אי אימון בדברים שלי מצד הקב"ן והמפקדים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

koko
יצירת קשר:

אי אימון בדברים שלי מצד הקב"ן והמפקדים

הודעהעל ידי koko » 24 דצמבר 2011 18:59

.
נערך לאחרונה על ידי koko ב 14 פברואר 2012 03:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
hazilkaloi

Re: אי אימון בדברים שלי מצד הקב"ן והמפקדים

הודעהעל ידי hazilkaloi » 25 דצמבר 2011 16:49

היה לי סיפור דומה לשלך,התחלתי בקרבי משמה ירדתי למפקדה של הבא"ח ושרתתי שמה בערך חצי שנה שבחצי שנה
הזו רק נלחמתי כדי לצאת מהיחידה קודם כל(אז עוד לא רציתי להשתחרר לגמרי אלא רק לעבור לבסיס פתוח) בהתחלה התנהגתי
כמוך עשיתי כל מה שביקשו ממני אבל רק נראיתי דכאוני ברמות שאנשים שלא קשורים אליי באו ושאלו אם אני רוצה להתאבד
ונפגשתי עם קב"ן שלא עזר ושלח אותי לפסיכיאטר שבעט אותי חזרה לקב"ן שמרח אותי ואמר שהוא יכול לתת לי רק שיחות תמיכה
מעבר לזה כלום,אחרי זה הבנתי שבדרך היפה הזאת לא יצא לי כלום אז התחלתי לפגוע בעצמי בצורה לא חמורה על מנת להוציא
גימלים וכשנפגשתי עם הקב"ן הראיתי לו את הצלקות ואמרתי לו שזה הדבר הכי טוב שעשיתי בחיים כי בזכות זה לא הייתי בצבא כמה ימים
ואז גם נכנסתי לנוהל התאבדות בגלל שעדיין כלום לא זז ואיימתי עליו שאם אני לא עף מהבסיס הזה עוד השבוע אז יקרה פה משהו
נורא שיזעזע את כל המערכת הצבאית,אחרי זה כבר העיפו אותי לבסיס שהוא 10 דקות נסיעה מהבית ואני כבר חצי שנה שמה מחוסר תפקיד
בא פעם בשבוע לשעה והולך והשבוע אני כנראה משתחרר סוף סוף.
אז כמו שאמרתי הגישה הפייסנית והסלחנית לא תעבוד בצבא,בעיקר לא בבסיס סגור ששמה הקבנים קשים יותר.
koko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי koko » 25 דצמבר 2011 17:29

קודם כל תודה על ההתיחסות.

היה לך הרבה מזל כי אני בפגישה הראשונה עם הקבן עשיתי לעצמי כמה חתכים בידיים כמו שכולם עושים ואמרתי לקבן שפגעתי בעצמי. לאחר מכן העלו אותי משפט על זה שפגעתי בעצמי ואיימתי להתאבד שתבין כמה הטמטום חוגג אצלהם וקבלתי 21 יום כלא על תנאי לשנה... עכשיו אני די פוחד לעשות שוב משהו לעצמי כי אני לא רוצה כלא. אני מנסה לחשוב על דרך אחרת בשביל למנוע את המריחה הזאת שלהם עליי ולא מוצא. אשמח לעצות!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 דצמבר 2011 23:25

koko כתב:קודם כל תודה על ההתיחסות.

היה לך הרבה מזל כי אני בפגישה הראשונה עם הקבן עשיתי לעצמי כמה חתכים בידיים כמו שכולם עושים ואמרתי לקבן שפגעתי בעצמי. לאחר מכן העלו אותי משפט על זה שפגעתי בעצמי ואיימתי להתאבד שתבין כמה הטמטום חוגג אצלהם וקבלתי 21 יום כלא על תנאי לשנה... עכשיו אני די פוחד לעשות שוב משהו לעצמי כי אני לא רוצה כלא. אני מנסה לחשוב על דרך אחרת בשביל למנוע את המריחה הזאת שלהם עליי ולא מוצא. אשמח לעצות!!

"כולם עושים" חתכים? ממש לא. רק מפגרים עושים את זה.
בכלל לפגוע בעצמך בכל צורה שהיא בשביל לצאת מהצבא זה מיותר ולא נדרש.
koko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי koko » 26 דצמבר 2011 01:24

אורח כתב:
koko כתב:קודם כל תודה על ההתיחסות.

"כולם עושים" חתכים? ממש לא. רק מפגרים עושים את זה.
בכלל לפגוע בעצמך בכל צורה שהיא בשביל לצאת מהצבא זה מיותר ולא נדרש.

כן אבל בשביל שיבינו שיש פה באמת בעיה ״רצינית״ צריך לעשות משהו שיזעזע אותם וזה לפגוע בעצמך. ללכת ככה סתם לקבן כי אתה לא יכל יותר ברוב המקרים הוא סתם יגיד למפקדים להתחשב בך ויותר מזה כלום...
koko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי koko » 27 דצמבר 2011 21:33

חברים בבקשה התייחסות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים