אתם אומרים שלא יכול להיגרם נזק אם לא משרתים בצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

tavoriko
יצירת קשר:

אתם אומרים שלא יכול להיגרם נזק אם לא משרתים בצבא

הודעהעל ידי tavoriko » 08 יולי 2012 11:13

הדבר היה נכון עד עכשיו אבל כרגע עם כל הסיפור על חוק הגיוס החדש, צריך לחכות ולהתעדכן כי המצב יכול להשתנות
אורח

Re: אתם אומרים שלא יכול להיגרם נזק אם לא משרתים בצבא

הודעהעל ידי אורח » 08 יולי 2012 12:44

מה הקשר? רוצים שהחרדים והערבים יתרמו ויתגיסו.
מהלך מבורך אם תשאל אותי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יולי 2012 14:05

tavoriko כתב:הדבר היה נכון עד עכשיו אבל כרגע עם כל הסיפור על חוק הגיוס החדש, צריך לחכות ולהתעדכן כי המצב יכול להשתנות

בקרוב בחירות טמבל, בגלל זה גם הוזילו את הדלק, אחרי הבחירות כלום לא ישתנה כרגיל. תסתכל איזה מטומטם אתה ... מאמין לכל כותרת מופלצת בעיתון.... מה עם איראן? :lol: :lol: :lol: הם כבר לא תוקפים אותנו עם נשק אטומי? :lol: :lol: :lol: :lol: רק טיפש מאמין לשטויות בעיתון.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 08 יולי 2012 16:11

tavoriko כתב:הדבר היה נכון עד עכשיו אבל כרגע עם כל הסיפור על חוק הגיוס החדש, צריך לחכות ולהתעדכן כי המצב יכול להשתנות

כניראה שלא הבנת... שום דבר לא ישתנה גם אם יגייסו 60 אלף בחורי ישיבות (שזה צעד מטומטם כמו המפגינים המפגרים שלא מבינים שגיוס חרדים יעלה להם עוד יותר כסף) החרדים בצבא יהיו משגיחי כשרות ויסרבו פקודה על כל דבר שהרב לא מסכים איתו זה טיפשי וספין מטומטם של ביבי ומופז וגם יאיר לפיד היחידה שרואה את זה כמו שזה ולא מתערבת היא שלי יחימובי'ץ לה אני מצביע בבחירות הקרובות אפילו שאני ימני (ימני מדיני שמאל חברתי)
בכל מקרה החוק יחול רק על משתמטים אם קיבלת פרופיל 21 אולי בלקסיקון הישראלי אתה "משתמט" אבל בתכלס... שוחררת כחוק וכדין אז אין מה לדאוג

ושוב צריך צבא מקצועי!!!!!!!!! השסעים והקרעים בעם גדלים בגלל אינטרסים של בעלי הון לשמור על אזרחי המדינה ככבשים צייתנים לכו לצבא אם לא אתם מנודים רק תראו את דפני ליף איך היא מנסה לשנות את המצב של הדירות ומה? אף אחד לא אכפת לו מזה אכפת לו רק מזה שהיא לא הייתה בצבא.... מיליטריסטים שטופי מוח....
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 08 יולי 2012 17:57

אני גם בעד צבא מקצועי אבל כל מה שאני אומר זה שעד עכשיו לא היו סנקציות לאנשים שהשתחררו מהצבא (כמוני)...
כל מה שאני אומר זה שצריך לשמוע חדשות משום ששבוע הבא תוגש הצעת חוק על פי מתווה פלסנר... עד אז הכל יכול להשתנות...
וזה שרוצים לגייס ערבים וחרדים אומר שזה יפגע גם בחילונים שלא ישרתו כי החוק החדש יהיה תקף לגבי כולם...
אגב אני מתנגד לשירות לאומי ולדעתי כל מי שעושה אותו הוא פשוט אידיוט ללא עמוד שידרה

וכן שמחתי לראות שלמחאה הפאשיסטית-מיליטריסטית אתמול באו פחות אנשים מאשר באו לכל הפגנה שנה שעברה של המחאה החברתית.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 08 יולי 2012 18:32

tavoriko כתב:אני גם בעד צבא מקצועי אבל כל מה שאני אומר זה שעד עכשיו לא היו סנקציות לאנשים שהשתחררו מהצבא (כמוני)...
כל מה שאני אומר זה שצריך לשמוע חדשות משום ששבוע הבא תוגש הצעת חוק על פי מתווה פלסנר... עד אז הכל יכול להשתנות...
וזה שרוצים לגייס ערבים וחרדים אומר שזה יפגע גם בחילונים שלא ישרתו כי החוק החדש יהיה תקף לגבי כולם...
אגב אני מתנגד לשירות לאומי ולדעתי כל מי שעושה אותו הוא פשוט אידיוט ללא עמוד שידרה

וכן שמחתי לראות שלמחאה הפאשיסטית-מיליטריסטית אתמול באו פחות אנשים מאשר באו לכל הפגנה שנה שעברה של המחאה החברתית.

ושוב אני חוזר... אם יצאת על 21 אתה בשום פנים ואופן לא תקבל סנקציות אישיות (אלא אם כן נפלת על מעסיקים מורעלים שזה תמיד היה ותמיד יהיה מידי פעם)
חולה סרטן שהתשחרר על 21 בחור שעבר ניתוחים ברגל אפילו בחור בלי רגל כולם עם 21 כחוק וכדין אף אחד לא יטיל עליהם סנקציות וכך גם לא על הדיכאוניים שהוציאו פרופיל 21 כי שוב אין דבר כזה נפשי או גופני יש 21 של טעמי בריאות.... זהו שורה תחתונה הוצאת פרופיל 21 ויש לך תעודת שיחרור זה אומר שהשתחררת כדין כי הצבא החליט שאתה לא כשיר זהו סוף הסיפור אין לך מה לחשוש (אבל בקצב שהמדינה הזאת הולכת אני לא אתפלא אם עוד 5 שנים יתחילו גיוס בכוח)

ובקשר להפגנה האנשים מפגרים במלחמת לבנון השנייה הפסדנו (סליחה אני אהיה פטריוט ואגיד שניצחנו אירגון טרור שבזמנו היה לו פחות מ 10 אלף איש ושיתק חצי מדינה לחודשיים)
גיסי שירת בלבנון והוא אמר שהם היו צריכים לפרוץ לחנויות ולגנוב פירות מחקלאים בכדי לקיים את עצמם כי לצבא היה מחסור באוכל ונשק... אז לגייס 60 אלף דוסים שכבר גם ככה שטופי מוח מגיל צעיר שהרב הוא האלוהים זה מה שיעזור?! זה יהיה "נטל בשיווין"?! מש"ק ממטרות עוזר במשהו?! מוכר בשק"ם מגן על המדינה?! כל העשרות אלפי חיילים בדיזינגוף ובשלישות מגנים עליי?! אני בטוח שכן עם המקדונלד'ס שהם טוחנים כל יום.....
קיצר חבורת דגנרטים מיליטריסטיים שלא מבינים בכלל על מה הם מפגינים ורק צועקים סיסמאות של האנשים שעד לפני שבועיים הם יצאו למחות נגדם.... ביבי אין לו עמוד שידרה מופז סתם אפטרוטוניסט וכך גם יאיר לפיד המגעיל הזה רק שלי בבחירות הבאות!!!
כולה 1000 איש בהפגנה של מטומטמים והתקשורת כדי להתנגח בדוסים מכפילה את המספר בעשרות אלפים..... אני גם לא מעריץ של הדוסים ואני יודע שהם אוכלי חינם מגעילים אבל.... המדינה יוצרת פה פילוג המדינה יוצרת פה ומגבירה את השינאה כלפיהם במכוון ושוב אני גם לא מחבב אותם בכלל!! אבל צריך לדעת להסתכל על הדברים באופן אובייקטיבי ובכך אני אומר שהדברים יצאו מכלל שליטה וצריך להפסיק עם "צבא החצי עם" הפתטי הזה שמשרת את הממשלה ביצירת עדר כבשים שברגע שהמדינה אומרת משהו כמו "אירן מאיימת על המולדת" כולם קופצים שוכחים ממחירי הדירות המחירים בסופר וכ'ו ופתאום דורשים להוסיף לתקציב הביטחון עוד כמה מיליארדים.... אז עשו לי טובה כל מי שהיה אתמול בהפגנה הוא בובה שלא מבין בעד מה הוא מפגין... לגייס את כל הדוסים האלה יהיה בחינם?! הביטוח יהיה בחינם?! ההכשרה? האוכל? הציוד? אנשים לא חושבים קדימה.... רק סיסמאות יודעים לצעוק כמו עדר כבשים שטופח יפה ע"י הרועה ושמו "מדינת ישראל"

אני עף מכאן עוד מספר שנים יש לי כבר אוניברסיטה בחו"ל ממליץ לכולכם לעשות כמוני לעוף לכל מקום עדיף מכאן המדינה הזאת בדרך להיות הלכה, ומיליטריסטית יותר ויותר אפשר לחשוב שאחרי הסכמי שלום וצבא אדיר מלא בטנקים ציוד טכנולוגי ומטוסים הכי חדישים יהיה אפשר להירגע אבל גם אחרי 64 שנים עדיין מגייסים בכוח... וזה לא יפסיק חברים, זה לא יפסיק כי הממשלה רואה את ההזדמנות לתפוס פיקוד על עדר הכבשים והיא לא תוותר על האחיזה, אלא שפקחו עיניים יברחו אלא שיישארו עדיין לא יבינו מה העיניין אולי הם יתפקחו בעתיד גם לא בטוח, מה שכן בטוח למדינה הזאת בדרך הזאת שהיא הולכת אין עתיד!!
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 08 יולי 2012 19:22

חחח אני כבר מתחיל עכשיו שנה שלישית של לימודי רפואה באיטליה ככה שהחיים שלי דבש משום שאני אהיה רופא בגיל 25 (התחלתי בגיל 19 את הלימודים).
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 08 יולי 2012 21:23

tavoriko כתב:חחח אני כבר מתחיל עכשיו שנה שלישית של לימודי רפואה באיטליה ככה שהחיים שלי דבש משום שאני אהיה רופא בגיל 25 (התחלתי בגיל 19 את הלימודים).

כל הכבוד לך!!! וכל אלה שאומרים משתמט תאמין לי אחרי שהם יצטרכו ניתוח לא ממש יעניין אותם אם שירתת או לא

שאלה אלייך כמה השכר לימוד באיטליה? (בכללי לרפואה זה יותר יקר בדר"כ) והאם שילמת עם הלוואת סטודנטים?
כי אצלי המכללה היא בניו יורק
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 09 יולי 2012 00:06

חחחחח מי שלא יעיף את התחת שלו מהמדינה הזאת ימצא את עצמו באחד מהסיטואציות:

1. מדינת הלכה נאו נאצית בסגנון אירן עם חוקים שלא יביישו את הטאליבן
2. עם הדגים בים אחרי שהערבים יפתחו לישראל תתחת וזה יקרה יום אחד, בעיקר אם ארה''ב יפסיקו לעזור לישראל
3. נמחק אחרי פצצת אטום

הכל עניין של זמן ומי שאומר אחרת דביל שמאמין בשטויות שהתשקורת מוכרת לו.

שלא נדבר על התנאים שיש פה מדינה אחת המסריחות שקיימות ומי שאומר אחרת בחיים לא היה בחו''ל ואם כן אז היה במדינה של מוסלמים או סתם חרא בעולם שלישי
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 09 יולי 2012 01:45

coleworld

אני לומד באוניברסיטה ולא במכללה ככה ששכר הלימוד פה הוא ללימודי רפואה 2500 יורו לשנה תכפיל את זה ב-4.9
ותאמין לי שאני יודע שברגע שאני אהיה רופא פתאום כולם יחפשו פרוטקציות :) המעטים ששינו את יחסם אליי אחרי שעזבתי את צה"ל יקבלו ממני זין אחד גדול במיון או במרפאה הפרטית :)
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 09 יולי 2012 01:47

ואל תצביע לשלי כי כאשר אתה מצביע לשלי אתה מצביע לאיתן כבל ושאר המיליטריסטים ממפלגת העבודה (ראה את הצעת החוק של איתן כבל וברק שהחשיבה כל מי שלא עשה לפחות שנת שירות אחת בצבא וזה לא משנה אם הוא השתחרר חוקית או לא למשתמט).

רק מרצ וחד"ש כי רק הן דואגות לציבור הלא משרת
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 09 יולי 2012 08:39

tavoriko כתב:ואל תצביע לשלי כי כאשר אתה מצביע לשלי אתה מצביע לאיתן כבל ושאר המיליטריסטים ממפלגת העבודה (ראה את הצעת החוק של איתן כבל וברק שהחשיבה כל מי שלא עשה לפחות שנת שירות אחת בצבא וזה לא משנה אם הוא השתחרר חוקית או לא למשתמט).

רק מרצ וחד"ש כי רק הן דואגות לציבור הלא משרת

אני לא אצביע למר"צ וחד"ש כי אני ימני בדעותיי המדיניות אני מצביע לשלי כי היא היחידה שאומרת את האמת והיחידה שבאמת תדאג למעמד הביניים איתן כבל יכול ללכת למצוץ, כל מפלגה לא דואגת למי שלא משרת זה הנורמה בארץ ואין מה לעשות אבל אני מעדיף שלי מביבי השקרן מופז בלי העמוד שידרה או יאיר לפיד שרק מחפש על מה לקפוץ....
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 09 יולי 2012 12:01

המקסימום שיכול לקרות הוא שיחייבו את כל מי שפטור מהצבא בשירות אזרחי. וגם זה לא יקרה בוודאי, ואפילו אם זה יקרה זה בוודאי לא יחול על שנתונים שכבר היו אמורים להתגייס.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 09 יולי 2012 20:57

פרופילניק כתב:המקסימום שיכול לקרות הוא שיחייבו את כל מי שפטור מהצבא בשירות אזרחי. וגם זה לא יקרה בוודאי, ואפילו אם זה יקרה זה בוודאי לא יחול על שנתונים שכבר היו אמורים להתגייס.

וגם אם אני לא טועה יהיו עירעורים על החוק מצד ש"ס והסיעות הדתיות ואחר כך יש זמן עד שהוא נכנס לתוקף (הרי לא כך סתם יגייסו עשרות אלפים צריך להכין את הקרקע והציוד)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 יולי 2012 22:02

וואלה ההתנגדות לגיוס חרדים זה אולי הדבר הכי טוב שיצא מהמפלגות הדתיות.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 10 יולי 2012 17:09

אורח כתב:וואלה ההתנגדות לגיוס חרדים זה אולי הדבר הכי טוב שיצא מהמפלגות הדתיות.

מילה שכן חחחח

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים