אנשי צבא - הם מקשקשים מה שבא להם. ככה זה לפעמים.
ברור שלאדם מותר ללכת שוב לקב"ן. הרי גם אחרי הגיוס אתה יכול ללכת לקב"ן, זה כל הקטע של קב"ן!
באמת נראה לך שיש תקופות שאי אפשר?

בכלאופן, חרטטו אותך. או שתתייצב בברה"ן או שתצלצל שוב ושוב.
Y O N I
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Y O N I » 09 ספטמבר 2009 11:34

Briton כתב:לך אסור לקרוא את הדו"ח של עצמך? לא יודע.

בכלאופן, כדאי לך לנהל דברים כאלה לבד, בגלל שגם אחרכך יכול להיות "מה, הם לא קיבלו".

קודם כל, הם לא תמיד יודעים. שנית, מהניסיון עם ארגונים כאלה ובמיוחד עם אנשי צבא - הם מקשקשים מה שבא להם. ככה זה לפעמים.
ברור שלאדם מותר ללכת שוב לקב"ן. הרי גם אחרי הגיוס אתה יכול ללכת לקב"ן, זה כל הקטע של קב"ן!
באמת נראה לך שיש תקופות שאי אפשר?

בכלאופן, חרטטו אותך. או שתתייצב בברה"ן או שתצלצל שוב ושוב.

התייצבתי אתמול, ואמרו לי עוד חודש אחרי החגים עם אמא שלי או לפני חוות דעת מפסיכולוג
כי הקב"נית רוצה עוד חוות דעת נוספת
אמרו לי שבאתי אתמול שיש טעות ושקודם אתגייס בשביל הקב"ן, אמרתי שאני לא רוצה, ואז "עשה לי טובה" כפי שרשמתי לפני
מה זה כלאופון?
אם הפסיכולוג באמת ישלח, אז אני אפילו לא צריך לחזור ללשכת גיוס בבאר שבע, וזה הכי טוב מבחינתי
אני מקווה שישלח אני ידבר איתו מחר

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 8 אורחים