השתמטות של שבועיים ורישום פלילי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dvir58
יצירת קשר:

השתמטות של שבועיים ורישום פלילי

הודעהעל ידי dvir58 » 12 נובמבר 2012 01:17

הייתי צריך להתגייס לפני שבועיים,אבל ביקשתי לדחות גיוס בגלל המצב הרפואי שלי וביקשתי ועדה רפואית,אבל הם קבעו שאני כשיר אז לא עליתי לאוטובוס.
אני שולח להם מכתבים עכשיו מאורטופד ומכתבים שמסבירים את המצב שלי.הם אמרו לי בטלפון שיש נגדי צו מעצר.
האם על השתמטות של שבועיים אני יכול לקבל רישום פלילי? ולכמה זמן בערך אני אשפט בכלא?
אורח

Re: השתמטות של שבועיים ורישום פלילי

הודעהעל ידי אורח » 12 נובמבר 2012 01:57

על שבועיים יתנו לך מדים וישלחו אותך לטירונות.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 12 נובמבר 2012 02:49

dvir58 כתב:הייתי צריך להתגייס לפני שבועיים,אבל ביקשתי לדחות גיוס בגלל המצב הרפואי שלי וביקשתי ועדה רפואית,אבל הם קבעו שאני כשיר אז לא עליתי לאוטובוס.
אני שולח להם מכתבים עכשיו מאורטופד ומכתבים שמסבירים את המצב שלי.הם אמרו לי בטלפון שיש נגדי צו מעצר.
האם על השתמטות של שבועיים אני יכול לקבל רישום פלילי? ולכמה זמן בערך אני אשפט בכלא?

כדי לקבל תיק פלילי על השתמטות אתה צריך להשתמט לפחות כמה חודשים... אין לך מה לדאוג! כמו שהבחור שלפניי אמר ייתנו מדים ויעיפו אותך מהעיניים שלהם, ממליץ לך להתקשר לבקו"ם ולהסביר למה אתה לא מגיע (לא שזה יעזור אבל אחרי זה תוכל להגיד "אבל אמרתי לכם ואישרתם")
dvir58
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dvir58 » 12 נובמבר 2012 12:46

Coleworld כתב:
dvir58 כתב:הייתי צריך להתגייס לפני שבועיים,אבל ביקשתי לדחות גיוס בגלל המצב הרפואי שלי וביקשתי ועדה רפואית,אבל הם קבעו שאני כשיר אז לא עליתי לאוטובוס.

כדי לקבל תיק פלילי על השתמטות אתה צריך להשתמט לפחות כמה חודשים... אין לך מה לדאוג! כמו שהבחור שלפניי אמר ייתנו מדים ויעיפו אותך מהעיניים שלהם, ממליץ לך להתקשר לבקו"ם ולהסביר למה אתה לא מגיע (לא שזה יעזור אבל אחרי זה תוכל להגיד "אבל אמרתי לכם ואישרתם")

אתם בטוחים במה שאתם אומרים? ואם אני אבקש קב"ן או אורטופד ייתנו לי או לא?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים