עדיין אני.. עדיין צריך עזרה....

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

פטור
יצירת קשר:

עדיין אני.. עדיין צריך עזרה....

הודעהעל ידי פטור » 16 נובמבר 2011 18:36

קודם כל, איך זה שאני עם פרופיל 45 נפשי, אחרי נוהל התאבדות, אחרי 2 פסיכאטרים אזרחיים, 2 צבאיים (פגישה אחת עם הורה) ודי הרבה קבנ"ים עדיין לא המליצו לי על פטור? (יש לציין שהפסיכאטר הראשון רצה לתת וזה היה בתחילת השירות שלי וסיברתי כמו מפגר..)
קיבלתי סך הכל פסילת מקצוע וראיון דחוף לנערי מקא"מ (אם לא אתקבל, אני משתחרר, אני בכוונה לא יתקבל...)
הסיפור נכון לעכשיו עזבו את תחילת הגיוס: אחרי מספר פגישות עם קבנית, 2 פסיכאטרים (אחד כי ניסיתי להתאבד) ופסיכיאטר צבאי אחד, שרק אחרי שאיימתי להתאבד גם אצלו, רק אחרי זה פסל לי מקצוע.
עכשיו זה עניין של סבלנות ואין כבר לא מסוגל...
העזרה: יש לי עדיין הפניה בתוקף לברה"ן, ללכת לפגוש שמה קב"ן ושיפנה אותי לפסיכאטר במזל? יש לי יום חופש מחר והאמת לא בא לי לעלות על מדים...
וגם המפקד מנייאק מנסה למשוך אותי להשאר בבסיס והוא ינסה איכשהו לבטל לי את הראיון לנער מקא"מ, הוא רק מחפש לדפוק אותי נמאסס לי כל כך מהמקום ההוא, ברוך השם קיבלתי פסילת מקצוע ע"י פסיכי ככה שהמפקד לא יכול לעשות כלום... אבל עדיין אני חייב לפחות לצאת משמה בהקדם אם לא מהצבא... :\
זה היה יותר פריקה מעזרה, השאלה שלי זה איך הגיוני שלא הוציאו אותי והאם לפנות לברה"ן כמו שפירטתי באמצע הפוסט..
סורי על החפירה..
עריכה: שאלה נוספת: לסרב עכשיו לתפקידים שיביאו לי ולבקש קב"ן? או ללכת לאן שיגידו לי ובמקום שאהיה לבקש קבן????
אורח

Re: עדיין אני.. עדיין צריך עזרה....

הודעהעל ידי אורח » 16 נובמבר 2011 20:47

פטור כתב:קודם כל, איך זה שאני עם פרופיל 45 נפשי, אחרי נוהל התאבדות, אחרי 2 פסיכאטרים אזרחיים, 2 צבאיים (פגישה אחת עם הורה) ודי הרבה קבנ"ים עדיין לא המליצו לי על פטור? (יש לציין שהפסיכאטר הראשון רצה לתת וזה היה בתחילת השירות שלי וסיברתי כמו מפגר..)
קיבלתי סך הכל פסילת מקצוע וראיון דחוף לנערי מקא"מ (אם לא אתקבל, אני משתחרר, אני בכוונה לא יתקבל...)
הסיפור נכון לעכשיו עזבו את תחילת הגיוס: אחרי מספר פגישות עם קבנית, 2 פסיכאטרים (אחד כי ניסיתי להתאבד) ופסיכיאטר צבאי אחד, שרק אחרי שאיימתי להתאבד גם אצלו, רק אחרי זה פסל לי מקצוע.
עכשיו זה עניין של סבלנות ואין כבר לא מסוגל...
העזרה: יש לי עדיין הפניה בתוקף לברה"ן, ללכת לפגוש שמה קב"ן ושיפנה אותי לפסיכאטר במזל? יש לי יום חופש מחר והאמת לא בא לי לעלות על מדים...
וגם המפקד מנייאק מנסה למשוך אותי להשאר בבסיס והוא ינסה איכשהו לבטל לי את הראיון לנער מקא"מ, הוא רק מחפש לדפוק אותי נמאסס לי כל כך מהמקום ההוא, ברוך השם קיבלתי פסילת מקצוע ע"י פסיכי ככה שהמפקד לא יכול לעשות כלום... אבל עדיין אני חייב לפחות לצאת משמה בהקדם אם לא מהצבא... :\
זה היה יותר פריקה מעזרה, השאלה שלי זה איך הגיוני שלא הוציאו אותי והאם לפנות לברה"ן כמו שפירטתי באמצע הפוסט..
סורי על החפירה..
עריכה: שאלה נוספת: לסרב עכשיו לתפקידים שיביאו לי ולבקש קב"ן? או ללכת לאן שיגידו לי ובמקום שאהיה לבקש קבן????

אני מניח שאתה כבר יודע את התשובה, אבל בכל זאת אגיד זאת.
לכל אחד לוקח זמן שונה לצאת מהצבא, אמרתי לך כבר מקודם, אתה בדרך הנכונה ועוד קצת אתה יוצא.
ברגע שסירבת לפטור יותר קשה לצאת, כי הצבא הבין שאפשר לשכנע אותך להישאר, אבל זה לא אומר שזה לא אפשרי.
כשאני הייתי אצל הקבנית היא שאלה אותי "אם תתחייל, מה יקרה?"
אני חושב שהתשובה שעניתי לה חיזקה עוד קצת את השחרור שלי. "אני לא יודע מה אני יעשה לעצמי."
ואז היא שאלה "תנסה להתאבד?" אז עניתי לה "יכול להיות", לא איימתי בהתאבדות, פשוט הודעתי לה שמקרה של התאבדות יכול לקרות והסיטואציה כזאת אפשרית.
קודם כל הדעה שלי, היא שכמה שיותר לצאת מוקדם יותר טוב - אתה פחות סובל.
אבל אם באמת אין לך חשק לעלות על מדים, ויש לך יום חופשי, הייתי דוחה את ההפניה לקבן ליום אחר ופשוט בא ביום אחר.
תגיד לה שאתה לא מסוגל להיות יותר בבסיס, שרע לך, אם היא שואלת לגבי מחשבות על מוות תגיד שיש.
בהצלחה :)
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 16 נובמבר 2011 22:00

כן לא מסוגל להיות יותר בבסיס אמרתי וארגנתי את זה... שבוע הבא אני יוצא מהבסיס הזה... באמת גם משהו, לא יצאתי אבל לפחות לא נשאר שם והפסיכיאטרית רוצה לתת לי תנאים טובים יותר, להפוך אותי לנער מקא"מ... אם יהיה לי רע שמה היא אמרה שתוציא אותי, או שאם לא יקבלו אותי היא תוציא אותי...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 נובמבר 2011 00:55

פטור כתב:כן לא מסוגל להיות יותר בבסיס אמרתי וארגנתי את זה... שבוע הבא אני יוצא מהבסיס הזה... באמת גם משהו, לא יצאתי אבל לפחות לא נשאר שם והפסיכיאטרית רוצה לתת לי תנאים טובים יותר, להפוך אותי לנער מקא"מ... אם יהיה לי רע שמה היא אמרה שתוציא אותי, או שאם לא יקבלו אותי היא תוציא אותי...

אתה יודע איזה חרא אוכלים נערי מקאם? תסתכל את הסדרה "כן המפקדת" תראה מה מצפה לך :lol:
עלק תנאים טובים יותר חחחחחחחחח
היא אמרה לך שתוציא אותך? היא הביאה לך את זה בכתב במקרה? יש לך את הטלפון שלה? חחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol: תמימות נעורייייייייייייים :lol: :lol: :lol:
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 17 נובמבר 2011 07:55

זה בטירונות... עכשיו תבדוק את תנאי הסדיר שלהם.
זה לא ממש בחירה שלי, ואני קודם צריך להתקבל.
אם אין לך משהו מועיל להגיד אל תגיד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 נובמבר 2011 15:58

פטור כתב:זה בטירונות... עכשיו תבדוק את תנאי הסדיר שלהם.
זה לא ממש בחירה שלי, ואני קודם צריך להתקבל.
אם אין לך משהו מועיל להגיד אל תגיד.

אני מסכים איתך שהיחס הזה לנערי מקאם הוא רק בטירונות, אבל בכל זאת זה צבא ולא הייתי סומך על המילה שלה,
ובכלל בצבא למדתי שאסור לסמוך על אף אחד מלבדי, לסמוך רק על עצמי ולדעת שמה שאני עושה זה הכי טוב בשבילי וזין על כל מי שחושב אחרת.
בכלל כלל לחיים -> אל תבנה על אף אחד. זה המצב כרגע ואיתו צריך להתמודד.
מחזיק לך אצבעות שתקבל את מה שאתה רוצה. :)
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 17 נובמבר 2011 16:39

צודק ותודה...
אז לחכות שאני יגיע למקום החדש ולבקש קב"ן\לא להתקבל לראיון שיהיה?
כי אני רוצה לצאת ואני לא רוצה לבזבז זמן ואני רוצה להמשיך את התהליך...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 נובמבר 2011 19:18

פטור כתב:צודק ותודה...
אז לחכות שאני יגיע למקום החדש ולבקש קב"ן\לא להתקבל לראיון שיהיה?
כי אני רוצה לצאת ואני לא רוצה לבזבז זמן ואני רוצה להמשיך את התהליך...

אם אתה רוצה להישאר אז חכה לראיון - כנ"ל גם אם אתה מהסס, אח"כ קשה לחזור.
אם אתה סגור על זה שאתה רוצה לצאת אל תחכה לראיון מקאם,
תלך יום ראשון על הבוקר להפניה לקבן ותסיים עם הסיפור הזה אחת ולתמיד,
אם הוא שואל "למה אתה רוצה לצאת אם קיבלת הקלות כמו מקאם" תענה לו שאתה חושב שזה לא יעזור,
ההקלות הקודמות לא עזרו ולכן גם אלו לא יעזרו. (פשוט תציין את זה כעובדה).
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 18 נובמבר 2011 10:30

אז לא להגיע לבסיס בראשון...?
ואני עדיין לא יודע על המקא"מ, הפסיכית הציעה אבל ורוצה לקבוע ראיון אבל כלום לא זז, ועד שיגיע הראיון בטח....
המפקד רק ינסה למנוע ממני את זה, רק רע הוא עושה הייתי יכול לכבול אותו בעבר חבל לא עשיתי את זה!
moshun

הודעהעל ידי moshun » 18 נובמבר 2011 13:17

פטור כתב:אז לא להגיע לבסיס בראשון...?
ואני עדיין לא יודע על המקא"מ, הפסיכית הציעה אבל ורוצה לקבוע ראיון אבל כלום לא זז, ועד שיגיע הראיון בטח....
המפקד רק ינסה למנוע ממני את זה, רק רע הוא עושה הייתי יכול לכבול אותו בעבר חבל לא עשיתי את זה!

יש לך ראש גדול - תפעיל אותו. אני לא יכול כל הזמן להגיד לך מה לעשות, אני רק נותן לך עצות ומציע לך אפשרויות.
לפני שאתה פוסל את המקאם, תריץ חיפוש מעמיק בגוגל על זה, תבדוק את כל ההקלות שלהם (לפני מה שידוע לי שזה שנתיים שירות), תראה אם זה מתאים לך וכו'.
אם החלטת שזה יעזור לך וזה מתאים לך ואתה רואה שעניינים לא זזים, שאחד מההורים שלך או אח גדול או מישהו ירים טלפון לקצין העיר וזה אולי יזרז אותם.
אם לא אז פשוט לך להפניה לקבן - וצא מהצבא הזה קיבינימט.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 נובמבר 2011 16:39

אחי נערי מקאם זה שירות בן זונה אני הייתי נער מקאם חבל שלא תיתן לזה היזדמנות היתי הולך 5 9 יומיות בצבא עושה תפקיד בןזונה ואחלה חברה ואנשים לנסה מקסימום לצאת תמיד אפשר לצאת,,, תאמין לי לוא תיצטאר אל זה
moshun

הודעהעל ידי moshun » 18 נובמבר 2011 17:48

אחי נערי מקאם זה שירות בן זונה אני הייתי נער מקאם חבל שלא תיתן לזה היזדמנות היתי הולך 5 9 יומיות בצבא עושה תפקיד בןזונה ואחלה חברה ואנשים לנסה מקסימום לצאת תמיד אפשר לצאת,,, תאמין לי לוא תיצטאר אל זה

לפני שאתה מתחיל לתת עצות ולשכנע מישהו להישאר בצבא, אני אשמח לשמוע אותך מפרט יותר על איפה שהיית והתנאים,
איזה תפקיד עשית, אלו הקלות וכו'... זה מאוד קל להגיד "אני היית נער מקאם.. הייתי הולך 5 9 יומיות" ובעצם לטחון בבסיס.
וזה שלך היה נחמד בתור נער מקאם לא אומר שלאחד אחר זה יהיה סיוט.
אתה רק דוגמא אחת מתוך רבים, וזה שלך הלך הכל בקלות לא תקף לגבי אחרים.
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 19 נובמבר 2011 02:03

moshun כתב:

יש לך ראש גדול - תפעיל אותו. אני לא יכול כל הזמן להגיד לך מה לעשות, אני רק נותן לך עצות ומציע לך אפשרויות.
לפני שאתה פוסל את המקאם, תריץ חיפוש מעמיק בגוגל על זה, תבדוק את כל ההקלות שלהם (לפני מה שידוע לי שזה שנתיים שירות), תראה אם זה מתאים לך וכו'.
אם החלטת שזה יעזור לך וזה מתאים לך ואתה רואה שעניינים לא זזים, שאחד מההורים שלך או אח גדול או מישהו ירים טלפון לקצין העיר וזה אולי יזרז אותם.
אם לא אז פשוט לך להפניה לקבן - וצא מהצבא הזה קיבינימט.

לא לא לא לצאת מהצבא זה החלטי וסופי ואף פעם לא שיניתי את דעתי (מאז שהחלטתי ככה)
שאלתי אם לא להגיע לבסיס בראשון כי אני פוחד שאני יגיע לברה"ן ובסוף זה לא יעזור לי ואני גם יקבל ריתוק עקב הנפקדות שאני דופק...
בכל אופן תודה רבה על העזרה.
מקסימום נלך לפי החוקים ונחכה למקא"מ הזה ושמה נגיד שאני רוצה לצאת.... (שוב - כי אני לא יודע אם זה יעזור שאני ילך לשמה ואני פוחד לעשות יותר נזק, כי אני הריי יהיה נפקד אם לא אגיע לבסיס)
לגביי התגובה למעלה - אולי יהיה טוב אולי לא, אני די בטוח שאני עדיין ירצה לצאת.
קוודם שיקבלו אותי!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 נובמבר 2011 16:50

פטור כתב:לא לא לא לצאת מהצבא זה החלטי וסופי ואף פעם לא שיניתי את דעתי (מאז שהחלטתי ככה)
שאלתי אם לא להגיע לבסיס בראשון כי אני פוחד שאני יגיע לברה"ן ובסוף זה לא יעזור לי ואני גם יקבל ריתוק עקב הנפקדות שאני דופק...
בכל אופן תודה רבה על העזרה.
מקסימום נלך לפי החוקים ונחכה למקא"מ הזה ושמה נגיד שאני רוצה לצאת.... (שוב - כי אני לא יודע אם זה יעזור שאני ילך לשמה ואני פוחד לעשות יותר נזק, כי אני הריי יהיה נפקד אם לא אגיע לבסיס)
לגביי התגובה למעלה - אולי יהיה טוב אולי לא, אני די בטוח שאני עדיין ירצה לצאת.
קוודם שיקבלו אותי!

עוד דבר שאתה יכול לעשות זה לבקש עוד פעם קבן בבסיס עצמו בלי ללכת לברהן,
יכול להיות שלא יצא לך מזה כלום - אבל אין לך כבר מה להפסיד(במידה ואתה רוצה באמת לצאת מהצבא).
הרי אתה יכול לצאת בלי קשר לראיון מקאם,
תנסה לזרז גם את הראיון מקאם - תתקשר/שיתקשרו עבורך לקצין העיר,
תהיה יצירתי.
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 19 נובמבר 2011 23:26

ללכת לקבן אצלי לא יעזור זה כבר תוריד מהאופציות... נלך מחר לבסיס ונראה מה יהיה. עברתי פסילת מקצוע ואני לא עושה כלום, מחכה נטו לשעה 5.
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 20 נובמבר 2011 15:24

אוקיי זאת התוכנית, הובטח לי הרעיון הכי מאוחר עד אמצע השבוע הזה, אם לי יהיה אני יגיד למפקד שיש לי הפניה ושאני הולך (הוא ינסה למנוע ממני, אבל בתכלס אני יכול ללכת נכון? הכל טוב וחוקי) שמה המטרה: לצאת מהצבא ואם לא אז לא לחזור לבסיס הזה יותר! (רק בשביל טופס טיולים יוצא וזהו)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2011 19:56

פטור כתב:אוקיי זאת התוכנית, הובטח לי הרעיון הכי מאוחר עד אמצע השבוע הזה, אם לי יהיה אני יגיד למפקד שיש לי הפניה ושאני הולך (הוא ינסה למנוע ממני, אבל בתכלס אני יכול ללכת נכון? הכל טוב וחוקי) שמה המטרה: לצאת מהצבא ואם לא אז לא לחזור לבסיס הזה יותר! (רק בשביל טופס טיולים יוצא וזהו)

אם יש לך הפניה ליום כזה וכזה, הוא לא יכול למנוע ממך ללכת, אם כן תקבול את הכושלאמאמא שלו.
בכל מקרה אני חושב שראיון מקאם לא יכול להוציא אותך מהצבא - אלא רק דרך קבן.
אם הראיון בתל השומר תנסה לקחת הפניה לקבן, אם קיבלת תודיע למפקד שלך שלא תחשב נפקד.
בהצלחה.
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 20 נובמבר 2011 21:14

ההפניה תקפה לחודשיים, וקיבלתי אותה לפני שבועיים.
הרופאה הביאה למקרה שהקבנית החפשנית בבסיס לא תראה אותי (מרחו אותי הרבה זמן עד שראיתי קבן)
בכל אופן עכשיו המפקד הודיע שהוציאו אותי ואני לא חוזר למחלקה, אני מגיע לבסיס למ"פ ואז לשלישות והוא אמר ששם יגידו לי לאן וזה, אמרתי לו שצריך להיות לי ראיון מקא"מ אני לא סתם עובר מחלקה או משהו...
טוב כבר מתקדם, נראה לאן מתקדם.
מקווה לצאת מהבסיס באלי בסיס אחר לפתוח בדרך חדשה לא יכול לראות את המפקדים והחיילים בבסיס הזה, ושיהיה שם קב"ן אחר גם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2011 23:29

פטור כתב:ההפניה תקפה לחודשיים, וקיבלתי אותה לפני שבועיים.
הרופאה הביאה למקרה שהקבנית החפשנית בבסיס לא תראה אותי (מרחו אותי הרבה זמן עד שראיתי קבן)
בכל אופן עכשיו המפקד הודיע שהוציאו אותי ואני לא חוזר למחלקה, אני מגיע לבסיס למ"פ ואז לשלישות והוא אמר ששם יגידו לי לאן וזה, אמרתי לו שצריך להיות לי ראיון מקא"מ אני לא סתם עובר מחלקה או משהו...
טוב כבר מתקדם, נראה לאן מתקדם.
מקווה לצאת מהבסיס באלי בסיס אחר לפתוח בדרך חדשה לא יכול לראות את המפקדים והחיילים בבסיס הזה, ושיהיה שם קב"ן אחר גם.

קודם כל להגיע לבסיס אחר זה כבר טוב - קבן חדש ודרך חדשה עם היסטוריה בעייתית שיכולה לעזור לך לצאת.
ככה שאם נותנים לך את זה ולא משחררים תיקח את זה -> ככה לא תצטרך לסבול את הכושילאמא של המפקד המניאק הזה. וגם קבן אחר מטפל בך ככה שהוא אולי יעזור לך יותר מזאת שעכשיו.
בהצלחה אני מחזיק לך אצבעות :)
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 21 נובמבר 2011 06:24

כן, אפילו שאני עדיין חוזר לבסיס, אני מרגיש יותר טוב שאני לא חוזר למחלקה ברציני כבר רציתי להתאבד שמה (וסיפרתי את זה).
וכן הקב"ן שם גם מפגר ומנייאק ומסתבר חבר טוב מאוד של המפקד.
קיצור מקווה להגיע למקום חדש בהקדם, אני מאמין שמשמה יהיה לי הרבה יותר קל לצאת ובנתיים אני צובר פז"מ (לא שיש לי ברירה אחרת).
תודה רבה נעדכן בעתיד!
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 21 נובמבר 2011 18:12

יצאתי מאיפה שאני זה כבר טוב.
יום רביעי בבוקר אני מתייצב בשלישות ושמה אני מדבר עם הקש"לית או שנותנים לי צו הצבה לא יודע, בכל אופן אחרי זיוני שכל של 200 אנשים שלא כדאי לצאת נשבר לי הזין עוד יותר והחלטתי שאני יעשה מה שאני רוצה ולא מה שכולם אומרים לי (אבל כולם)
אני ינסה לצאת מהצבא בהקדם בעזרת השם...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2011 23:37

פטור כתב:יצאתי מאיפה שאני זה כבר טוב.
יום רביעי בבוקר אני מתייצב בשלישות ושמה אני מדבר עם הקש"לית או שנותנים לי צו הצבה לא יודע, בכל אופן אחרי זיוני שכל של 200 אנשים שלא כדאי לצאת נשבר לי הזין עוד יותר והחלטתי שאני יעשה מה שאני רוצה ולא מה שכולם אומרים לי (אבל כולם)
אני ינסה לצאת מהצבא בהקדם בעזרת השם...

האמת - עצם זה שאומרים לך לא לצאת, לפחות אותי, רק דירבן לצאת רק כדי לעשות להם דווקא(בלי קשר לזה שרציתי לצאת).
מצבך טוב, כשתגיע לבסיס החדש תבקש קבן, וב"ה הוא יהיה יותר נורמלי מהקבן הזה. אתה כבר יודע מה לעשות כדי להשיג קבן.
בהצלחה.
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 27 נובמבר 2011 11:28

בשלישות שלחו טופס בקשה לראיון מקאמ,
ועדיין לא חזרו אליהם.... מתחילים שוב למרוח אותי.
אם עד חמישי אין ראיון אני יפנה לברהן יש לי הפניה, לא פניתי עד עכשיו כי יש לי ראיון אבל אם הוא לא הגיע יש לי סיבה לפנות (גם יראה יותר חמור אם אפנה אליהם ולא לקבן בבסיס)
ומי יודע אולי שם אקבל את הפטור שלי...
קהס 50 כבר קבעו לי אז זה טוב
jerrychackvesool

sport

הודעהעל ידי jerrychackvesool » 02 דצמבר 2011 17:28

The actual etymology regarding "business" pertains to the state of becoming active both as an person or perhaps modern society as a whole, doing over the counter practical and lucrative work. price The term "business" provides no less than 3 usages, with respect to the scope - the actual single usage in order to mean a certain firm; the generalized use to consult a particular market sector, "the music business" and substance forms including agribusiness; shop and the broadest which means, which involves all action from the community of providers of products and providers. Nonetheless, the exact definition of company, such as anything else in the philosophy of economic, is really a game a few debate as well as complexity regarding meanings.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים