בדיקת פסיכיאטר במרב"ד

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

samleit
יצירת קשר:

בדיקת פסיכיאטר במרב"ד

הודעהעל ידי samleit » 16 נובמבר 2012 04:05

שלום .

יצאתי מהצבא על נפשי ולמעשה דרך בית חולים פסיכאטרי .
כעת,לאחר שחידשתי רישיוני , קיבלתי זימון למרב"ד לבדיקת פסיכיאטר . קראתי עליהם הרבה דברים רעים .

באמת שוללים שם כל אדם שני ?
מישהו עבר את זה ? מה התהליך ? מה שאל אתכם הפסיכיאטר ? למה להיות מוכן ?

תודה
אורח

Re: בדיקת פסיכיאטר במרב"ד

הודעהעל ידי אורח » 16 נובמבר 2012 09:24

samleit כתב:שלום .

כעת,לאחר שחידשתי רישיוני , קיבלתי זימון למרב"ד לבדיקת פסיכיאטר . קראתי עליהם הרבה דברים רעים .

תודה

תהיה מוכן ל500 שאלות מפגרות, כמו שעוברים נהגי מוניות כל כמה שנים כדי שהמדינה תגזור עליך 500 שקל.
שוללים כל אדם שני? למה אתה ממציא שטויות? ילד מפגר.... אולי שוללים רק דבילים כמו אמא שלך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 נובמבר 2012 09:38

אורח כתב:

תודה

תהיה מוכן ל500 שאלות מפגרות, כמו שעוברים נהגי מוניות כל כמה שנים כדי שהמדינה תגזור עליך 500 שקל.
שוללים כל אדם שני? למה אתה ממציא שטויות? ילד מפגר.... אולי שוללים רק דבילים כמו אמא שלך.

אתה יודע ... לקלל אותי משווה לך תדמית ממש מבוגרת .
למה אני חושב ששוללים כל נהג שני ? - תחפש מידע על המרב"ד ותראה שיש מלא עורכי דין שמתעסקים בעניין .
אני יודע שבסופו של דבר משרד הרישוי רוצה כסף . אני פשוט רוצה עצות איך להתכונן לזה הכי טוב .
בכל מקרה , תודה על העידוד .
עוד מישהו ? אולי עצות קצת יותר פרקטיות ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 נובמבר 2012 09:38

אורח כתב:

תודה

אתה יודע ... לקלל אותי משווה לך תדמית ממש מבוגרת .
למה אני חושב ששוללים כל נהג שני ? - תחפש מידע על המרב"ד ותראה שיש מלא עורכי דין שמתעסקים בעניין .
אני יודע שבסופו של דבר משרד הרישוי רוצה כסף . אני פשוט רוצה עצות איך להתכונן לזה הכי טוב .
בכל מקרה , תודה על העידוד .
עוד מישהו ? אולי עצות קצת יותר פרקטיות ?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 16 נובמבר 2012 12:16

לנבדקים במרב"ד שמופנים לשם בגלל מידע שהתקבל מצה"ל, די קל לעבור את הבחינה, אם אין בעיה חמורה שאכן פוגעת בכושר הנהיגה. פרטים נמצאים כאן:
http://livuy.newprofile.org/driving_license.html
יש גם אזכור כאן:
http://www.newprofile.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=8

לרוב אין צורך לפנות לעורכי הדין שמטפלים בדברים כאלה. הם אולי עוזרים במקרים יותר חמורים.

אני אמנם לא הופניתי לבדיקה, אבל אני מכיר כאלה שחויבו בבדיקה הזו ועברו אותה.
samleit
יצירת קשר:

הודעהעל ידי samleit » 16 נובמבר 2012 14:19

תודה רבה פרופילניק ,אני זוכר שהיית פה בתקופה שבה יצאתי ואתה בעצמך שאלת לא מעט שאלות.

קדימה חברים ,אני צריך יותר מידע על השאלות ואופי השיחה עם הפסיכאטר עצמו . כל מי שעבר את זה או יודע משהו, זה הזמן לעזור למישהו שבמצב שהייתם בו . אתם יכולים לפנות אלי גם בפרטיות אם אתם מפחדים לחלוק כאן .

תודה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 נובמבר 2012 17:28

samleit כתב:תודה רבה פרופילניק ,אני זוכר שהיית פה בתקופה שבה יצאתי ואתה בעצמך שאלת לא מעט שאלות.

קדימה חברים ,אני צריך יותר מידע על השאלות ואופי השיחה עם הפסיכאטר עצמו . כל מי שעבר את זה או יודע משהו, זה הזמן לעזור למישהו שבמצב שהייתם בו . אתם יכולים לפנות אלי גם בפרטיות אם אתם מפחדים לחלוק כאן .

תודה

זה מיועד סתם כמסחטת כספים, הפסיכיאטר יודע את זה וכולם יודעים, אז אף אחד לא מחפש אותך. תתנהג נורמלי וזהו מה אתה עושה מזה עניין?

המדינה פשוט מצאה אוכלוסיה שלא תעשה הרבה בעיות ותשלם, ודופקת אותם בקנס חד פעמי, חס וחלילה אם היא תשלח את זה לחרדים כי הם ישר יכולים להתאחד ולעשות בעיות, כמו שלא עושים להם בעיון עם אגרת הטלוויזיה, אבל יש קבוצה גדולה של פראיירים באוכלוסיה שכן ישלמו בשקט כי אין ממש ברירה, וכמו אגרת הטלוויזיה המדינה תקבל עוד קצת כסף לקופה.

אחרת אין שום סיבה בעולם שזה יעלה סכום כה גבוה.
sam

הודעהעל ידי sam » 16 נובמבר 2012 18:19

אני יודע שזו מסחטת כספים , וכמובן שבפועל אני נהג זהיר ואחראי . אני פשוט יודע שהמוסד הזה בעצם יכול לעשות מה שבא לו עם הרשיון שלי ובגלל זה אני מוטרד מאד וגם - אני לא רוצה לשמור את הרשיון שלי אחרי 1000 ש"ח . אני רוצה לצאת מזה במינמום נזק . זאת הסיבה ששוב, אני מבקש ,אל תתנו לי לחוות את זה לבד ובלי הכנה , אם מישהו כבר עבר את זה בבקשה תעזרו לי להתכונן וספרו לי מה אופי השאלות /מה התהליך וכו' ... כל פיסת מידע תעזור לי .
תודה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 נובמבר 2012 01:28

sam כתב:אני יודע שזו מסחטת כספים , וכמובן שבפועל אני נהג זהיר ואחראי . אני פשוט יודע שהמוסד הזה בעצם יכול לעשות מה שבא לו עם הרשיון שלי ובגלל זה אני מוטרד מאד וגם - אני לא רוצה לשמור את הרשיון שלי אחרי 1000 ש"ח . אני רוצה לצאת מזה במינמום נזק . זאת הסיבה ששוב, אני מבקש ,אל תתנו לי לחוות את זה לבד ובלי הכנה , אם מישהו כבר עבר את זה בבקשה תעזרו לי להתכונן וספרו לי מה אופי השאלות /מה התהליך וכו' ... כל פיסת מידע תעזור לי .
תודה

במה לעזור לך? אתה לא יודע איך עונים על שאלות מפגרות ברמה של כיתה ג? אולי תלך לפסיכולוג לשיחות כדי שהוא יחזיק לך את היד ותעברו את המבחן הזה ביחד? אולי תגזור טלאי מהשמלה של אמא ותיקח איתך לבחינה כדי שיהיה לך את הריח של אמא שרוב ולא תפחד?
מה זה הטמטום והפאניקה הזאת אני לא מבין???
samleit
יצירת קשר:

הודעהעל ידי samleit » 17 נובמבר 2012 05:43

אורח כתב:
sam כתב:אני יודע שזו מסחטת כספים , וכמובן שבפועל אני נהג זהיר ואחראי . אני פשוט יודע שהמוסד הזה בעצם יכול לעשות מה שבא לו עם הרשיון שלי ובגלל זה אני מוטרד מאד וגם - אני לא רוצה לשמור את הרשיון שלי אחרי 1000 ש"ח . אני רוצה לצאת מזה במינמום נזק . זאת הסיבה ששוב, אני מבקש ,אל תתנו לי לחוות את זה לבד ובלי הכנה , אם מישהו כבר עבר את זה בבקשה תעזרו לי להתכונן וספרו לי מה אופי השאלות /מה התהליך וכו' ... כל פיסת מידע תעזור לי .
תודה

במה לעזור לך? אתה לא יודע איך עונים על שאלות מפגרות ברמה של כיתה ג? אולי תלך לפסיכולוג לשיחות כדי שהוא יחזיק לך את היד ותעברו את המבחן הזה ביחד? אולי תגזור טלאי מהשמלה של אמא ותיקח איתך לבחינה כדי שיהיה לך את הריח של אמא שרוב ולא תפחד?

אולי במקום לכתוב דברים כאלה תוכל לשלוח לי בפרטי כמה שאלות ששאלו אותך? - בהנחה שהיית שם כבר .
הפורום הזה נועד בשביל שנוכל לעזור זה לזה לשרוד .אל תוציא את התסכולים שלך עלי , אני בסך הכל עוד אחד שמנסה להסתדר.
באמת שזה קל להיות מרושע לאנשים בפורומים . אני לא בפאניקה אני בסך הכל מנסה להגיע לשם מוכן .
samleit
יצירת קשר:

אורח כתב:
תודה

אולי במקום לכתוב דברים כאלה תוכל לשלוח לי בפרטי כמה שאלות ששאלו אותך? - בהנחה שהיית שם כבר .
הפורום הזה נועד בשביל שנוכל לעזור זה לזה לשרוד .אל תוציא את התסכולים שלך עלי , אני בסך הכל עוד אחד שמנסה להסתדר.
באמת שזה קל להיות מרושע לאנשים בפורומים . אני לא בפאניקה אני בסך הכל מנסה להגיע לשם מוכן .
samleit
יצירת קשר:

אורח כתב:
תודה

אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 נובמבר 2012 11:09

samleit כתב:
אורח כתב:
תודה

"בשביל שנוכל לעזור זה לזה לשרוד"? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
עכשיו אני מתחיל להבין למה שלחו לך את הזימון, אולי באמת יש סיבה לזה....שהיא לא נטו כסף למדינה... יש לך בעיות בחורצ'יק.
:lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol:
:evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:
sam

הודעהעל ידי sam » 17 נובמבר 2012 11:40

מה זה הטמטום והפאניקה הזאת אני לא מבין???[/quote]

באמת שזה קל להיות מרושע לאנשים בפורומים . אני לא בפאניקה אני בסך הכל מנסה להגיע לשם מוכן .[/quote]

עכשיו אני מתחיל להבין למה שלחו לך את הזימון, אולי באמת יש סיבה לזה....שהיא לא נטו כסף למדינה... יש לך בעיות בחורצ'יק.
:evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:[/quote]

יופי טרול , תמשיך להגיב עם המון סמיילים ותחשוב שאתה מגניב . המציאות בשטח היא שהמערכת הזאת שנקראת מדינת ישראל דוחקת רגלי כל מי שלא שירת בצה"ל . אתה חושב שיש לך הזדמנויות שוות בראיונות עבודה ? או שאתה יכול להוציא רשיון לנשק ? אתה אזרח סוג ב' ,בדיוק כמוני .
אני מוכן לעזור לכל מי שנמצא באותו מצב וחולק מידע עם אנשים שיצא גם הם על 21 או בדרך אחרת וחלק מהם שמבינים שאנחנו "אזרחים סוג ב' " מוכנים לשתף את המידע שלהם ובכך להגדיל את הסיכויים שלנו להשתלב בחברה למרות שלא שירתנו בצבא . זאת הכוונה בלשרוד . אם אתה לא מסוגל להבין את המצב שאתה נמצא בו - אז חבר , אתה זה שיש לו בעיות .
אני לא מתכוון לרדת לרמה שלך ולשחק יותר בקקי בפורום אז תעשה טובה ואם יש לך עוד משהו מתוחכם להגיד - שמור אותו לעצמך .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 נובמבר 2012 12:24

sam כתב:במה לעזור לך? אתה לא יודע איך עונים על שאלות מפגרות ברמה של כיתה ג? אולי תלך לפסיכולוג לשיחות כדי שהוא יחזיק לך את היד ותעברו את המבחן הזה ביחד? אולי תגזור טלאי מהשמלה של אמא ותיקח איתך לבחינה כדי שיהיה לך את הריח של אמא שרוב ולא תפחד?

באמת שזה קל להיות מרושע לאנשים בפורומים . אני לא בפאניקה אני בסך הכל מנסה להגיע לשם מוכן .[/quote]

:evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:[/quote]

יופי טרול , תמשיך להגיב עם המון סמיילים ותחשוב שאתה מגניב . המציאות בשטח היא שהמערכת הזאת שנקראת מדינת ישראל דוחקת רגלי כל מי שלא שירת בצה"ל . אתה חושב שיש לך הזדמנויות שוות בראיונות עבודה ? או שאתה יכול להוציא רשיון לנשק ? אתה אזרח סוג ב' ,בדיוק כמוני .
אני מוכן לעזור לכל מי שנמצא באותו מצב וחולק מידע עם אנשים שיצא גם הם על 21 או בדרך אחרת וחלק מהם שמבינים שאנחנו "אזרחים סוג ב' " מוכנים לשתף את המידע שלהם ובכך להגדיל את הסיכויים שלנו להשתלב בחברה למרות שלא שירתנו בצבא . זאת הכוונה בלשרוד . אם אתה לא מסוגל להבין את המצב שאתה נמצא בו - אז חבר , אתה זה שיש לו בעיות .
אני לא מתכוון לרדת לרמה שלך ולשחק יותר בקקי בפורום אז תעשה טובה ואם יש לך עוד משהו מתוחכם להגיד - שמור אותו לעצמך .[/quote]

לא שואלים אותי על צבא בראיונות עבודה, אז כנראה שאתה עוד אפס חסר השכלה שמאשים את הצבא בלוזריות שלך.... אתה הלוזר, אין קשר לצבא מתוקי של אמא.
אפשר גם להוציא רשיון לנשק, למרות שרק אפסים כמוך רוצים את זה כי בשביל מה צריך נשק? לעבוד באבטחה כמו כלב בשביל שכר מינימום?
כך שדבר בשם עצמך, לוזר מסכן וחסר ביטחון שמצא תירוץ לכל הכישלונות בחיים שלו: "הצבא".
הצבא לא עשה אותך אזרח סוג ב', זה פשוט האופי הלוזרי שלך שעושה אותך לאזרח סוג ז', ואת זה ירשת כנראה מההורים הלוזרים שלך או שנולדת ככה.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 17 נובמבר 2012 12:33

sam כתב:יופי טרול , תמשיך להגיב עם המון סמיילים ותחשוב שאתה מגניב . המציאות בשטח היא שהמערכת הזאת שנקראת מדינת ישראל דוחקת רגלי כל מי שלא שירת בצה"ל . אתה חושב שיש לך הזדמנויות שוות בראיונות עבודה ? או שאתה יכול להוציא רשיון לנשק ? אתה אזרח סוג ב' ,בדיוק כמוני .
אני לא מתכוון לרדת לרמה שלך ולשחק יותר בקקי בפורום אז תעשה טובה ואם יש לך עוד משהו מתוחכם להגיד - שמור אותו לעצמך .

המצב בפועל אינו שמי שהשתחרר מצה"ל הוא "אזרח סוג ב'". לגבי רישיון נשק, ייתכן שמה שאמרת נכון - לא בדקתי. לגבי ראיונות עבודה, אי אפשר להגיד שאין אפליה (לא חוקית) בנושא, אבל זה בסך הכל עוד עניין אחד שעומד בפני המראיין - ולא החשוב שבהם. האם מי שלמד תואר במכללה במקום באוניברסיטה יגיד על עצמו שהוא "אזרח סוג ב'", רק כי תלמידי אוניברסיטאות יועדפו לעיתים על פניו? האם מי שיש לו ממוצע נמוך בתואר הוא "אזרח סוג ב'"? ודאי שלא, וממילא כל זה לא ממש חשוב כשיש ניסיון, והכל תלוי כמובן בתחום. בראיונות העבודה המצב הוא שיש מראיינים שאצלם השירות בצבא לא משנה, יש כאלה שמפלים לרעה, ויש כאלה שמפלים דווקא לטובה - כיוון שאין מילואים (כך, למשל, אתה רואה שיהיה נזק לעסקים עכשיו בגלל אלה שגויסו למילואים בגלל המלחמה הנוכחית), וגם זו כמובן אפליה לא חוקית, והיא רווחת למדי על פי דיווחים של אנשי מילואים. המוסרנות וה"פטריוטיות" המזויפת די נחלשות לעומת הרצון ברווח - שחלק אינטגרלי ממנו הוא הרצון לעובד טוב ככל האפשר.

אז אני לא אעמיד פנים שאין מוסרנות כלל, ושאין כאלה שזה חשוב להם להפלות באופן בלתי חוקי - אבל המצב בפועל רחוק מלהיות חד-משמעי כפי שאתה חושש. אתה באמת חושב שכולם יוותרו על עובד טוב רק כיוון שלא שירת בצבא, בגלל "עקרונות"? כך אתה מכיר את השיטה הכלכלית הנהוגה כאן? אתה באמת חושב שייחסו משקל מכריע לכך שהשתחררת מהצבא - כל עוד לא תגיד, כמובן, שזה כיוון שאתה לא יכול להסתדר עם אנשים או משהו? השתחררת מסיבות בריאותיות, ושום דבר אחר אינו מעניינו של איש כיוון שענייניך הרפואיים הם עניינך הפרטי (אם כי במבחן של המרב"ד זה כן עניינם). יש אנשים עם מוגבלויות גדולות הרבה יותר בפועל, ואפילו לא מעט מהם יכולים לעבוד. אז שאתה לא תוכל לעבוד?

יש פירוט נוסף על המבחן במרב"ד במדריך גונזו, בעמודים המסומנים 44-45, מפי מי שנבחנה באותו מבחן:
http://www.notimportant.co.il/wp-content/uploads/itamar/gonzo-guide-for-young-kabanists-21.pdf
בעיקרון, אין מה להתכונן אליו. צריך פשוט לעשות אותו, ואם מצבך נורמלי וסביר ואתה כשיר לנהיגה, אין סיבה שלא תעבור. לא "מחפשים לפסול את הרישיון שלך" ולא "דוחקים את רגליך". לכל היותר פוליטיקאים מתלהמים קצת, זה טוב להם וזה משחרר לחצים.
sam

הודעהעל ידי sam » 17 נובמבר 2012 12:42

אורח כתב:לא שואלים אותי על צבא בראיונות עבודה, אז כנראה שאתה עוד אפס חסר השכלה שמאשים את הצבא בלוזריות שלך.... אתה הלוזר, אין קשר לצבא מתוקי של אמא.
אפשר גם להוציא רשיון לנשק, למרות שרק אפסים כמוך רוצים את זה כי בשביל מה צריך נשק? לעבוד באבטחה כמו כלב בשביל שכר מינימום?
כך שדבר בשם עצמך, לוזר מסכן וחסר ביטחון שמצא תירוץ לכל הכישלונות בחיים שלו: "הצבא".
הצבא לא עשה אותך אזרח סוג ב', זה פשוט האופי הלוזרי שלך שעושה אותך לאזרח סוג ז', ואת זה ירשת כנראה מההורים הלוזרים שלך או שנולדת ככה.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

כן ,אתה ממש לא לוזר ... מחפש אנשים לרדת עליהם בפורומים . כל מה שאני קורא כאן זה כמה שאתה פתאטי ושונא אדם .
אני לא חסר בטחון , אני זהיר ,אתה כנראה פשוט יהיר מדי לחשוב שאין צורך להתכונן לשום דבר - בהצלחה עם הגישה שלך .
רק תעשה טובה, אל תוציא את התיסכולים שלך פה ,כי באמת שאין לי רצון לקרוא את המירמורים שלך .
מכאן ואילך אני מתעלם ממך . תודה
sam

הודעהעל ידי sam » 17 נובמבר 2012 12:55

פרופילניק כתב:
sam כתב:יופי טרול , תמשיך להגיב עם המון סמיילים ותחשוב שאתה מגניב . המציאות בשטח היא שהמערכת הזאת שנקראת מדינת ישראל דוחקת רגלי כל מי שלא שירת בצה"ל . אתה חושב שיש לך הזדמנויות שוות בראיונות עבודה ? או שאתה יכול להוציא רשיון לנשק ? אתה אזרח סוג ב' ,בדיוק כמוני .

המצב בפועל אינו שמי שהשתחרר מצה"ל הוא "אזרח סוג ב'". לגבי רישיון נשק, ייתכן שמה שאמרת נכון - לא בדקתי. לגבי ראיונות עבודה, אי אפשר להגיד שאין אפליה (לא חוקית) בנושא, אבל זה בסך הכל עוד עניין אחד שעומד בפני המראיין - ולא החשוב שבהם. האם מי שלמד תואר במכללה במקום באוניברסיטה יגיד על עצמו שהוא "אזרח סוג ב'", רק כי תלמידי אוניברסיטאות יועדפו לעיתים על פניו? האם מי שיש לו ממוצע נמוך בתואר הוא "אזרח סוג ב'"? ודאי שלא, וממילא כל זה לא ממש חשוב כשיש ניסיון, והכל תלוי כמובן בתחום. בראיונות העבודה המצב הוא שיש מראיינים שאצלם השירות בצבא לא משנה, יש כאלה שמפלים לרעה, ויש כאלה שמפלים דווקא לטובה - כיוון שאין מילואים (כך, למשל, אתה רואה שיהיה נזק לעסקים עכשיו בגלל אלה שגויסו למילואים בגלל המלחמה הנוכחית), וגם זו כמובן אפליה לא חוקית, והיא רווחת למדי על פי דיווחים של אנשי מילואים. המוסרנות וה"פטריוטיות" המזויפת די נחלשות לעומת הרצון ברווח - שחלק אינטגרלי ממנו הוא הרצון לעובד טוב ככל האפשר.

אז אני לא אעמיד פנים שאין מוסרנות כלל, ושאין כאלה שזה חשוב להם להפלות באופן בלתי חוקי - אבל המצב בפועל רחוק מלהיות חד-משמעי כפי שאתה חושש. אתה באמת חושב שכולם יוותרו על עובד טוב רק כיוון שלא שירת בצבא, בגלל "עקרונות"? כך אתה מכיר את השיטה הכלכלית הנהוגה כאן? אתה באמת חושב שייחסו משקל מכריע לכך שהשתחררת מהצבא - כל עוד לא תגיד, כמובן, שזה כיוון שאתה לא יכול להסתדר עם אנשים או משהו? השתחררת מסיבות בריאותיות, ושום דבר אחר אינו מעניינו של איש כיוון שענייניך הרפואיים הם עניינך הפרטי (אם כי במבחן של המרב"ד זה כן עניינם). יש אנשים עם מוגבלויות גדולות הרבה יותר בפועל, ואפילו לא מעט מהם יכולים לעבוד. אז שאתה לא תוכל לעבוד?

יש פירוט נוסף על המבחן במרב"ד במדריך גונזו, בעמודים המסומנים 44-45, מפי מי שנבחנה באותו מבחן:
http://www.notimportant.co.il/wp-content/uploads/itamar/gonzo-guide-for-young-kabanists-21.pdf
בעיקרון, אין מה להתכונן אליו. צריך פשוט לעשות אותו, ואם מצבך נורמלי וסביר ואתה כשיר לנהיגה, אין סיבה שלא תעבור. לא "מחפשים לפסול את הרישיון שלך" ולא "דוחקים את רגליך". לכל היותר פוליטיקאים מתלהמים קצת, זה טוב להם וזה משחרר לחצים.

קודם כל תודה רבה לך . אני ממש שמח שיש אנשים כמוך שנותנים משמעות לפורום הזה .
שנית , אני מאמין שכל אדם ייתאר בצורה שונה את החוויה שלו כמשוחרר על 21 ולדעתי הרוב שבנו יכולים להגיד שזה קצת יותר קשה להיות משוחרר על נפשי.זה לא רק שמחפשים אותנו בדברים כמו רשיונות אלא גם דברים אחרים כמו מלגות לימודים שיש רק לבוגרי צבא וכו'... וכמובן שאפשר להסתדר גם בלי - כמו למשל עם עבודות סטודנטים . כי בפועל אין דבר שלא נשיג עם קצת התמדה , העניין שאני מנסה להסביר זה שלנו זה לפעמים קצת יותר קשה - ואז ,זה טוב אם נוכל לעזור זה לזה (במקום להתלהם ולשחק אותה גיבורים זה על חשבון זה).
אני לא חושב שאני אזרח סוג ב' ,אני חושב שאני בעל תועלות רבות לחברה ואפילו הקדשתי לא מעט זמן להתנדבות במסגרות שונות . אבל בפועל אני מרגיש את זה שהיחס כלפי הוא שונה ואני מרגיש צורך להיות זהיר יותר מאחרים ולחלוק מידע . האם יש בכך דבר מה פסול ? הלך המחשבה הזה יכול באמת להועיל לכולנו , אם מישהו חושב שהוא כזה תותח שהוא יכול להסתדר בהכל לבד ואין לו צורך בתכנון ולמידה - זו זכותו .

תודה שוב ושתהיה לך שבת מהנה .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 דצמבר 2012 15:43

sam כתב:במה לעזור לך? אתה לא יודע איך עונים על שאלות מפגרות ברמה של כיתה ג? אולי תלך לפסיכולוג לשיחות כדי שהוא יחזיק לך את היד ותעברו את המבחן הזה ביחד? אולי תגזור טלאי מהשמלה של אמא ותיקח איתך לבחינה כדי שיהיה לך את הריח של אמא שרוב ולא תפחד?

אני לא מתכוון לרדת לרמה שלך ולשחק יותר בקקי בפורום אז תעשה טובה ואם יש לך עוד משהו מתוחכם להגיד - שמור אותו לעצמך .[/quote]
אחי אתה בן אדם הזוי . יצאתי מהצבא ויש לי רכב מכונית וחברה . ניתקתי קשר עם רוב החברים שלי מהצבא כי הם פשוט כול הוים שבוזים ומתלוננים על כמה שרע להם
ופאקינג נמאס לי מזה . איזה אזרח סוג ב ולשרוד בראש שלך תגיד לי ?
הרגתה אותי עם ההודעה הזאת . כיאלו אנחנו בשנת 88 .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 דצמבר 2012 01:58

איזה הזיות באמת... אזרחים סוג ב?מה סוג ב' בלעבוד בהייטק בגיל 20-22 (כמוני) או לסיים תואר שני בגיל 24 כמו חלק מהאנשים שאני מכיר...או לא לעשות מילואים או להגר לחול עם תואר ונסיון בגיל 25 כשרוב האנשים לומדים בשנה ב'...חברים שלי עושים מכינות/פסיכומטרי בזמן שהם עובדים במלצרות ואני כבר עם תואר ראשון...אין לי בעיה עם אנשים שמשרתים בצבא אני אף פעם לא ממליץ לאף אחד לצאת אבל אם כבר הם האזרחים סוג ב פה לא חושב?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 04 דצמבר 2012 13:21

אורח כתב:איזה הזיות באמת... אזרחים סוג ב?מה סוג ב' בלעבוד בהייטק בגיל 20-22 (כמוני) או לסיים תואר שני בגיל 24 כמו חלק מהאנשים שאני מכיר...או לא לעשות מילואים או להגר לחול עם תואר ונסיון בגיל 25 כשרוב האנשים לומדים בשנה ב'...חברים שלי עושים מכינות/פסיכומטרי בזמן שהם עובדים במלצרות ואני כבר עם תואר ראשון...אין לי בעיה עם אנשים שמשרתים בצבא אני אף פעם לא ממליץ לאף אחד לצאת אבל אם כבר הם האזרחים סוג ב פה לא חושב?

הם אזרחים סוג ב' כי הם שותקים ולא בוחרים לעשות משהו... הם מעדיפים ללכת עם הראש בקיר יחד עם העדר, יש לי חבר שעכשיו יצא והתגייס במרץ.. הוא מההתחלה לא רצה אבל הוא התגייס מלחץ חברתי... והינה כבר אחרי כמה חודשים הוא היה בחוץ אחרי עריקות ונפקדות.... ואני אמרתי לו עוד במרץ שחבל ואם הוא לא מתלהב מזה כשהוא לפני גיוס הוא לא יתלהב ורק יסבול כשהוא יהיה שם וככה קרה.. הוא העדיף ללכת עם העדר בלחץ מהסביבה והינה סתם בזבז מעל חצי שנה מהחיים שלו על בעיות ופגישות עם קב"ן ופסיכים ועריקות ועוד חרא כזה... אז אם אתה לא מוכן לפתוח את הפה ולהגיד "לא הולך עם העדר" אל תתפלא שאתה קם בגיל 21 בלי שקל על התחת (לרוב בלי פסיכומטרי ובלי כיוון רציני) ורק מתחיל לעבוד בשביל ללכת שנה להודו ולמחוק את כל מה החרא של ה 3 שנים שאנסו אותך להתגייס..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 13 אורחים