עזרו לי בתהליך השחרור ... בבקשה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

חופשי
יצירת קשר:

עזרו לי בתהליך השחרור ... בבקשה

הודעהעל ידי חופשי » 30 אוקטובר 2011 18:11

---------
נערך לאחרונה על ידי חופשי ב 01 נובמבר 2011 20:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: עזרו לי בתהליך השחרור ... בבקשה

הודעהעל ידי אורח » 30 אוקטובר 2011 20:36

הקבן משחרר אנשים דיכאוניים או עם תסמינים שהקב"ן קובע שמונעים ממנו את היכולת לשרת בצבא. אין משפט קסם שאתה אומר לקב"ן והוא משחרר אותך.
הוא צריך להבין מההתנהגות שלך ומהשיחה איתך שאתה לא כשיר.
אם נקבעה לך פגישה עם קב"ן זה הצעד הראשון בדרך לשחרור שלך.
אי אפשר לדעת כמה צעדים ה יקח, אבל זה נכון שמי שרוצה לצאת מהצבא בסופו של דבר יצא.
חשוב להתעקש ולא לוותר וגם אם אחרי הפגישה עם הקב"ן לא תקבל פגישה עם פסיכיאטר זה לא הסוף.
פשוט תבקש לראות קב"ן שוב ותראה לו שהמצב מחמיר והתפקוד שלך הולך ומתדרדר. יש צעדים יותר "קיצוניים" שאפשר לעשות. אבל בינתיים הייתי ממליץ לך להגיע לפגישה עם הקב"ן מוכן ולראות מה יוצא מהפגישה הזאת.

יש מידע נרחב על פגישות עם הקב"ן באתר כאן, או באתר אחר בשם טארגט 21.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוקטובר 2011 04:50

עצה שלי היא, לפני שאתה מתחיל בתהליך כלשהו, תהיה בטוח לא ב100% אלה בטריליון אחוז שאתה רוצה את זה,
כי את הגלגל אח"כ אי אפשר להחזיר.
אחרי שעשית חושבים והגעת להחלטה לצאת הנה מה שעליך לעשות:
להתחיל להראות מצוקה נפשית למפקדים, שקשה לך לתפקד, אתה מרבה לאחר, תפקוד לקוי, חוסר מוטיבציה וכדומה.
ולבקש קבן מן המפקדים. במידה ואתה לא רואה באופק שהמפקד הולך לתת לך קבן, עומדות בפניך מספר אפשרויות,
להתקשר לנציב קבילות החיילים ולהגיד להם שהמצב הנפשי שלך לא טוב ולמרות שביקשת קבן מהמפקד עדיין לא נקבע לך תור.(מומלץ שאחד מן ההורים יגיד זאת).
אפשרות אחרת היא פשוט להגיע לבסיס מפקדת בריאות הנפש בתל השומר ולהתעקש לראות קבן.
לגבי ההתנהלות בפגישה עם קבן, תקרא טרגט 21.
דר"א כמו זה שמעלי אמר, אין משפט קסם שמשחרר אותך מהצבא, זה לא הוקוס פוקוס ואתה בחוץ, הכל תלוי בהתרשמות של הקבן ממך.
חופשי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חופשי » 31 אוקטובר 2011 07:27

--------------
נערך לאחרונה על ידי חופשי ב 01 נובמבר 2011 20:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 נובמבר 2011 00:22

חופשי כתב:תודה לכם ...
כפי שציינתי, הפגישה עם הקב״ן כבר נקבעה. מחר אראה רופאה שתתן לי הפנייה ומחרתיים כנראה אפגש איתו.
אני באמת לא מסתגל, באמת לא מצליח ... זה לא בשבילי בכלל
יש לי רקע ״דכאוני״ מהעבר שהייתי מטופל ע״י פסיכולוגית במשך שנה, השאלה היא האם צריך להאחז במה שהיה אז?
או שצריך להראות חוסר חשק הסתגלות ומוטיבציה מהתקופה הזו, של הצבא, ולהאחז רק מעט בתקופה שהייתה לי?
ואם כן אז איך?
אגב, במה הוריי יכולים לעזור בצורה מקסימלית ע״מ לקדם את שחרורי עוד יותר?

אני אישית הייתי משלב את שניהם, מוצא איזה שהוא הקשר ביניהם,
אני לא יודע מה הסיפור, אבל ניקח דוגמא, ילד עבר התעללות כשהיה קטן ועכשיו הצבא הזכיר לו את זה.
חוות הדעת מן הפסיכולוגית שטופלת אצלה עלולה לעזור.
הוריך יכולים לעזור המון, בין אם זה להתלונן למפקד להתקשר לקצין העיר, לקבול את המפקד, להראות דאגה לבריאותך הנפשית.
תזכור שייתכן שגורמי הצבא ירצו בפגישה עם הוריך לפני השחרור כך שהורים תומכים יכולים לעזור מאוד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 נובמבר 2011 03:23

אם עוד לא עשית זאת, תחפש target21 ותקרא את זה.
אחד הדברים היותר חשובים שלדעתי צריך לשים עליהם דגש, זה להעביר לקב"ן רמזים עבים על כך שיש לך כוונות (ותוכנית) לפגוע בעצמך (אפילו להזכיר דרך התאבדות מתוכננת, במקרה ששואלים אותך).

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים