(:

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ABCDE
יצירת קשר:

(:

הודעהעל ידי ABCDE » 27 מאי 2012 19:31

היי,
קראתי כמה עמודים כאן בפורום ומשהו בי הזדעזע. אני לא באה מעמדה של לשפוט אף אחד מכם ורק הייתי רוצה שתענו לי על מספר שאלות.
אני יכולה להבין שהמסגרת הצבאית היא לא מסגרת שמתאימה לכל אחד ובצדק. אנשים שיש להם מחלות נפשיות מוכחות ומרגישים שהם באמת לא מסוגלים להיות בצבא מבחינתי אלו אנשים שלא צריכים להיות שם.
לעומת זאת, בתוך הקבוצה הזו שמגדירה את עצמה כסרבנית יש קבוצה מאוד גדולה לדעתי של אנשים שזייפו התנהגות אצל הקב"ן וקיבלו פטור מהשירות הצבאי. לפי דעתי, לפני הכל בשביל לעשות דבר מהסוג הזה לאותו האדם כבר צריכה להיות שריטה דיי עמוקה. לא בגלל האומץ אלא בגלל חוסר יכולת החשיבה על ההשלכות של המעשים שלו.
אבל סך הכל אותם האנשים שזייפו את הקב"ן אלו אנשים שיכלו גם לעשות שירות צבאי. אמנם השירות הצבאי שלהם לא היה מזהיר והוא היה בעל הקלות כלשהם, כל מקרה לגופו. אבל לפחות הם היו עושים צבא.
אתם נורא מתעקשים כאן שזה לא יפגע לכם בשום דבר בעתיד, בשום דבר באזרחות. אוקיי אני אצא מנקודת הנחה שזה נכון. כששואלים את ההורים שלכם מה אתם עושים בצבא, או מה עשיתם וההורים שלכם צריכים להגיד שהבן שלהם יצא על נפשי או לשקר אתם לא חושבים שההורים שלכם מרגישים בושה? אתם בעצמכם לא מרגישים בושה כשאתם צריכים לשקר כששואלים אתכם לגבי הסיבה שבגיל 20 אתם לא בצבא?
הרי כשאתם מכירים מישהי והיא שואלת אתכם למה אתם לא בצבא כרגע, תגיד לה ששיחררו אותך על נפשי? למה אתם לא צועקים לכל העולם ששיחררו אתכם על נפשי ואתם ממממש מלכים? אולי כי קיימת בושה?
יש לי תפקיד תובעני מאוד שדורש ממני לפעמים לתת קצת יותר ממה שצריך. את הדרישה הזו אני יכולה לקבל וגם לא לקבל. לפעמים גם לי נשבר הזין והיה בא לי לצאת מהצבא ולהתחיל לחיות את החיים שלי אבל הבנתי שזו תקופה שתעבור ושיש לי תפקיד טוב ומשמעותי. וברגעים האלה חשבתי על אותם האנשים שאיבדו את החיים שלהם למען הצבא הזה, שנתנו את הדבר הכי חשוב להם והכי יקר להם. אני יודעת שזה המעט שאני יכולה לעשות בשביל אותם האנשים שנהרגו- לשרת בצבא. אני חושבת על אותו חייל שכרגע בגבעתי, בגולני וטוחן שמירות ואני כולה.. מה אני עושה? למה החברים שלי כן צריכים לשרת בצבא ואני לא? מה הפריבילגיה שיש לי לא לשרת בצבא?
אל תחשבו רק על עצמכם בחיים. זה לא יביא אתכם לשום מקום. הכרתי אנשים שבאמת סבלו מבעיות נפשיות והצבא לא קיבל אותם, והם התעקשו כמה שהם יכלו ומאוד רצו ולא רצו אותם. אותם האנשים היום מתביישים בעצמם שהצבא לא רצה אותם. במקום להיות כמו כולנו, בשכבת הגיל שלנו שכולנו משרתים בצבא הם נשארו בבית.
לפני שתחשבו על זה שהצבא לא נותן לכם כסף ולא דברים חומריים, הצבא מציע המון בשבילך. אם זה להתגבר על הקשיים ואם זה לא לברוח ממקום שלא טוב לך, הצבא מציע לך את הדבר הכי חשוב שתוכל לרכוש בחיים שלך שזו התמודדות.
אורח

Re: (:

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2012 20:18

ABCDE כתב:היי,
קראתי כמה עמודים כאן בפורום ומשהו בי הזדעזע. אני לא באה מעמדה של לשפוט אף אחד מכם ורק הייתי רוצה שתענו לי על מספר שאלות.
אני יכולה להבין שהמסגרת הצבאית היא לא מסגרת שמתאימה לכל אחד ובצדק. אנשים שיש להם מחלות נפשיות מוכחות ומרגישים שהם באמת לא מסוגלים להיות בצבא מבחינתי אלו אנשים שלא צריכים להיות שם.
מחלות נפשיות מוכחות? הרפואה היא לא מדע מדוייק, וגם אם נותנים הגדרה X זה לא תמיד שחור או לבן. אם רע למישהו בצבא אז הוא לא אמור להיות שם נקודה. גם אם לא רע לו מספיק בשביל לדפוק לעצמו כדור בראש.

לעומת זאת, בתוך הקבוצה הזו שמגדירה את עצמה כסרבנית יש קבוצה מאוד גדולה לדעתי של אנשים שזייפו התנהגות אצל הקב"ן וקיבלו פטור מהשירות הצבאי.
למה הפוליטיקאים לא מזייפים? (משקרים) כל הקומבינות בצבא כמו ילדים של קצינים שמקבלים את התפקידים הכי טובים, ובנים של טייסים שמתקבלים באורך פלא לקורס טייס בלי סינוי, האם זה לא "זיוף"?
אם אתה לא אוהב זיופים אולי כדאי שתצא נגדם... אבל אין לך מספיק שכל כדי לראות את כל הצביעות מסביבך, כי אתה שטוף מוח שחושב שהוא חכם גדול..

לפי דעתי, לפני הכל בשביל לעשות דבר מהסוג הזה לאותו האדם כבר צריכה להיות שריטה דיי עמוקה. לא בגלל האומץ אלא בגלל חוסר יכולת החשיבה על ההשלכות של המעשים שלו.
כשאתה נסחף עם הזרם יש לזה גם הרבה השלכות, כמובן שלאנשים חסרי עמוד שידרה כמוך אין ביצים להחליט אז אתה פשוט הולך לאן שמובילים אותך, כמו כבשה קטנה ומטומטמת, אישית אני מעדיף לחיות כמו שאני רוצה ולא כמו שאנשים ששמים עליי זין ורוצים לנצל אותי רוצים.
אבל סך הכל אותם האנשים שזייפו את הקב"ן אלו אנשים שיכלו גם לעשות שירות צבאי. אמנם השירות הצבאי שלהם לא היה מזהיר והוא היה בעל הקלות כלשהם, כל מקרה לגופו. אבל לפחות הם היו עושים צבא.
איזו מין גישה מטומטמת זאת? כמו כל הפקידות המטומטמות שהולכות ומבזבזות שנתיים בהכנת קפה ובעשיית כלום, אבל "העיקר שהיא עשתה צבא". אם זה לא טמטום אני לא יודע מה כן.
אתם נורא מתעקשים כאן שזה לא יפגע לכם בשום דבר בעתיד, בשום דבר באזרחות. אוקיי אני אצא מנקודת הנחה שזה נכון. כששואלים את ההורים שלכם מה אתם עושים בצבא, או מה עשיתם וההורים שלכם צריכים להגיד שהבן שלהם יצא על נפשי או לשקר אתם לא חושבים שההורים שלכם מרגישים בושה?
אף אחד לא שואל את ההורים דברים מפגרים כאלה, היחידים שמדברים על צבא הם ילדים חסרי שכל בני 12-17 שחושבים שהם חכמים גדולים אבל הם מאוד רחוקים מזה.
מה שבושה זה לעבוד בתחנת דלק בגיל 23 בגלל שאין לך כסף לכלום, בעוד שאדם שלא שירת כבר סיים יותר מחצי תואר.

אתם בעצמכם לא מרגישים בושה כשאתם צריכים לשקר כששואלים אתכם לגבי הסיבה שבגיל 20 אתם לא בצבא?
מי שואל שטויות כאלה? ואתה יודע איך נקרא מישהו שחי את החיים שלו כדי שאנשים אחרים יתלהבו ממנו? -"לוזר". בן אדם בוגר עם שכל לא מרגיש צורך לתת דין וחשבון לאף אחד, אולי כשתגדל קצת ותהיה פחות ילדון מושפע אתה תרגיש ככה גם יום אחד.
הרי כשאתם מכירים מישהי והיא שואלת אתכם למה אתם לא בצבא כרגע, תגיד לה ששיחררו אותך על נפשי? למה אתם לא צועקים לכל העולם ששיחררו אתכם על נפשי ואתם ממממש מלכים? אולי כי קיימת בושה?
אם מישהו ישאל למה אני יושב עקום אני חייב להגיד להם שהביצים שלי כואבות? שיש לי טחורים? אני חייב דין וחשבון ולתת תשובות לכל אפס שמתערב לי בעניינים? ממש לא. גם אין צורך לצעוק את זה לעולם, כי העולם לא מעניין אותי ומה ש"העולם" חושב לא רלוונטי.
שוב, אתה כמו ילד קטן ומסכן מפחד וחי את החיים שלך לפי איך שנראה לך שהסביבה רואה אותך, וזה ממש עלוב.

יש לי תפקיד תובעני מאוד שדורש ממני לפעמים לתת קצת יותר ממה שצריך. את הדרישה הזו אני יכולה לקבל וגם לא לקבל. לפעמים גם לי נשבר הזין והיה בא לי לצאת מהצבא ולהתחיל לחיות את החיים שלי אבל הבנתי שזו תקופה שתעבור ושיש לי תפקיד טוב ומשמעותי.
תספר לעצמך סיפורי סבתא, אבל בסוף אתה יוצא מהצבא עם שני גרושים על התחת, בלי שום כישורים, ואחרי שאיבדת יותר משלוש שנים מהחיים. הסיבה היחידה שאתה נשאר בצבא היא שאין לך ביצים להיות יותר מכבשה קטנה ומושתנת שנסחפת בזרם...
וברגעים האלה חשבתי על אותם האנשים שאיבדו את החיים שלהם למען הצבא הזה, שנתנו את הדבר הכי חשוב להם והכי יקר להם.
נתנו? נראה לך שהייתה להם ברירה? הם מתו סתם בשביל אגו של פוליטיקאים ששלחו אותם למות בלי שום סיבה...
כמו שהנכים תרמו את האיברים שלהם סתם, כמו במלחמת לבנון השנייה ביום האחרון של המלחמה, נכנסו פנימה ללבנון ביום האחרון כדי שהפוליטיקאים יראו שרירים, והופ - 30 חיילים\בשר תותחים מתו\הפכו לנכים קשים לכל החיים סתם ככה... כי לפוליטיקאי גירדה הביצה והוא החליט לשלוח אותם.
לך תבקר אותם עכשיו, תראה איזה כיף זה כשפיליפינית מנגבת לך את התחת וכשאתה משתין דרך קטטר, ואיך כל הבחורות היפות ברחוב מסובבות את הראש כדי שחס וחלילה הנכה לא יסתכל עליהן.... לך תשאל את הנכים מה הם חושבים, כנס לפורום נכי צהל גיבור גדול שכמוך במקום להראות את הטמטום שלך.

אני יודעת שזה המעט שאני יכולה לעשות בשביל אותם האנשים שנהרגו- לשרת בצבא.
המתים לא שמים עליך זין - אולי תלכי לעזור לנכים במקום לגופות נרקבות? אה לא, זה פחות כיף לראות נכה.... חלילה.... נפשך העדינה לא תוכל להתמודד עם זה.
אני חושבת על אותו חייל שכרגע בגבעתי, בגולני וטוחן שמירות ואני כולה.. מה אני עושה? למה החברים שלי כן צריכים לשרת בצבא ואני לא? מה הפריבילגיה שיש לי לא לשרת בצבא?
חוק טבע הוא שהחכם עובד פחות קשה מהטיפש, ותמיד יש יותר טיפשים מחכמים.
אל תחשבו רק על עצמכם בחיים. זה לא יביא אתכם לשום מקום.
משפט מפגר מאוד ולא נכון.
הכרתי אנשים שבאמת סבלו מבעיות נפשיות והצבא לא קיבל אותם, והם התעקשו כמה שהם יכלו ומאוד רצו ולא רצו אותם. אותם האנשים היום מתביישים בעצמם שהצבא לא רצה אותם. במקום להיות כמו כולנו, בשכבת הגיל שלנו שכולנו משרתים בצבא הם נשארו בבית.
יש אנשים מסכנים ונכים שרוצים להרגיש "שווים", ואם זה מה שהם רוצים שיהיה להם בכיף.
לפני שתחשבו על זה שהצבא לא נותן לכם כסף ולא דברים חומריים, הצבא מציע המון בשבילך. אם זה להתגבר על הקשיים ואם זה לא לברוח ממקום שלא טוב לך, הצבא מציע לך את הדבר הכי חשוב שתוכל לרכוש בחיים שלך שזו התמודדות.
גם בית סוהר נותן לך את אותם הדברים, איזה צירוף מקרים... גם בשואה היהודים למדו להתגבר על קשיים ולא לברוח ממקום שלא טוב... איזה רעיון חכם זה היה.... :lol: :lol: :lol: :lol:
666

הודעהעל ידי 666 » 27 מאי 2012 20:59

אם את "פצצת ערכים", ומה שאת עושה זאת עבודת קודש, למה את פה?
תקומי, תסתכלי במראה, מתחת לפוני היפה שלך, על המצח, כתובה לך המילה "פראייר" באותיות ענק.
את חושבת שאנחנו מתביישים?
אני גאה בזה שיצאתי מהצבא.
גאה בזה שלא לבשתי את מדים הצחנה.
גאה בזה שאני אגואיסט.
גאה שלא שירתתי את מדינת ה"ציונים" העלובה.
אבל יותר מהכל אני גאה שלא הובאתי כמו צאן לטבח.
ABCDE
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ABCDE » 27 מאי 2012 21:35

אורח כתב:
מחלות נפשיות מוכחות? הרפואה היא לא מדע מדוייק, וגם אם נותנים הגדרה X זה לא תמיד שחור או לבן. אם רע למישהו בצבא אז הוא לא אמור להיות שם נקודה. גם אם לא רע לו מספיק בשביל לדפוק לעצמו כדור בראש.
יש לך חשיבה כזו של ילד קטן שאם רע לך במקום כלשהו אז צריך וחייב לברוח ממנו. בחיים שלך אתה תפגש במקרים שלא תוכל לברוח מהם ולא יהיו לך את הכלים להתמודד איתם. להרבה אנשים רע בצבא לפעמים.. אבל זה עובר. כי הם אנשים ידידותיים ויש להם חברים שמחזיקים אותם שם.. והם יודעים שצבא זה חובה שמוטלת עליהם. במקום כל הזמן להסתכל כמה הצבא חרא חרא חרא יש בו הרבה דברים טובים. אותם האנשים שלא מסתדרים עם הסביבה שהם נמצאים בה כנראה שבאמת יש בהם משהו והם לא צריכים להיות בו. אנשים שלא יודעים להתחבר לאנשים אחרים אלו אנשים בעיתיים. אותם אני יכולה להבין.

לעומת זאת, בתוך הקבוצה הזו שמגדירה את עצמה כסרבנית יש קבוצה מאוד גדולה לדעתי של אנשים שזייפו התנהגות אצל הקב"ן וקיבלו פטור מהשירות הצבאי.
למה הפוליטיקאים לא מזייפים? (משקרים) כל הקומבינות בצבא כמו ילדים של קצינים שמקבלים את התפקידים הכי טובים, ובנים של טייסים שמתקבלים באורך פלא לקורס טייס בלי סינוי, האם זה לא "זיוף"?
אם אתה לא אוהב זיופים אולי כדאי שתצא נגדם... אבל אין לך מספיק שכל כדי לראות את כל הצביעות מסביבך, כי אתה שטוף מוח שחושב שהוא חכם גדול..

אני מדברת כאן על חיילים שנמצאים בשירות הסדיר שלהם ולא על פוליטיקאים. במידה ואותו החייל התקבל לקורס יוקרתי כלשהו בזכות ההורים שלו, במידה והוא לא מתאים הוא לא ישאר שם. אני יכולה להגיד לך את זה ממקרים שראיתי בחיים שלי. חברות שלי התקבלו לקורסים טובים ויוקרתיים אבל כשהן לא התאימו למה שהקורס מגדיר הן לא היו שם.
אני ממש לא שטופת מוח, יש דברים בצבא שאני לא מסכימה איתם. כשהייתי צריכה להחזיק נשק בטירונות לא אהבתי את זה. אבל למדתי להתמודד עם הנשק הזה ולהיות איתו וללמוד אותו. שנאתי את המהות שלו אבל ידעתי שזה חלק מהחובות שלי בחיים. אתה רוצה להיות על חשבון אחרים ולא לעשות צבא ולקבל את אותם הזכויות כמו כולם. אני מאמינה שבשביל זכויות צריך למלא את החובות שמוטלות עליך.
מה שהיה מפריע לי מאוד במידה והייתי משתחררת מהצבא על פרופיל נפשי מזוייף זאת התחושה שלי ביני לבין עצמי. ללכת לישון עם עצמי בלילה בידיעה שאני בן אדם שקרן וחסר ערכים, לדעת שרימיתי מערכת שלמה. לא הייתי מרגישה חכמה ותחושה עילאית של ווואוו אני טובה יותר מכולם. הייתי מתביישת בעצמי כל כך! באמת!

לפי דעתי, לפני הכל בשביל לעשות דבר מהסוג הזה לאותו האדם כבר צריכה להיות שריטה דיי עמוקה. לא בגלל האומץ אלא בגלל חוסר יכולת החשיבה על ההשלכות של המעשים שלו.
כשאתה נסחף עם הזרם יש לזה גם הרבה השלכות, כמובן שלאנשים חסרי עמוד שידרה כמוך אין ביצים להחליט אז אתה פשוט הולך לאן שמובילים אותך, כמו כבשה קטנה ומטומטמת, אישית אני מעדיף לחיות כמו שאני רוצה ולא כמו שאנשים ששמים עליי זין ורוצים לנצל אותי רוצים.
אם אני עושה צבא זה אומר שאני חסרת ביציות, כבשה קטנה ומטומטמת? אני פשוט גדלתי בבית עם ערכים. שלימדו אותי לתרום לחברה שבה אני חיה. שאמרו לי לעולם לא לחיות על חשבון אחרים ולהשיג את מה שאני רוצה בחיים בזכות היכולות שלי. אני לא יודעת לגבי הבית שלך, אבל אני יכולה להגיד לך שבבית שלי היו מתביישים בי אם היה להם ילד כמוך. ילד שחושב רק על עצמו ועל טובתו. תתעורר, יש עוד אנשים חוץ ממך בעולם.

איזו מין גישה מטומטמת זאת? כמו כל הפקידות המטומטמות שהולכות ומבזבזות שנתיים בהכנת קפה ובעשיית כלום, אבל "העיקר שהיא עשתה צבא". אם זה לא טמטום אני לא יודע מה כן.
כל אחד תורם את החלק שלו בהתאם ליכולות שלו. אני אישית נתקלתי במפקדים מדהימים שברגע שהם ראו שלחייל קשה ולא טוב בתפקיד הם עשו הכל בשבילו, בשביל שיגיע לתפקיד שיתאים לו. אם למישהו נתנו תפקיד X כנראה שזה מה שמתאים לו מבחינת היכולות שהוא הפגין.
אתם נורא מתעקשים כאן שזה לא יפגע לכם בשום דבר בעתיד, בשום דבר באזרחות. אוקיי אני אצא מנקודת הנחה שזה נכון. כששואלים את ההורים שלכם מה אתם עושים בצבא, או מה עשיתם וההורים שלכם צריכים להגיד שהבן שלהם יצא על נפשי או לשקר אתם לא חושבים שההורים שלכם מרגישים בושה?
אף אחד לא שואל את ההורים דברים מפגרים כאלה, היחידים שמדברים על צבא הם ילדים חסרי שכל בני 12-17 שחושבים שהם חכמים גדולים אבל הם מאוד רחוקים מזה.
מה שבושה זה לעבוד בתחנת דלק בגיל 23 בגלל שאין לך כסף לכלום, בעוד שאדם שלא שירת כבר סיים יותר מחצי תואר.

ועוד איך שואלים את ההורים 'דברים מפגרים כאלה'. תשאל את ההורים שלך אם אי פעם שאלו אותם האם הילדים שלהם משרתים בצבא ומה הם עושים בצבא. מבחינתי, בחברה שאני בה שירות צבאי זה חובה. זה מוזר כשמישהו לא עושה צבא. זה אומר עליו המון דברים שהם לא בהכרח טובים. אני פי אלף יותר מעריכה מישהו שעובד בתחנת דלק בגיל 23 אחרי שהוא היה מבחינתי גם פקיד בקרייה. את אותם האנשים שלא עשו צבא והם כבר בחצי מהתואר שלהם אני ממש לא מעריכה. במידה ותעמיד לפני שני אנשים כאלה ותגיד לי עם מי היית מעדיפה לצאת.. וואלה הייתי בוחרת באותו אחד שהיה פקיד בקרייה ועכשיו הוא בלי שקל. כי מה זה חשוב לי? העיקר שאני יודעת עליו שהוא בן אדם הגון שלא ניסה לצאת מהצבא ושיקר לכולם שהוא חולה נפש. כי אותו אדם ששיקר לכולם שהוא חולה נפש הוא באמת חולה נפש וזה לא מישהו שהייתי רוצה לבנות איתו חיים.
אתם בעצמכם לא מרגישים בושה כשאתם צריכים לשקר כששואלים אתכם לגבי הסיבה שבגיל 20 אתם לא בצבא?
מי שואל שטויות כאלה? ואתה יודע איך נקרא מישהו שחי את החיים שלו כדי שאנשים אחרים יתלהבו ממנו? -"לוזר". בן אדם בוגר עם שכל לא מרגיש צורך לתת דין וחשבון לאף אחד, אולי כשתגדל קצת ותהיה פחות ילדון מושפע אתה תרגיש ככה גם יום אחד.
מי שואל שטויות כאלה? זה ממש לא שטויות ואולי קצת תגדל.. ותתחיל לראות שאנשים שואלים את זה. באופן אישי, כשאני יושבת בבר ומישהו מתחיל לדבר איתי בין השאלות הראשונות שהוא שואל אותי זה מה אני עושה בצבא. אני גאה בתפקיד שלי ואנשים אחרים מעריכים אותי על התפקיד שאני עושה. נעזוב את האנשים האלה, התחושה שלי עם עצמי היא הכי חשובה. אני אוהבת לעשות את התפקיד שלי ואני גאה בו. אני לפחות יודעת שעשיתי משהו עם החיים שלי במקום לשבת כמוכם אצל הקב"ן ולייעץ לאנשים איך לצאת מהצבא.
אם מישהו ישאל למה אני יושב עקום אני חייב להגיד להם שהביצים שלי כואבות? שיש לי טחורים? אני חייב דין וחשבון ולתת תשובות לכל אפס שמתערב לי בעניינים? ממש לא. גם אין צורך לצעוק את זה לעולם, כי העולם לא מעניין אותי ומה ש"העולם" חושב לא רלוונטי.
שוב, אתה כמו ילד קטן ומסכן מפחד וחי את החיים שלך לפי איך שנראה לך שהסביבה רואה אותך, וזה ממש עלוב.

אתה כל הזמן במחשבה שלך חושב שמה שחשוב לי זה מה שאנשים יחשבו עליי. אז וואלה, ממש לא. חשוב לי לדעת ביני לבין עצמי שאני בן אדם אמין והגון ואני לא בורחת כשרע לי ולא טוב לי. לעומתך, מתנהג כמו ילד קטן כשרע לו, במקום להתמודד בורח למקומות אחרים באמצעות מרמה ושקרים. החיים עוד יישימו אותך הרבה פעמים במקומות שתצטרך להתמודד.. ולא תהיה לך את האופציה לברוח.
יש לי תפקיד תובעני מאוד שדורש ממני לפעמים לתת קצת יותר ממה שצריך. את הדרישה הזו אני יכולה לקבל וגם לא לקבל. לפעמים גם לי נשבר הזין והיה בא לי לצאת מהצבא ולהתחיל לחיות את החיים שלי אבל הבנתי שזו תקופה שתעבור ושיש לי תפקיד טוב ומשמעותי.
תספר לעצמך סיפורי סבתא, אבל בסוף אתה יוצא מהצבא עם שני גרושים על התחת, בלי שום כישורים, ואחרי שאיבדת יותר משלוש שנים מהחיים. הסיבה היחידה שאתה נשאר בצבא היא שאין לך ביצים להיות יותר מכבשה קטנה ומושתנת שנסחפת בזרם...
אני יוצאת עם הרבה מאוד כישורים. התפקיד שלי דורש ממני כל פעם להביע את עצמי מחדש ולהתמודד עם בעיות חדשות כל יום ולמצוא להן פתרון יצירתי והולם. אמנם כסף לא קיבלתי מזה, אבל כישורים ויכולות קיבלתי יותר ממה שתצליח להשיג ב20 שנה הקרובות. הסיבה היחידה שאני נשארת בצבא זה מתוך האידיאולוגיה שבשביל לקבל זכויות צריך למלא חובות.
וברגעים האלה חשבתי על אותם האנשים שאיבדו את החיים שלהם למען הצבא הזה, שנתנו את הדבר הכי חשוב להם והכי יקר להם.
נתנו? נראה לך שהייתה להם ברירה? הם מתו סתם בשביל אגו של פוליטיקאים ששלחו אותם למות בלי שום סיבה...
כמו שהנכים תרמו את האיברים שלהם סתם, כמו במלחמת לבנון השנייה ביום האחרון של המלחמה, נכנסו פנימה ללבנון ביום האחרון כדי שהפוליטיקאים יראו שרירים, והופ - 30 חיילים\בשר תותחים מתו\הפכו לנכים קשים לכל החיים סתם ככה... כי לפוליטיקאי גירדה הביצה והוא החליט לשלוח אותם.
לך תבקר אותם עכשיו, תראה איזה כיף זה כשפיליפינית מנגבת לך את התחת וכשאתה משתין דרך קטטר, ואיך כל הבחורות היפות ברחוב מסובבות את הראש כדי שחס וחלילה הנכה לא יסתכל עליהן.... לך תשאל את הנכים מה הם חושבים, כנס לפורום נכי צהל גיבור גדול שכמוך במקום להראות את הטמטום שלך.

פגעת בנקודה. למען האמת, התפקיד שלי זה לבקר את אותם האנשים. מתוקף התפקיד שלי אני מתעסקת עם פצועי צה"ל ולפעמים נכי צה"ל. אותם האנשים שכרגע מרותקים לכיסא גלגלים לא מצטערים על הרגע שהם התגייסו לצבא. על הרגע שהם נתנו יד ורגל למדינה שלהם. אתה יודע למה? כי הם אנשים הגונים. כי הם איבדו את היד והרגל הזו בשבילך, בשביל שתוכל להמשיך לשבת כמו מסכן בפורום ולייעץ לאנשים איך לצאת מהצבא. אני נמצאת בקשר רציף עם אותם האנשים ואני עוזרת להם בכל מה שהצבא לקח להם.
המתים לא שמים עליך זין - אולי תלכי לעזור לנכים במקום לגופות נרקבות? אה לא, זה פחות כיף לראות נכה.... חלילה.... נפשך העדינה לא תוכל להתמודד עם זה.
שוב, דיברתי על זה קודם. אני חלק ממערך הנפגעים של צה"ל. ככה שנכים אני חווה כל יום.
אני חושבת על אותו חייל שכרגע בגבעתי, בגולני וטוחן שמירות ואני כולה.. מה אני עושה? למה החברים שלי כן צריכים לשרת בצבא ואני לא? מה הפריבילגיה שיש לי לא לשרת בצבא?
אז לכל אותם האנשים שנתנו את החיים שלהם למדינה הזאת אתה קורא טיפשים? לחיילים האלה שעכשיו שומרים עליך בשביל שתהיה מאחורי מסך ותייעץ לאנשים איך לברוח מצה"ל אתה קורא טיפשים?
משפט מפגר מאוד ולא נכון.
למה לא?
הכרתי אנשים שבאמת סבלו מבעיות נפשיות והצבא לא קיבל אותם, והם התעקשו כמה שהם יכלו ומאוד רצו ולא רצו אותם. אותם האנשים היום מתביישים בעצמם שהצבא לא רצה אותם. במקום להיות כמו כולנו, בשכבת הגיל שלנו שכולנו משרתים בצבא הם נשארו בבית.

יש אנשים מסכנים ונכים שרוצים להרגיש "שווים", ואם זה מה שהם רוצים שיהיה להם בכיף.
זה לא הצורך להרגיש שווים. זה הצורך לדעת שיש לי את הכישורים והכלים בשביל שהצבא יקבל אותי. אתה כל הזמן חושב שאנשים עושים דברים בשביל להראות לאחרים. לעומתך, שפועל מתוך הצורך להרגיש עליונות על אחרים וחוכמה על אחרים ולהיות רמאי ושקרן יש אנשים שהם לא כאלה. יש אנשים שפועלים מתוך אמינות.

גם בית סוהר נותן לך את אותם הדברים, איזה צירוף מקרים... גם בשואה היהודים למדו להתגבר על קשיים ולא לברוח ממקום שלא טוב... איזה רעיון חכם זה היה.... :lol: :lol: :lol: :lol:

בצבא יש לך בחירה. בבית סוהר ובשואה אין בחירה. מהצבא כל אחד יכול לצאת על נפשי אם יש לו מספיק מוח של בן אדם שקרן ולא יציב נפשית.
ABCDE
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ABCDE » 27 מאי 2012 21:47

666 כתב:אם את "פצצת ערכים", ומה שאת עושה זאת עבודת קודש, למה את פה?
תקומי, תסתכלי במראה, מתחת לפוני היפה שלך, על המצח, כתובה לך המילה "פראייר" באותיות ענק.
גאה בזה שאני אגואיסט.

אני לא מרגישה פראיירית. זה הכל תלוי בתחושה של בן אדם.
במידה והיית אצל קב"ן בשביל לצאת מהצבא. אני ממליצה לך גם להתחיל טיפול פסיכולוגי באזרחות. נשמע שיש כאן נרקיסיזם. למען האמת, אני שמאלנית. לא בחרתי בשום תפקיד שיכול לפגוע בצד השני. אני נגד מלחמות. אבל הערכים שלי אומרים לי שזו החובה שלי ועליי למלא אותה. לכן בחרתי בתפקיד שאין לי פגיעה בשום אדם אלא רק תרומה. באותה המידה שאני מבקרת את פצועי צה"ל אני מוכנה גם לבקר פצועים של חיילים החמאס.
666

הודעהעל ידי 666 » 27 מאי 2012 22:17

ABCDE כתב:
666 כתב:אם את "פצצת ערכים", ומה שאת עושה זאת עבודת קודש, למה את פה?
גאה בזה שאני אגואיסט.

אני לא מרגישה פראיירית. זה הכל תלוי בתחושה של בן אדם.
במידה והיית אצל קב"ן בשביל לצאת מהצבא. אני ממליצה לך גם להתחיל טיפול פסיכולוגי באזרחות. נשמע שיש כאן נרקיסיזם. למען האמת, אני שמאלנית. לא בחרתי בשום תפקיד שיכול לפגוע בצד השני. אני נגד מלחמות. אבל הערכים שלי אומרים לי שזו החובה שלי ועליי למלא אותה. לכן בחרתי בתפקיד שאין לי פגיעה בשום אדם אלא רק תרומה. באותה המידה שאני מבקרת את פצועי צה"ל אני מוכנה גם לבקר פצועים של חיילים החמאס.

יופי. אני ימני. נעים להכיר.
לדעתי את צריכה השתלת אישיות. את בארבי. בובת משחק.
את חייה בסרט ורוד.
אני בן אדם עובד ולומד, מהמיסים שאני משלם, אני מתפח אגו של חיילים חסרי חשיבות כמוך. בזכותי את יכולה לחזור כל יום ב3 הביתה ולהגיד שאת שווה משהו.
בחרת תפקיד משמעותי מבלי לפגוע באף אחד?! גיבורה! נשמה טובה! - תראי לי בחורה אחת שבתפקיד שלה פוגעת במישהו או משהו...
ממש צחקתי, תבקרי חיילים של החמאס? כמה ערכיות ....
את יודעת בכלל מה זה חמאס? את חושבת שזאת מדינה, לא?
את מביישת את צה"ל, שמצידו מבייש את עצמו בכך שהוא מפתח עלק ערכים, בינה וחשיבה עצמאית אצל ילדות כמוך.
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 27 מאי 2012 23:28

ברגע שאמרת שאת שמאלנית אז אמרת את הכל...
גם אני שמאלן אבל אני לא סובל שמאלנים בגלל האופי האליטיסטי והמתנשא שלהם...
את חושבת שאת יודעת הכל... אומרת שמי שלא מסתדר עם המסגרת הצבאית זאת אומרת שהוא כנראה סובל ממשהו נפשי... אז גבירתי המתנשאת, מי שצריך טיפול פה על בעיית נרקיסיזם הוא את. לא אני ולא אף אחד אחר שלא שמח לקבל פקודות מילד בן 19 שבוקשי סיים בגרות...
אם היה לך טיפה שכל בקודקוד אז היית מבינה שאת הולכת כצאן לטבח אחרי התרבות המיליטריסטית סוגדת הצבא שקיימת בארצנו... לא רוצה לצאת עם מישהו שלא עשה שירות צבאי מלא? סבבה גם ה-64% מאזרחי ישראל שלא עושים שירות צבאי מלא לא רוצים לצאת איתך... אבל זה בגלל שאת עדיין ילדה קטנה... כאשר תסיימי את הצבא ותביני שזה שעשית צבא לא מעניין אף אחד בעולם ובארץ חוץ מאת עצמך אז תביני אילו שטויות את מדברת.
עד אז, אני מאחל לך להמשיך להתעלל בנכי צה"ל כי זה מה שצה"ל הכי טוב בו... מלבד להרוג אזרחים בלתי מעורבים בהפצצות אוויריות (כי זה מצטלפ טוב בטלוויזיה)
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 27 מאי 2012 23:37

ורק להוסיף.
אני לומד שנה שנייה רפואה בחו"ל (כי קצת קשה להוציא 755 בפסיכו).
יש כאן 100 ישראלים בעיר שבה אני לומד (אני בן 21 לאחר שירות של שנה וחודש).
יש כאן קהילה לא קטנה של משתמטים ותתפלאי שכל הישראלים (אלו ששירתו ואלו שלא) בקשר טוב אחד עם השני. זה לא מעניין פה אף אחד למה אני או כל אחד אחר מאלה שלא שירתו לא שירת....
ובקשר להתמודדות, הצבא לא מלמד אותך להתמודד כי הוא לא נותן לך אפשרות בחירה (בשביל לעזוב אתה חייב לשקר).. לעומת זאת בחיים האזרחיים יש לך חשיבה עצמית ואתה צריך להתמודד לגמרי לבד בלי שאף אחד מחזיק אותך בביצים ואומר לך מה לעשות (וזה דבר שהצבא לא מעניק לך).
הצבא כן מעניק לך רף סיבולת מאוד גבוה אבל הוא לא מעניק לך משמעת עצמית שזה דבר חשוב ביותר בחיים האזרחיים...
אז כאשר תגדלי את תביני שהחיים זה לא שחור לבן ומאחורי כל בנאדם יש עולם ומלואו... החבר הכי טוב שלי הוא קצין במוד"ש וזה לא מזיז לו שאני לא סיימתי שירות וששיקרתי לקב"ן.... ויש לי עוד הרבה חברים שמשרתים בצבא... יכול להיות שלא יצא לך להכיר משתמטים...ואולי פשוט הכרת משתמטים שהם חרא של אנשים אבל תתפלאי שלא כולם כאלו... תגדלי ותראי עולם ותביני שהצבא זה לא הכל בחיים אלא רק פרק קטן מהם...
המשך שירות נעים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2012 23:46

ABCDE כתב:
אורח כתב:
יש לך חשיבה כזו של ילד קטן שאם רע לך במקום כלשהו אז צריך וחייב לברוח ממנו. בחיים שלך אתה תפגש במקרים שלא תוכל לברוח מהם ולא יהיו לך את הכלים להתמודד איתם. להרבה אנשים רע בצבא לפעמים.. אבל זה עובר. כי הם אנשים ידידותיים ויש להם חברים שמחזיקים אותם שם.. והם יודעים שצבא זה חובה שמוטלת עליהם. במקום כל הזמן להסתכל כמה הצבא חרא חרא חרא יש בו הרבה דברים טובים. אותם האנשים שלא מסתדרים עם הסביבה שהם נמצאים בה כנראה שבאמת יש בהם משהו והם לא צריכים להיות בו. אנשים שלא יודעים להתחבר לאנשים אחרים אלו אנשים בעיתיים. אותם אני יכולה להבין.

להיות במקום מחורבן ולסבול זה לא בשבילי, אבל מצידי תירקבי שם ותמשיכי להכין קפה, אני לא בא לפורום "סוד הכנת הקפה" ומספר לך למה מה שאת עושה לא בסדר, נכון? אז בשביל מה את באה לפה אם את כל כך מאושרת בצבא? אולי כי את מתוסכלת שאת סובלת ואנחנו נהנים בחיים? :)

אני מדברת כאן על חיילים שנמצאים בשירות הסדיר שלהם ולא על פוליטיקאים. במידה ואותו החייל התקבל לקורס יוקרתי כלשהו בזכות ההורים שלו, במידה והוא לא מתאים הוא לא ישאר שם. אני יכולה להגיד לך את זה ממקרים שראיתי בחיים שלי. חברות שלי התקבלו לקורסים טובים ויוקרתיים אבל כשהן לא התאימו למה שהקורס מגדיר הן לא היו שם.
אני ממש לא שטופת מוח, יש דברים בצבא שאני לא מסכימה איתם. כשהייתי צריכה להחזיק נשק בטירונות לא אהבתי את זה. אבל למדתי להתמודד עם הנשק הזה ולהיות איתו וללמוד אותו. שנאתי את המהות שלו אבל ידעתי שזה חלק מהחובות שלי בחיים. אתה רוצה להיות על חשבון אחרים ולא לעשות צבא ולקבל את אותם הזכויות כמו כולם. אני מאמינה שבשביל זכויות צריך למלא את החובות שמוטלות עליך.
מה שהיה מפריע לי מאוד במידה והייתי משתחררת מהצבא על פרופיל נפשי מזוייף זאת התחושה שלי ביני לבין עצמי. ללכת לישון עם עצמי בלילה בידיעה שאני בן אדם שקרן וחסר ערכים, לדעת שרימיתי מערכת שלמה. לא הייתי מרגישה חכמה ותחושה עילאית של ווואוו אני טובה יותר מכולם. הייתי מתביישת בעצמי כל כך! באמת!

החברות הסתומות שלך זה לא מדגם מייצג, ומן הסתם רוב הצבא בנוי על אנשים חסרי יכולת וחסרי שכל, שנמצאים בתפקידי מפתח בזכות קשרים, ואת ממלאת פקודות של אנשים כאלה ומכינה להם קפה, ובפעילויות צבאיות חיילים נדפקים בגלל אנשים כאלה, כמו במלחמת לבנון כשלא היו מים ולא היו אפודים לחיילים, שאני אהיה הפראייר הצמא שהצבא משחק לו עם החיים כמו עם בובה? לא תודה, שהאחים\חברים שלך יהיו שם. :)
אני ישן מצויין, את הערכים שלך את יכולה לדחוף את יודעת לאן....וגם את החובות והזכויות שלך תדחפי לאותו מקום... חחח עלק ילדה תמימה וטיפשונת.... "ערכים" זה מילים לכבשים טיפשות כדי שהן ירגישו עם עצמן טוב בזמן שהן מכינות קפה שנתיים בשביל 400 שקל בחודש.
אולי באמת היית מתביישת בעצמך, אבל הטמטום שלך זאת הבעיה שלך... אני לא יכול לעזור לך עם זה.

אם אני עושה צבא זה אומר שאני חסרת ביציות, כבשה קטנה ומטומטמת? אני פשוט גדלתי בבית עם ערכים. שלימדו אותי לתרום לחברה שבה אני חיה. שאמרו לי לעולם לא לחיות על חשבון אחרים ולהשיג את מה שאני רוצה בחיים בזכות היכולות שלי. אני לא יודעת לגבי הבית שלך, אבל אני יכולה להגיד לך שבבית שלי היו מתביישים בי אם היה להם ילד כמוך. ילד שחושב רק על עצמו ועל טובתו. תתעורר, יש עוד אנשים חוץ ממך בעולם.

בבית חינכו אותך על ערכים? ערכי הכנת קפה? או ערכי פלירטוט עם קצינים בגיל של אבא שלך כמו זנזונת? איזה ערכים בדיוק את מיישמת בצבא? אם היו לי הורים כמוך הייתי גם מתבייש בהם מאוד.... הם כנראה ממש מטומטמים אם יצאה להם כבשונת כמוך.
כל אחד תורם את החלק שלו בהתאם ליכולות שלו. אני אישית נתקלתי במפקדים מדהימים שברגע שהם ראו שלחייל קשה ולא טוב בתפקיד הם עשו הכל בשבילו, בשביל שיגיע לתפקיד שיתאים לו. אם למישהו נתנו תפקיד X כנראה שזה מה שמתאים לו מבחינת היכולות שהוא הפגין.
כן כנראה שיש אנשים שמתאים להם רק להכין קפה וללכת במכנס צמוד כדי שהמפקד\דמות אבא שלך יוכל לשפשף במשרד כל היום, אז מה הבעיה? תמשיכי לשרת בשקט מה באת לפה לזיין ת'שכל? כבשים טיפשות כמוך לא תמצאי כאן.

ועוד איך שואלים את ההורים 'דברים מפגרים כאלה'. תשאל את ההורים שלך אם אי פעם שאלו אותם האם הילדים שלהם משרתים בצבא ומה הם עושים בצבא. מבחינתי, בחברה שאני בה שירות צבאי זה חובה. זה מוזר כשמישהו לא עושה צבא. זה אומר עליו המון דברים שהם לא בהכרח טובים. אני פי אלף יותר מעריכה מישהו שעובד בתחנת דלק בגיל 23 אחרי שהוא היה מבחינתי גם פקיד בקרייה.
[color=#404000]כן אבל את סתם פוסטמה בת טיפשעשרה, את מי שאת מעריכה\לא מעריכה - אלה דברים שלא מעניינים אף אחד.

את אותם האנשים שלא עשו צבא והם כבר בחצי מהתואר שלהם אני ממש לא מעריכה. במידה ותעמיד לפני שני אנשים כאלה ותגיד לי עם מי היית מעדיפה לצאת.. וואלה הייתי בוחרת באותו אחד שהיה פקיד בקרייה ועכשיו הוא בלי שקל.
וואלה ממש מעניין לי את הביצה עם מי את מעדיפה לצאת, כל חור בלילה שחור... תשאלי את אבא שלך הוא יסביר לך.
כי מה זה חשוב לי? העיקר שאני יודעת עליו שהוא בן אדם הגון שלא ניסה לצאת מהצבא ושיקר לכולם שהוא חולה נפש. כי אותו אדם ששיקר לכולם שהוא חולה נפש הוא באמת חולה נפש וזה לא מישהו שהייתי רוצה לבנות איתו חיים.
עדיף להיות "חולה נפש" מלהיות עוד מטומטם שרואים בכל פינה במדינה הזאת, ובאמת עדיף שהמטומטמים יבנו את החיים שלהם עם עוד מטומטמים וימשיכו את השושלת שלהם.
[/color]
מי שואל שטויות כאלה? זה ממש לא שטויות ואולי קצת תגדל.. ותתחיל לראות שאנשים שואלים את זה. באופן אישי, כשאני יושבת בבר ומישהו מתחיל לדבר איתי בין השאלות הראשונות שהוא שואל אותי זה מה אני עושה בצבא. אני גאה בתפקיד שלי ואנשים אחרים מעריכים אותי על התפקיד שאני עושה. נעזוב את האנשים האלה, התחושה שלי עם עצמי היא הכי חשובה. אני אוהבת לעשות את התפקיד שלי ואני גאה בו. אני לפחות יודעת שעשיתי משהו עם החיים שלי במקום לשבת כמוכם אצל הקב"ן ולייעץ לאנשים איך לצאת מהצבא.
כן הוא שואל אותך מה את עושה בצבא, אבל הוא רק מתעניין במה שיש לך בין הרגליים. תעשי ניסוי ותגידי שלא שירתת, תראי עד כמה הוא "בשוק בהלם המומה", כל עוד החור הוא שחור, הכל סבבה תסמכי עליי.

אתה כל הזמן במחשבה שלך חושב שמה שחשוב לי זה מה שאנשים יחשבו עליי. אז וואלה, ממש לא. חשוב לי לדעת ביני לבין עצמי שאני בן אדם אמין והגון ואני לא בורחת כשרע לי ולא טוב לי. לעומתך, מתנהג כמו ילד קטן כשרע לו, במקום להתמודד בורח למקומות אחרים באמצעות מרמה ושקרים. החיים עוד יישימו אותך הרבה פעמים במקומות שתצטרך להתמודד.. ולא תהיה לך את האופציה לברוח.
[color=#408000]ואת תהיי עוד פוסטמה אומללה שיושבת וסובלת בעבודה שהיא לא אוהבת, ובסוף תהיי זקנה מקומטת שלא חייה את החיים, והילדים שלך יזרקו אותך לבית אבות, המדינה תחרבן עלייך בקשת, וככה את תשבי עם השתן בחיתול הקשישים שלך ותהיי גאה בעצמך כי אף פעם לא עשית שום דבר שרצית בחיים המסכנים שלך.

[/color]
אני יוצאת עם הרבה מאוד כישורים. התפקיד שלי דורש ממני כל פעם להביע את עצמי מחדש ולהתמודד עם בעיות חדשות כל יום ולמצוא להן פתרון יצירתי והולם. אמנם כסף לא קיבלתי מזה, אבל כישורים ויכולות קיבלתי יותר ממה שתצליח להשיג ב20 שנה הקרובות. הסיבה היחידה שאני נשארת בצבא זה מתוך האידיאולוגיה שבשביל לקבל זכויות צריך למלא חובות.
כן אל תשכחי לרשום את כל זה בקורות החיים שלך, זה מאוד ירשים את האחמ"ש בן ה-21 במקדונלדס שיעשה לך ראיון קבלה לעבודה.

פגעת בנקודה. למען האמת, התפקיד שלי זה לבקר את אותם האנשים. מתוקף התפקיד שלי אני מתעסקת עם פצועי צה"ל ולפעמים נכי צה"ל. אותם האנשים שכרגע מרותקים לכיסא גלגלים לא מצטערים על הרגע שהם התגייסו לצבא. על הרגע שהם נתנו יד ורגל למדינה שלהם. אתה יודע למה? כי הם אנשים הגונים. כי הם איבדו את היד והרגל הזו בשבילך, בשביל שתוכל להמשיך לשבת כמו מסכן בפורום ולייעץ לאנשים איך לצאת מהצבא. אני נמצאת בקשר רציף עם אותם האנשים ואני עוזרת להם בכל מה שהצבא לקח להם.
איך את עוזרת לאנשים בלי רגליים? את עושה להם הרפייה? עם הפה או איך? את יכולה לפרט?
ואולי הם אומרים שהם "לא מצטערים" אבל מה כבר הם יכולים להגיד עכשיו? שהם היו מטומטמים? שהם בוכים כל יום והחיים שלהם זה סיוט? הם יודעים שכבר לא משנה מה יגידו כלום לא יעזור להם והחיים שלהם בזבל.

שוב, דיברתי על זה קודם. אני חלק ממערך הנפגעים של צה"ל. ככה שנכים אני חווה כל יום.
אז לכל אותם האנשים שנתנו את החיים שלהם למדינה הזאת אתה קורא טיפשים? לחיילים האלה שעכשיו שומרים עליך בשביל שתהיה מאחורי מסך ותייעץ לאנשים איך לברוח מצה"ל אתה קורא טיפשים?
כל מי שמת בשביל פוליטיקאים ששמים עליהם זין הוא טיפש, ואני לא מייעץ איך לצאת מצהל אלא מסביר לבשר תותחיל את הזכויות שלו, כמו הזכות לראות קבן וכו', זה קצת כמו שלימדו אותך איך להכין קפה, הסוכר נמצא במקום X החלב במקום Y יש מבינה?
משפט מפגר מאוד ולא נכון.
למה לא?
[color=#008000]כשתגדלי תביני טיפשונת...

הכרתי אנשים שבאמת סבלו מבעיות נפשיות והצבא לא קיבל אותם, והם התעקשו כמה שהם יכלו ומאוד רצו ולא רצו אותם. אותם האנשים היום מתביישים בעצמם שהצבא לא רצה אותם. במקום להיות כמו כולנו, בשכבת הגיל שלנו שכולנו משרתים בצבא הם נשארו בבית.[/color]
זה לא הצורך להרגיש שווים. זה הצורך לדעת שיש לי את הכישורים והכלים בשביל שהצבא יקבל אותי.
[color=#008000]כישורים? הצבא מקבל את כולם אם לא שמת לב... חחח כישורים.........

אתה כל הזמן חושב שאנשים עושים דברים בשביל להראות לאחרים. לעומתך, שפועל מתוך הצורך להרגיש עליונות על אחרים וחוכמה על אחרים ולהיות רמאי ושקרן יש אנשים שהם לא כאלה. יש אנשים שפועלים מתוך אמינות.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה היה טוב חחחחחחחח
לפני שתחשבו על זה שהצבא לא נותן לכם כסף ולא דברים חומריים, הצבא מציע המון בשבילך. אם זה להתגבר על הקשיים ואם זה לא לברוח ממקום שלא טוב לך, הצבא מציע לך את הדבר הכי חשוב שתוכל לרכוש בחיים שלך שזו התמודדות.[/color]

בצבא יש לך בחירה. בבית סוהר ובשואה אין בחירה. מהצבא כל אחד יכול לצאת על נפשי אם יש לו מספיק מוח של בן אדם שקרן ולא יציב נפשית.
[color=#008000]חחחחחחחחחח אז תחליטי או שלא יציבים נפשית או ששקרנים? אךךךךך הקנאה... את בטח ממש מתוסכלת מתפקיד הכנת הקפה שלך אהה? אל תדאגי כפרה עליך פשוט תמלאי טבלת ייאוש ותגדלי את התחת שלך ובאזרחות כווווווווווווווולם יעריכו אותך ויחשבו שאת גיבורה גדולה, במיוחד החרמנים שיתחילו איתך בבארים...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[/color]

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים