זקוק לייעוץ והכוונה...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

NVM
יצירת קשר:

זקוק לייעוץ והכוונה...

הודעהעל ידי NVM » 17 ספטמבר 2010 06:59

שלום לכולם, אני חייל שמשרת כבר שנה + בצבא והסיפור שלי דיי ארוך...

אני רק אספר שיש לי בעיות חמורות עם שמירות, אבטש"ים וכד'.
אני נפגש עם פסיכולוגית אזרחית למעלה מחצי שנה בגלל הבעיות שהצבא גורם לי(ומוציא המון המון כסף על זה), אני לא נפגש עם קב"ן דבר ראשון בגלל שההורים לוחצים שלא אעשה זאת, ודבר שני שאני לא רוצה סעיף נפשי.
בכל מהלך השירות שלי לא קיבלתי אפילו שעה ביציאה, אני חייל טוב שפשוט יש לו בעיות ופחדים ולא כל כך מתייחסים לזה...

בערב ראש השנה קיבלתי הודעה שביום שני הקרוב אני אמור לצאת לאבט"ש, שזה דבר שמבחינתי אני פשוט לא מסוגל לעשות בשום מצב שבעולם, זה יגרום לי להתקפי חרדה
מטורפים ואני יודע שזה פשוט יהרוס לי את כל התהליך שאני עובר עם הפסיכולוגית שלי. אני לא יודע מה לעשות... אני רק יודע שאני לא יעמוד בזה.
הרופא ביחידה מכיר את הבעיות שלי ולא מזמן הוא נתן לי פטור זמני לשמירות רציפות, ז"א שאני לא אוכל לשמור יום אחרי יום. הנגד שמתעסק עם השמירות אצלנו כנראה הלך ודיבר איתו והרופא אמר לי שהפטור אינו תקף לאבטש"ים אלא רק בבסיס. שאני סוגר שבתות לבד בבסיס בגלל שמירות אני פשוט על סף התמוטטות, אני לא אוכל (רק ההורים שלי מביאים לי כל פעם), בוכה בלי הפסקה בהיסטריה, לא מתקלח ופשוט במצב על הפנים. שחכתי לציין שאני משרת בבסיס פתוח שמהצריים בערך הבסיס מתרוקן ולא נשאר אף אחד אלא רק השומרים.
אז אני יודע שאבט"ש מבחינתי זה דבר שאני לא יעמוד בו.

בפעם הקודמת שרצו להוציא אותי לאבט"ש אמרתי להם שאני יפגע בעצמי מתוך לחץ והיסטריה והם ישר לקחו אותי לראות פסיכאטרית בתל השומר במין "נוהל התאבדות" שכזה.
שאמרתי להורים שלי הם ישר נלחצו ואמרו לי לא להגיד לה כלום ושפשוט אמרתי את זה מתוך לחץ ובגלל שלא רציתי לצאת. זה מה שאמרתי. ומאותו מקרה אני נפגש עם פסיכולוגית אזרחית.

אני לא יודע מה לעשות בקשר לאבט"ש הזה יום שני, ניסיתי לדבר עם המפקדים, הם לא כל כך אכפת להם...
ואני מפחד לסרב פקודה אני ממש ממש ממש מפחד להכנס לכלא, אני לא רוצה להכנס לכלא ורק מזה אני מפחד כי אני יודע שאני שמה במצב על הפנים,ממש על הפנים.
וריתוק לא הכי כיף להיות בריתוק בתקופת החגים.

מה עליי לעשות?

תודה.
shayaf
יצירת קשר:

Re: זקוק לייעוץ והכוונה...

הודעהעל ידי shayaf » 17 ספטמבר 2010 11:40

יש לך שתי דרכים התחמק מזה או ת''ש 7 או לינה בית מהקבן
אני יכול להגיד לך מנסיון שעדיף ללכת על הקטע של הכלא אחרי פעמיים כבר לא ישלחו אותך לשום אבט''ש אני עשיתי את זה וזה עבד
NVM
יצירת קשר:

הודעהעל ידי NVM » 17 ספטמבר 2010 13:31

למה זה מאה אחוז שישלחו אותי לכלא?! :o

אין לי ת"ש 7 ולא לינה ביתית.
shayaf
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shayaf » 17 ספטמבר 2010 13:51

תלוי בשופט אבל בדרך כלל סירוב לאבטש זה כלא

אחי עדיף כלא מאשר אבטש
NVM
יצירת קשר:

הודעהעל ידי NVM » 18 ספטמבר 2010 21:43

אפשר לקבל עוד הצעות?...

היום הגורלי מתקרב ואני ממש לא בעניין של לשבת בכלא...

אני פשוט מתוסכל ולא יודע מה לעשות.

שאלה: אם יש לי רק אחות שהיא קטנה ממני, אני נחשב לבן יחיד?... (אני יודע שבן יחיד לא יוצא)
timmy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי timmy » 21 ספטמבר 2010 20:27

תגיד לי אחי ממה אתה מפחד ?..

יש לי הרגשה שאתה יודע מידי מפוחד מקבנים
"פסכיאטרים צבאיים" !!

מה שאתה עושה זה ככה הולך לפסכיאטרית שלך ומבקש ממנה שתרשום לך סיכום של
כול הפגישות שעברתם . ותוסיף את המצב הקשה שאתה נמצא בו מאז שאתה בטיםטול אצלה וכו...
כמה שיותר מפורט ואת כול הבעיות הנפשיות והסתגלותיות שיש לך ..

ועם זה אתה קובע תור לקב"ן בתל השומר

ואצל הקבן או הקבנית אתה שופך לה את הכול כולל הכול .....

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים