בעיות עם ההורים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

yudencow
יצירת קשר:

בעיות עם ההורים

הודעהעל ידי yudencow » 12 יוני 2011 14:25

הפאזל שלי מושלם יצרתי דמות (שלצערי אמיתית לגמרי) שהקבן רוצה לשחרר מהצבא, המפקד שלי לא רוצה לעשות בעיות ומה שחסר לי זה תמיכה של ההורים שאני יודע שאם היה לי היו לי את כל החלקים שאני צריך. להרבה פה הייתה בעייה כמו שלי עכשיו איך אני מקבל את תמיכתם? והאם לקחת אישה מבוגר אחרת שתתחזה לאמא שלי זה דבר אפשרי? הסברתי לאמא שלי על שירות לאומי ועל ההשלכות אבל הבעיה המרכזית היא צרות העין של אבא שלי. איך אני מתגבר עליה?
אורח

Re: בעיות עם ההורים

הודעהעל ידי אורח » 12 יוני 2011 14:37

תגיד שיש לך בעיות עם ההורים ושהם לא מבינים אותך ותבוא לפגישה עם הפסיכיאטר לבד שישחרר אותך..
yudencow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי yudencow » 12 יוני 2011 19:11

הקבן דורשת פגישה עם ההורים כדי להמשיך בתהליך אבל הם אפילו לא רוצים לבוא ואם כן הם יהיו נגדי. מה אני יכול לעשות כדי להבטיח שגם אם הם לא יבואו וגם הם אם הם יבואו ויהיו נגדי אני אצא?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 12 יוני 2011 21:39

yudencow כתב:הקבן דורשת פגישה עם ההורים כדי להמשיך בתהליך אבל הם אפילו לא רוצים לבוא ואם כן הם יהיו נגדי. מה אני יכול לעשות כדי להבטיח שגם אם הם לא יבואו וגם הם אם הם יבואו ויהיו נגדי אני אצא?

"להבטיח" אי אפשר. אבל אם הם ממש מסרבים להגיע, תגיע ותגיד את זה לקב"נית, והיא יכולה להתקשר אליהם. ייתכן שכדאי גם לנסות להסביר להם למה המצב שלך קשה, אולי הם כן ירצו לעזור.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 יוני 2011 04:38

yudencow כתב:הקבן דורשת פגישה עם ההורים כדי להמשיך בתהליך אבל הם אפילו לא רוצים לבוא ואם כן הם יהיו נגדי. מה אני יכול לעשות כדי להבטיח שגם אם הם לא יבואו וגם הם אם הם יבואו ויהיו נגדי אני אצא?

גם אם ההורים לא באים או מסכימים לעשות כלום בשבילך, אם הפסיכיאטר מתרשם שמצבך לא טוב אתה תשוחרר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 יוני 2011 15:28

אני באתי לפסיכיאטר הראשון עם הורים ורק נתנו לי קה"ס כי ההורים נגד שאני ישתחרר
אבל לפסיכיאטר השני באתי בלי הורים אמרתי לקב"נית לפני שאני לא רוצה לבוא עם ההורים ופשוט באתי לבד והוא כולה שאל אותי שתי שאלות עניתי כן והוא אמר לי לחכות למסמכים
yudencow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי yudencow » 14 יוני 2011 20:49

אני כבר נפגשתי עם הקבנית ואמרתי לה שאני צריך והיא אמרה שהיא חייבת פגישה עם ההורים כדי לשחרר. אם אני מגיע עכשיו בלי ההורים שלי אני לא ימשיך בתהליך כי היא לא מוכנה לדבר איתם בטלפון.
אמא שלי מוכנה לבוא אבל היא תתמוך בי להוריד פרופיל אבל לא לצאת לגמרי. יש דרך לסובב את זה?
יש אפשרות להביא איזה אחרת שתתחזה להיות אמא שלי?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 14 יוני 2011 21:23

תביא את אמא שלך, היא תגיד מה שהיא תגיד, אתה תגיד מה שאתה תגיד, והקב"נית תחליט מה שהיא תחליט. העובדה שהיא תגיד לקב"נית שלדעתה לא נכון לשחרר לא אומרת שזה מה שהקב"נית תחליט - אין לאמא שלך זכות וטו בנושא השחרור.

התחזות היא עבירה פלילית, וסביר להניח שהיא גם לא תעזור לך.
yudencow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי yudencow » 14 יוני 2011 21:54

אז רק להישאר בפרסונה להגיד לה שאני צריך להשתחרר וששום דבר לא יעזור לי ושאמא שלי לא מבינה אותי ושיש לנו בעיות בקשר?
MazgaN
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MazgaN » 14 יוני 2011 22:10

כן

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים