בקשר לוועדה רפואית בצה״ל זה דיי דחוף תודה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

TalSnir
יצירת קשר:

בקשר לוועדה רפואית בצה״ל זה דיי דחוף תודה

הודעהעל ידי TalSnir » 03 יוני 2012 08:48

עקב סיבות כאלו ואחרות החלטתי שאני לא רוצה להתגייס ,אני מלש״בית בת 19 עוד מעט ואני מתכננת לעבור לגור בחו״ל ואני לא יודעת מתי אני אחזור עכשיו אחרי שתי פגישות הפסיכיאטר קבע שאני פטורה משירות ועכשיו נשארה לי רק הוועדה הרפואית . אני יודעת שאני רשאית לנסוע לחול ואני לא יכולה יותר להשאר בארץ אני רוצה לעוף מפה כל עוד אני יכולה והשאלה שלי היא כזאת מה קורה ונניח אני לא מתייצבת לוועדה הרפואית? היא תידחה עד שאני אחזור לארץ?
Coleworld
יצירת קשר:

Re: בקשר לוועדה רפואית בצה״ל זה דיי דחוף תודה

הודעהעל ידי Coleworld » 03 יוני 2012 09:33

TalSnir כתב:עקב סיבות כאלו ואחרות החלטתי שאני לא רוצה להתגייס ,אני מלש״בית בת 19 עוד מעט ואני מתכננת לעבור לגור בחו״ל ואני לא יודעת מתי אני אחזור עכשיו אחרי שתי פגישות הפסיכיאטר קבע שאני פטורה משירות ועכשיו נשארה לי רק הוועדה הרפואית . אני יודעת שאני רשאית לנסוע לחול ואני לא יכולה יותר להשאר בארץ אני רוצה לעוף מפה כל עוד אני יכולה והשאלה שלי היא כזאת מה קורה ונניח אני לא מתייצבת לוועדה הרפואית? היא תידחה עד שאני אחזור לארץ?

אם את פטורה משירות וזו החלטת הפסיכיאטר אז כך הוועדה תלך ותקבע.... הוועדה היא "חותמת גומי" שנשאלות בה שאלות כלליות (כמו את מודעת להשלכות פרופיל 21) והיא לוקחת לכל היותר 2 דקות.... מוטב שתעשי אותה עכשיו באמת שלא כדאי שתיקחי סיכוי כבר יצאת פשוט לכי קחי את הפטור אחרי 2 דקות ואז תעלי למטוס :)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים