למחוק

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Gaga123
יצירת קשר:

למחוק

הודעהעל ידי Gaga123 » 16 מרץ 2012 19:11

למחוק
נערך לאחרונה על ידי Gaga123 ב 16 מרץ 2012 21:32, נערך 2 פעמים בסך הכל.
alex gerenshtein

אני היתי מציע לך כבר ביום ראשון הקרוב

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 16 מרץ 2012 19:26

לפנות לברה"ן שבתל השומר אתה מגיע לשער הצפוני ולא נכנס לבקו"ם עצמו אלה ליד הש"ג הזה איפה שנכנסים לבק"ם ליד בית החולים שיבא רק ש אתה לוקח שמאלה והולך כמה מטרים ואז רואה מן בניין כזה ורצוי שתגיע לשם כבר ב 7:30 בבוקר ככה כדי להיות בין הראשונים למה אחרת התור רק ילך ויהיה ארוך אז תעשה מאמץ להגיע בשעה שרשמתי לך וכשזה יפתח תאה תיכנס ותפנה ישר לדלפק שם של המדור הברה"ן ותגיד שאתה הגעת כדי לראות קב"ן כי אתה במצב מאוד לא טוב ואם יתחילו לסבן אותך שם שאיאפשר שאין תור או כל משפט אחר פשוט תסרב לעזוב את המתחם ותראה שבסוף יתנו לך לראות קב"ן בלי תור ובלי שום דבר אחר

בהצלחה ואם יש עוד שאלות שאל חופשי
Gaga123
יצירת קשר:

Re: אני היתי מציע לך כבר ביום ראשון הקרוב

הודעהעל ידי Gaga123 » 16 מרץ 2012 19:37

ששכחתי לציין שבפגישתי השנייה עם הקב"ן, הוא אמר לי שהוא לא ישחרר אותי מהסיבה שעדיין לא התנסיתי, והוא לא יכול לשחרר אותי בגלל החששות שלי.

alex gerenshtein כתב:לפנות לברה"ן שבתל השומר אתה מגיע לשער הצפוני ולא נכנס לבקו"ם עצמו אלה ליד הש"ג הזה איפה שנכנסים לבק"ם ליד בית החולים שיבא רק ש אתה לוקח שמאלה והולך כמה מטרים ואז רואה מן בניין כזה ורצוי שתגיע לשם כבר ב 7:30 בבוקר ככה כדי להיות בין הראשונים למה אחרת התור רק ילך ויהיה ארוך אז תעשה מאמץ להגיע בשעה שרשמתי לך וכשזה יפתח תאה תיכנס ותפנה ישר לדלפק שם של המדור הברה"ן ותגיד שאתה הגעת כדי לראות קב"ן כי אתה במצב מאוד לא טוב ואם יתחילו לסבן אותך שם שאיאפשר שאין תור או כל משפט אחר פשוט תסרב לעזוב את המתחם ותראה שבסוף יתנו לך לראות קב"ן בלי תור ובלי שום דבר אחר

בהצלחה ואם יש עוד שאלות שאל חופשי

אני צריך להתייצב ביום ראשון בשעה 8:00 בתל השומר ומשמה לוקחים אותנו לטירונות 02.
אם אני אלך לברה"ן ב7:30, לא יעשו לי בעיות על זה שאני לא אתייצב?
alex gerenshtein

תראה אם אתה רוצה לצאת מהצבא אז לא אמור

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 16 מרץ 2012 19:44

להיות מעניין אותך אם תקבל עונש או לא אם לא תתיצב לנקודה שבו אתה צריך להיות ככה שתעשה מה שאני הצעתי לך ואם יתקשרו אליך מהבקו"ם לטלפון הנייד לשאול למה אתה לא מגיע או שאיפה אתה נמצא פשוט אל תענה למספרים חסויים או לאף מספר אחר שאתה לא מכיר בנייד שלך או מבחוץ וזהו ותעמוד על שלך זה הכי חשוב
נערך לאחרונה על ידי alex gerenshtein ב 16 מרץ 2012 19:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
עעעע

Re: מתחיל השבוע טירונות ורוצה לצאת

הודעהעל ידי עעעע » 16 מרץ 2012 19:51

שטויות במיץץץץץ כל מה שהוא כתב לךך!
אם ההית נורמלי ולא סער2 היתי עוזר לך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 12 אורחים