האם שוחר יכול לצאת?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

teogteog
יצירת קשר:

האם שוחר יכול לצאת?

הודעהעל ידי teogteog » 04 אוקטובר 2011 23:13

אני שוחר בטכני של חיל האוויר,מצד אחד טוב לי בבית ספר כרגע אבל אני ממש מפחד מהצבא ובטוח שיהיה לי רע
אני לא כל כך רוצה להתגייס,האם שוחר יכול גם לצאת דרך קב"ן כמו כל מתגייס רגיל?
גם אם לא לצאת אני מעדיף אז לפחות לקבל ג'וב בחיל האוויר,
אם אני ידבר עם הקב"ן עוד מהצו הראשון הוא יוכל להוריד לי פרופיל/להוציא אותי כמו כל השאר?
מה אתם אומרים כדאי להשתמש בבית הספר כמין "רשת ביטחון" להגיע לחיל האוויר ששם זה עוד נחשב עורפי במקום ליפול באיזה
חיל קרבי בגדוד,אני ממש מת מפחד משירות קרבי ואין מצב שאני אפילו דורך במשהו שקשור לקרבי...
אורח

Re: האם שוחר יכול לצאת?

הודעהעל ידי אורח » 04 אוקטובר 2011 23:34

teogteog כתב:אני שוחר בטכני של חיל האוויר,מצד אחד טוב לי בבית ספר כרגע אבל אני ממש מפחד מהצבא ובטוח שיהיה לי רע
אני לא כל כך רוצה להתגייס,האם שוחר יכול גם לצאת דרך קב"ן כמו כל מתגייס רגיל?
גם אם לא לצאת אני מעדיף אז לפחות לקבל ג'וב בחיל האוויר,
אם אני ידבר עם הקב"ן עוד מהצו הראשון הוא יוכל להוריד לי פרופיל/להוציא אותי כמו כל השאר?
מה אתם אומרים כדאי להשתמש בבית הספר כמין "רשת ביטחון" להגיע לחיל האוויר ששם זה עוד נחשב עורפי במקום ליפול באיזה
חיל קרבי בגדוד,אני ממש מת מפחד משירות קרבי ואין מצב שאני אפילו דורך במשהו שקשור לקרבי...

מי שלא מסוגל לשרת בצבא לא ישרת, לא משנה אם הוא שוחר, עתודאי, משרת שבוע, או משרת שנתיים וחצי.
בקשר למה כדאי לך לעשות, זאת כבר החלטה שלך ואף אחד פה לא יכול להחליט בשבילך.
רשת ביטחון שמיטחון...
teogteog
יצירת קשר:

הודעהעל ידי teogteog » 04 אוקטובר 2011 23:56

כן אבל זה לא עניין קצת בעייתי כשאתה לומד בבית ספר צבאי ומצד אחד מקבל פטור?
נגיד קיבלתי את הפטור זה לא יהיה מוזר להמשיך ללמוד בבית ספר צבאי,האם זה בכלל אפשרי?
בגלל זה אני שואל כי זה נשמע לא הגיוני
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוקטובר 2011 00:45

teogteog כתב:כן אבל זה לא עניין קצת בעייתי כשאתה לומד בבית ספר צבאי ומצד אחד מקבל פטור?
נגיד קיבלתי את הפטור זה לא יהיה מוזר להמשיך ללמוד בבית ספר צבאי,האם זה בכלל אפשרי?
בגלל זה אני שואל כי זה נשמע לא הגיוני

תשאל את מנהל בית הספר אם אפשר ללמוד בבית הספר כזה עם פטור או לא, או תשאל במשרד החינוך.
אם זה לא נשמע הגיוני כדאי שתברר מול האנשים שעוסקים בזה, אתה לא חושב? במקום באיזה פורום באינטרנט......
גם שוחר בטכני

הודעהעל ידי גם שוחר בטכני » 05 אוקטובר 2011 23:44

קח בחשבון שהעיפו שוחרים מהבית ספר בגלל שהם לא רצו לשרת בחיל האוויר.
אל תגיד כלום אם אתה רוצה להישאר בטכני.
וגם זה לדעתי לא כדאי. עם השנים בטכני הרבה מתחילים להרגיש ככה.

אני מתאר לעצמי שאתה בכיתה י"א נכון?
אם כן השנה אתה תתחיל להרגיש את העומס של השעות והנסיעות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 אוקטובר 2011 07:41

כן נכון אני כיתה י"א ואני פשוט סובל כרגע מבחינת שעות ולימודים
השאלה העיקרית זה אם הסבל הזה משתלם לצבא ואני כן יוכל לצאת או לפחות להיות בג'וב בחיל האוויר(עובד כללי או משהו כזה) דרך הקב"ן
ואם אני מקבל פטור נגיד אני יכול לעזוב את הבית ספר ברגע שאני מקבל את הפטור?יתנו לי בכלל פטור כל עוד אני לומד בבית ספר צבאי?
Free_Duff
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Free_Duff » 07 אוקטובר 2011 20:36

אתה אומר שאתה סובל בטכני.
השעות באמת קשות, הנסיעות כל יום מקשות במיוחד. בן אדם שגר בקריות וזה נחשב קרוב יבזבז כשעתיים ביום על מסדר בוקר או יציאה, נסיעה באוטובוס ושטויות של המדריכים.
זה באמת יכול לפגוע לך בלימודים. יש הרבה שטויות ורוב השוחרים פשוט לומדים לחיות עם זה.

אם אתה סובל שם אני מציע לך לפרוש כשאתה יכול. השנה עוד לא ממש התחילה, ואם יש לך ציונים טובים כל בית ספר אמור לקבל אותך.
באמת שככל שאתה עוזב יותר מאוחר יהיה לך יותר קשה. בינתיים לא עשו מבחנים, לא התחילו הבגרויות, אז אם אתה עוזב- תעזוב עכשיו.
ולא הבנתי אותך, אתה יכול לעזוב מתי שבא לך לא מכריחים אותך להישאר בטכני.

וכמו שאמרתי כבר, היו שוחרים שהרחיקו אותם כי הם יצאו עם הצהרות שהם לא רוצים לשרת בחיל האוויר.
אז אם מפקדים ידעו שמישהו קיבל 21, אני חושב שירחיקו גם אותו. אולי לא אם זה בשנה י"ב והוא תלמיד טוב, או שזה מסיבה בריאותית ואז אולי יתחשבו בו ויתנו לו לסיים.

אתה לא נשמע כאילו אתה באמת לחוץ על לא לעשות צבא, תחשוב על זה לעומק כי זו החלטה משמעותית.

בעוד פחות מחודש יש לי וועדה רפואית מיוחדת בגלל בעיה רפואית שיש לי, יש מצב שאני אקבל 21.
תעקוב אחרי הפורום אני אפרסם את מה שיקרה איתי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 15 אורחים