יצאתי מהקב"ן הרגע

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

חופשי
יצירת קשר:

יצאתי מהקב"ן הרגע

הודעהעל ידי חופשי » 02 נובמבר 2011 11:24

-----------
נערך לאחרונה על ידי חופשי ב 03 נובמבר 2011 00:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: יצאתי מהקב"ן הרגע

הודעהעל ידי אורח » 02 נובמבר 2011 12:38

חופשי כתב:הוא זימן אותי עם אמא שלי בטענה שלא מבין מה אני רוצה ושאני מדבר שקט ולא ברור ...
קבע לי לשלישי הקרוב.

דיברתי ממש חלש והשפלתי מבט במשך כל הפגישה, הוא בקושי הבין מה אמרתי ... רק שקשה לי ואני לא יכול להיות שם
הוא שאל אם אני רוצה לצאת מהצבא ועניתי לאחר מס' שניות שכן ... לא טוב לי.
הוא ביקש שאגביר את הקול והרים את הקול שלו לעיתים ממש קרובות ודיבר בביטחון יתר ... בצורה ממש מעצבנת!

שאלתי מדוע פגישה עם אמא, הוא אמר לי "אתה רוצה לשתחרר מהצבא, זה לא פשוט, אי אפשר שיום אחד אמא שלך תבוא ותגיד שעבדת עלינו ושרק רצית להשתחרר ... ועכשיו הרסנו לך את העתיד מבלי שאמא שלך יודעת מזה, יש לזה הרבה השלכות בחיים .. לשחרור מהקב"ן"

נשב עם אמא ונבין מה אתה רוצה ומה אפשר ולא אפשר לעשות.

כתב לי במכתב: מתרשם מקיומה של מצוקה נפשית בינונית ולכן נדרש המשך מעקב קב"ן, יש צורך בהפנייה למומחה/תוך המשך מעורבות מפקדים בסיוע לקשייו של החייל.
מזומן להמשך אינטייק + הורים ביום ג', מבקש התנהגות מפקדים מקלה.

מה כל זה אומר בעברית, למבינים שבינינו שחוו זאת בעבר? תודה :)

אתה בכיוון הנכון לשחרור,
זה פרוצדורה נוספת בדר"כ לפני שיחרור, לא תמיד מבקשים זאת, אבל לפעמים כן, הוא רוצה לשמוע את דעת ההורים, והוא מפנה אותך למומחה(פסיכיאטר).
תדבר עם אמא שלך או עם ההורים ותכין אותם לפגישה הנ"ל. כדאי שתהיו מתואמים.
סטיפלר

הודעהעל ידי סטיפלר » 02 נובמבר 2011 14:03

אורח כתב:
חופשי כתב:הוא זימן אותי עם אמא שלי בטענה שלא מבין מה אני רוצה ושאני מדבר שקט ולא ברור ...
קבע לי לשלישי הקרוב.

דיברתי ממש חלש והשפלתי מבט במשך כל הפגישה, הוא בקושי הבין מה אמרתי ... רק שקשה לי ואני לא יכול להיות שם
הוא שאל אם אני רוצה לצאת מהצבא ועניתי לאחר מס' שניות שכן ... לא טוב לי.
הוא ביקש שאגביר את הקול והרים את הקול שלו לעיתים ממש קרובות ודיבר בביטחון יתר ... בצורה ממש מעצבנת!

שאלתי מדוע פגישה עם אמא, הוא אמר לי "אתה רוצה לשתחרר מהצבא, זה לא פשוט, אי אפשר שיום אחד אמא שלך תבוא ותגיד שעבדת עלינו ושרק רצית להשתחרר ... ועכשיו הרסנו לך את העתיד מבלי שאמא שלך יודעת מזה, יש לזה הרבה השלכות בחיים .. לשחרור מהקב"ן"

נשב עם אמא ונבין מה אתה רוצה ומה אפשר ולא אפשר לעשות.

כתב לי במכתב: מתרשם מקיומה של מצוקה נפשית בינונית ולכן נדרש המשך מעקב קב"ן, יש צורך בהפנייה למומחה/תוך המשך מעורבות מפקדים בסיוע לקשייו של החייל.
מזומן להמשך אינטייק + הורים ביום ג', מבקש התנהגות מפקדים מקלה.

מה כל זה אומר בעברית, למבינים שבינינו שחוו זאת בעבר? תודה :)

אתה בכיוון הנכון לשחרור,
זה פרוצדורה נוספת בדר"כ לפני שיחרור, לא תמיד מבקשים זאת, אבל לפעמים כן, הוא רוצה לשמוע את דעת ההורים, והוא מפנה אותך למומחה(פסיכיאטר).
תדבר עם אמא שלך או עם ההורים ותכין אותם לפגישה הנ"ל. כדאי שתהיו מתואמים.

תבקש מאימא שלך שתגיד שאתה לא אוכל ולא שותה ובקושי ישן והיא תגיד שהיא לא רוצה שתמשיך לשרת כי היא לא יכולה ליראות אותך ככה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 נובמבר 2011 14:51

יש מצב שאתה קרוב לשחרור. כשהייתה לי פגישה עם פסיכיאטר (צבאי) הוא גם אמר שלא ברור לו מה יש לי (כי נתתי תשובות קצרות ומעורפלות), שאל אותי אם יש חוסר מוטיבציה לשירות (עניתי שכן) ובהמשך נקבעה לי פגישה עם הקב"ן ביחד עם ההורים, שבסיומה ניתן לי פרופיל 21 וקיבלתי גימלים עד לוועדה הרפואית.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 10 אורחים