פסיכיאטר שהפנה למפקד המרפאה, מה זה אומר?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

fuckmilitary
יצירת קשר:

פסיכיאטר שהפנה למפקד המרפאה, מה זה אומר?

הודעהעל ידי fuckmilitary » 18 נובמבר 2012 18:08

שלום, אני חייל בן 21 משרת בקריה בתפקיד טוב יחסית, התגייסתי לפני כתשעה חודשים וחצי, לאחרונה החלטתי שאני לא מסוגל לחיות בצה"ל גם מבחינה מוסרית שנורא מציקה לי, אני פעיל שמאל, וגם מבחינה נפשית זה לא עושה לי טוב, ולכן ביימתי סצנה קטנה, בשלישי הודעתי לחבר טוב שאני מתאבד וניתקתי את הפלאפון לכמה שעות, אחרי זה כל העולם רדף אחרי וחיפש אותי, רצו לשלוח אותי למיון פסיכיאטרי, אבל בסוף שכנעתי אותם שאני אסתדר אז נתנו לי גימלים עד היום והיום על הבוקר ראיתי פסיכיאטר בקריה תוך כדי דילוג על קב"ן.
הפסיכיאטר היה פשוט זבל של בנאדם, עשה לי את המוות, ניסה להכשיל אותי, צעק עלי כמה פעמים, ובסוף הוא אמר לי שהוא היה אחראי לבדוק רק אם נשקפת ממני סכנה ואני צריך להישלח לאישפוז ואם יש לי מחלת נפש מוגדרת כמו סכיזופרניה או מאניה דיפרסיה, מכיוון שאין לי את אלו הוא מפנה אותי למפקד המרפאה שיפגש איתי פעם או פעמיים ויחליט מה עושים איתי ושאם הוא יחליט לשחרר אותי אני לא אצטרך לראות פסיכיאטר עוד פעם.
רציתי לדעת האם למישהו מוכר הדבר הזה שפסיכיאטר שולח למפקד מרפאה, ומה זה אומר?
אודה מאד לעזרה וייעוץ.

נ.ב. זה נראה שהמפקדים שלי ממש עוזרים לי והם רוצים שאני אשתחרר, למשל, הם לא מרשים לי לעבוד ונתנו לי חופש עד שאני אפגש עם הקב"ן הזה.
vishskin
יצירת קשר:

Re: פסיכיאטר שהפנה למפקד המרפאה, מה זה אומר?

הודעהעל ידי vishskin » 18 נובמבר 2012 20:58

איזה מרפאה? אתה בקריה
אולי הוא הפנה אותך בחזרה לקב"ן מחלקה, בקיצור תיפגש עם קב"ן נוסף או פסיכיאטר בברה"ן תל השומר (ירפ"א אם אתה בחיל אוויר) ותגיד שאתה לא יכול יותר להמשיך לשרת.
עם הגישה של הפסיכיאטר כמו שתיארת אני לא רואה מה יכולת לעשות כדי להשתחרר.
fuckmilitary
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fuckmilitary » 18 נובמבר 2012 21:03

vishskin כתב:איזה מרפאה? אתה בקריה
אולי הוא הפנה אותך בחזרה לקב"ן מחלקה, בקיצור תיפגש עם קב"ן נוסף או פסיכיאטר בברה"ן תל השומר (ירפ"א אם אתה בחיל אוויר) ותגיד שאתה לא יכול יותר להמשיך לשרת.

כן, אני בקריה, והוא הפנה אותי לקב"ן שהוא גם מפקד המרפאה בקריה, היה לי תור עם קב"ן רגיל אבל הוא ביטל אותו כי הוא אמר שזה לא יעזור אלא אני צריך דווקא אותו, יש לך מושג אם זה אומר משהו?
הוא כל הזמן שאל אותי אם נראה לי שאני צריך אשפוז ואמרתי שלא כי לא נשקפת לי "סכנה מיידית".
גחגחחג

הודעהעל ידי גחגחחג » 19 נובמבר 2012 01:05

fuckmilitary כתב:

כן, אני בקריה, והוא הפנה אותי לקב"ן שהוא גם מפקד המרפאה בקריה, היה לי תור עם קב"ן רגיל אבל הוא ביטל אותו כי הוא אמר שזה לא יעזור אלא אני צריך דווקא אותו, יש לך מושג אם זה אומר משהו?
הוא כל הזמן שאל אותי אם נראה לי שאני צריך אשפוז ואמרתי שלא כי לא נשקפת לי "סכנה מיידית".

תסכים לאישפוז, איום סרק לפי דעתי.
כאילו על תגיד "כן כן תקחו אותי", וגם אל תגיד "לא אני לא רוצה", תגיד "תעשה מה שאתה חושב לנכון אני לא בעד ולא נגד"
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 19 נובמבר 2012 02:45

גחגחחג כתב:
fuckmilitary כתב:

תסכים לאישפוז, איום סרק לפי דעתי.
כאילו על תגיד "כן כן תקחו אותי", וגם אל תגיד "לא אני לא רוצה", תגיד "תעשה מה שאתה חושב לנכון אני לא בעד ולא נגד"

איך אתה יכול לכתוב גם "על" וגם "אל" אם אתה יודע שלפחות אחד מהם זה טעות כתיב
ד.א. זה "אל".

נשמע שהקב"ן שלך סתם מצא תירוץ להוריד את כמות שעות העבודה שלו, הוא הולך לקבל בדיוק את אותה משכורת בין אם הוא יראה אותך או לא. מה גם לדעתי הוא פשוט קרא את מה שהפסיכיאטר כתב ובגלל זה הגיב ככה גם.
כשאני הייתי בקריה אנשים כולל אני פשוט הולכים לקב"ן ומבקשים להכנס והוא אומר לך לחכות בחוץ כמה דקות או לחזור אח"צ, בכל מקרה זה לא יותר מיום אחד לקבל פגישה - בטח אם הוא חושב שיש איום לחיים שלך.
פשוט תלך לשם שוב ותקבל את הפגישה הזאת, תנסה להציג את המצב שלך מחדש, תשכח מהפגישה הקודמת.
fuckmilitary
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fuckmilitary » 19 נובמבר 2012 15:44

vishskin כתב:נשמע שהקב"ן שלך סתם מצא תירוץ להוריד את כמות שעות העבודה שלו, הוא הולך לקבל בדיוק את אותה משכורת בין אם הוא יראה אותך או לא. מה גם לדעתי הוא פשוט קרא את מה שהפסיכיאטר כתב ובגלל זה הגיב ככה גם.
כשאני הייתי בקריה אנשים כולל אני פשוט הולכים לקב"ן ומבקשים להכנס והוא אומר לך לחכות בחוץ כמה דקות או לחזור אח"צ, בכל מקרה זה לא יותר מיום אחד לקבל פגישה - בטח אם הוא חושב שיש איום לחיים שלך.
פשוט תלך לשם שוב ותקבל את הפגישה הזאת, תנסה להציג את המצב שלך מחדש, תשכח מהפגישה הקודמת.
[/quote]
מגניב, היית בקריה והצלחת להשתחרר? לפני כמה זמן וכמה זמן ארך לך? כי אמרו לי שבקריה ממש קשה להשתחרר, במיוחד איפה שאני נמצא - בחתומכ"א.
ד"א, אולי פגישה עם מפקד המרפאה זה אומר להשתחרר יותר מהר כי הוא האחראי וכל זה?
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 19 נובמבר 2012 21:17

מגניב, היית בקריה והצלחת להשתחרר? לפני כמה זמן וכמה זמן ארך לך? כי אמרו לי שבקריה ממש קשה להשתחרר, במיוחד איפה שאני נמצא - בחתומכ"א.

לא יודע מה מגניב בזה ואני גם לא מכיר את חתומכ"א
אבל, כשאני הייתי בקריה גם אמרו לי שקשה להשתחרר משם וכששאלתי למה ענו לי "כי לכאן כולם מגיעים אחרי ניסיון להשתחרר".
בכל מקרה עכשיו כשאני אחרי התהליך אני לא מצליח כל כך להבין את זה, לדעתי קשה יותר להשתחרר כי אתה כבר בסדיר ויש לך כבר קשר עם היחידה. בכל מקרה אני השגתי את התמיכה של המפקדים שלי בשחרור שלי על ידי הוצאת גימלים בלי הפסקה, תנסה את זה גם.

באיזה בניין נמצא התומכ"א ומה זה אומר?
fuckmilitary
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fuckmilitary » 19 נובמבר 2012 21:20

vishskin כתב:

לא יודע מה מגניב בזה ואני גם לא מכיר את חתומכ"א
אבל, כשאני הייתי בקריה גם אמרו לי שקשה להשתחרר משם וכששאלתי למה ענו לי "כי לכאן כולם מגיעים אחרי ניסיון להשתחרר".
בכל מקרה עכשיו כשאני אחרי התהליך אני לא מצליח כל כך להבין את זה, לדעתי קשה יותר להשתחרר כי אתה כבר בסדיר ויש לך כבר קשר עם היחידה. בכל מקרה אני השגתי את התמיכה של המפקדים שלי בשחרור שלי על ידי הוצאת גימלים בלי הפסקה, תנסה את זה גם.

באיזה בניין נמצא התומכ"א ומה זה אומר?

חטיבת תכנון ומנהל כח אדם, זה אלו שמנהלים את כל כח האדם בצה"ל ולכן טוענים שיותר קשה להשתחרר משם, וגם המפקדים שלי עוזרים לי, בעיקר בגלל שאני הולך להמון רופאים ומגיע כל יום באיחור של 8 שעות, עכשיו הם בכלל לא מרשים לי לעבוד.
מקווה שזה יספיק.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Sadshine ו־ 37 אורחים