קב"ן/פסיכיאטר מחוץ ליחידה שלי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ranatias
יצירת קשר:

קב"ן/פסיכיאטר מחוץ ליחידה שלי

הודעהעל ידי ranatias » 24 דצמבר 2012 11:10

שלום לכולם הסיפור שלי הוא כזה:
התגייסתי לפני 5 חודש, התגייסתי לקרבי בדרך לא רציתי להמשיך וירדתי דרך קב"ן להיות אפסנאי / עובד רס"ר / טבח וכול שאר השטויות בגדוד לוחם, הייתי גם בכלא על חודשיים של עריקות, בקיצור בלאגן.
ראיתי פעמיים קב"ן, פעם אחת הוא הוריד אותי מקרבי, פעם שנייה הייתה שרציתי לצאת לגמרי מהגדוד הזה לג'וב יומיות או כל חרא אחר עם יומיות העיקר לא להישאר בגדוד.
הקב"ן התחיל לי טיפול כה"ס אבל הוא אמר שזה יקח 3 חודש וגם לא מובטח כלום, אז בדיוק עשיתי עריקות ככה שזה לא עזר בכלום.
חזרתי ליחידה לפני שבוע ואף אחד שמה לא מתייחס אליי ולבקשות שלי לראות קב"ן (כרגיל צה"ל), הם באימון עכשיו והקב"ן מגיע פעם בחודש.

היום החלטתי שנמאס לי לסבול שמה והלכתי לבית סתם אני מבזבז את הזמן שלי שמה וסובל סתם, למה מי הם בכלל. עכשיו המטרה שלי היא לא להיות שוב עריק שוב כלא ולא עשינו בזה כלום, אני רוצה לראות קב"ן או פסיכיאטר שיוכל להעיף אותי מהגדוד או לגמרי מהצבא שזה יותר טוב אבל לא לחזור לבסיס בינתיים.

בקיצור חשבתי ללכת לביקור רופא, להלחיץ שמה את הרופאה ולקוות שהיא תביא לי הפנייה לפסיכיאטר.
וחשבתי גם על ברה"ן, אני צריך להתקשר אליהם לפני ולקבוע תור?

זהו, אני אשמח לשמוע מה אתם אומרים.
6666

Re: קב"ן/פסיכיאטר מחוץ ליחידה שלי

הודעהעל ידי 6666 » 24 דצמבר 2012 12:47

קרוב לוודאי שבביקור רופא לא יפנו אותך לפסיכיאטר, כי יש כאלו בצבא, ואם תגיד שאתה עריק הם לא כ"כ ידעו איך לעזור.
לך לחדר מיון, יש שם פסיכיאטר. מסמכי השחרור הם כמו חוות דעת כלשעצמם ואלא אם תגיד משהו ממש מטורף לא יאשפזו אות.
עוד אופציה היא פסיכיאטר פרטי.
ranatias
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ranatias » 24 דצמבר 2012 13:17

תודה רבה לך.
ד"א יש המלצה לפסיכיאטר מסוים? פשוט אני לא מכיר אף אחד אז כל אחד יהיה טוב בשבילי.
ומה המחיר שהם לוקחים על חוות דעת?
ולאחר שיש לי חוות דעת אני מפקסס אותה למי?

תודה.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 24 דצמבר 2012 14:44

"בקיצור חשבתי ללכת לביקור רופא, להלחיץ שמה את הרופאה ולקוות שהיא תביא לי הפנייה לפסיכיאטר.
וחשבתי גם על ברה"ן, אני צריך להתקשר אליהם לפני ולקבוע תור?"

לא אתה לא יכול להתקשר ולקבוע תור כי הם ירחטטו אותך בדיוק כמו שחרטטו אותך כשאמרו לך שהקב"ן מגיע רק פעם בחודש. אתה צריך להשיג הפנייה כלשהי מגורם אזרחי - ביקור רופא, מיון, אפילו פסיכולוג.
או ללכת בשיטה הקלאסית שזה לשבת בברה"ן ולא להתפנות עד שמכניסים אותך - זה עובד חצי כוח.

ההפניה צריכה להיות בצורה של "יש להיפגש עם פסיכיאטר בדחיפות" או משהו כזה, וצריך להביא חוות דעת חמורה.

אין לך מה לחזור ליחידה ולחכות שם לקב"ן הם יעשו לך הרבה הצגות ומשפטים קודם. תתמקד בברה"ן כבר עכשיו ככל שאתה נפקד כמה שפחות זמן.
ranatias
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ranatias » 24 דצמבר 2012 15:26

vishskin כתב:"בקיצור חשבתי ללכת לביקור רופא, להלחיץ שמה את הרופאה ולקוות שהיא תביא לי הפנייה לפסיכיאטר.
וחשבתי גם על ברה"ן, אני צריך להתקשר אליהם לפני ולקבוע תור?"

לא אתה לא יכול להתקשר ולקבוע תור כי הם ירחטטו אותך בדיוק כמו שחרטטו אותך כשאמרו לך שהקב"ן מגיע רק פעם בחודש. אתה צריך להשיג הפנייה כלשהי מגורם אזרחי - ביקור רופא, מיון, אפילו פסיכולוג.
או ללכת בשיטה הקלאסית שזה לשבת בברה"ן ולא להתפנות עד שמכניסים אותך - זה עובד חצי כוח.

ההפניה צריכה להיות בצורה של "יש להיפגש עם פסיכיאטר בדחיפות" או משהו כזה, וצריך להביא חוות דעת חמורה.

אין לך מה לחזור ליחידה ולחכות שם לקב"ן הם יעשו לך הרבה הצגות ומשפטים קודם. תתמקד בברה"ן כבר עכשיו ככל שאתה נפקד כמה שפחות זמן.

אתה ענק!! תודה רבה לך...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 19 אורחים