אובד עצות, עזרתכם נחוצה!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אור1
יצירת קשר:

אובד עצות, עזרתכם נחוצה!

הודעהעל ידי אור1 » 13 יוני 2012 12:55

יש לי זימון לקב"ן באמצע יולי, ועכשיו קיבלתי הודעת שיבוץ כלוחם הגנה אווירית בתאריך גיוס שהוא צמוד מאוד לתאריך הזימון עם קב"ן. היה לי ברור, שכבן יחיד לאם חד הורית, וכמתמיין גם למודיעין, תפקיד קרבי כמו לוחם הגנה אווירית לא בא בחשבון. לאחר בירורים ארוכים, מסתבר שהם יכולים לתקוע אותי עם התפקיד הקרבי המחורבן הזה... יופי! מחר הם יחליטו שבנים יחידים ואנשים עם סכיזופרניה יכולים לשרת גם בקומנדו ימי :lol: עכשיו, בגלל תאריך הגיוס הצמוד לתאריך הזימון לקב"ן, אני בהליכי דחיית גיוס שעדיין בטיפול ושום דבר כמובן לא זז. בגלל השיבוץ הנ"ל, אני שוקל לבקש זימון למש"קית ת"ש שתוכל להעביר אותי מהשיבוץ ההזוי הזה, וכמובן גם כך לדחות את מועד הגיוס, על סמך ת"ש, בגלל שאני יודע ששחרור מצה"ל זה רק דרך קב"ן (שלחתי להם כבר את כל חוות הדעת הפסיכיאטריות האזרחיות) ואני חושש שזה יכול להיות הליך ארוך ולכן, אני רוצה לדחות את הגיוס כמה שיותר. כרגע שום דבר לא זז, משמע אני משובץ להגנ"א, בתהליך "טיפול" דחיית גיוס, זימון לקב"ן באמצע יולי (שנדחה מתאריך מוקדם יותר) ואובד עצות...
מה לדעתכם כדאי לעשות עכשיו, אם בכלל?
tavoriko
יצירת קשר:

Re: אובד עצות, עזרתכם נחוצה!

הודעהעל ידי tavoriko » 13 יוני 2012 13:56

לא יכול להיות שלא מדובר בטעות... בנים יחידים לא יכולים להיות משובצים ליחידות שמופיעות במנילה הקרבית..
אור1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אור1 » 13 יוני 2012 14:15

tavoriko כתב:לא יכול להיות שלא מדובר בטעות... בנים יחידים לא יכולים להיות משובצים ליחידות שמופיעות במנילה הקרבית..

אמרו לי בלשכת הגיוס חד משמעית שזה לא טעות, ואני משובץ סופית להגנ"א. גם קראתי בפורום מתגייסים
שהתפקיד הזה מיועד לבנים יחידים לראשונה בצה"ל! על ה"מזל" שלי :mrgreen:

האם כדאי לפעול לזימון ת"ש (על רקע כלכלי נתמך במסמכים מתאימים) בכדי להשיג תנאי ת"ש ש"יורידו" אותי גם מהשיבוץ
המבאס הזה?
זה רק ליתר בטחון עד שאדע מה יהיה איתי בפגישה עם הקב"ן.

מחכה לתגובתכם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2012 14:50

אם אתה רוצה לצאת מהצבא אז זה כאמור רק דרך הקב"ן. אין לך מה לבקש הנחות ת"ש למיניהן.
אתה יכול להתקשר ולבקש שיקדימו לך את הקב"ן, אבל אני לא חושב שיעזור.
בעיקר תתכונן טוב לפגישה עם הקב"ן. שהחוות דעת שיש לך תהיה טובה ותעבור על כל הדרכות הקב"ן שיש כאן בפורום ובטארגט 21.
יהיה בסדר.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 10 אורחים