ועדה רפואית - מת מפחד

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

no1zaa
יצירת קשר:

ועדה רפואית - מת מפחד

הודעהעל ידי no1zaa » 13 ינואר 2013 18:47

מחר יש לי ועדה והפסיכיאטר כתב לי בטופס שהביא לי, דברים שלא מוצא חן בעיניי. אני מאמין שיהיו להם השלכות באזרחות.
הוא כתב בנוסף כי ממליץ על 21, 32747.
האם לא צריך להדאיג אותי העניין? בוועדה רפואית מתייחסים רק לסעיף או שהם יכולים להוסיך סעיף על דעת עצמם?
אני ממש מפחד חבר'ה!!
נערך לאחרונה על ידי no1zaa ב 13 ינואר 2013 20:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: ועדה רפואית - מת מפחד

הודעהעל ידי אורח » 13 ינואר 2013 19:15

no1zaa כתב:מחר יש לי ועדה והפסיכיאטר כתב לי בטופס שהביא לי, דברים שלא מוצא חן בעיניי. אני מאמין שיהיו להם השלכות באזרחות.
האם לא צריך להדאיג אותי העניין? בוועדה רפואית מתייחסים רק לסעיף או שהם יכולים להוסיך סעיף על דעת עצמם?
אני ממש מפחד חבר'ה!!

VINSHKIN שלחתי לך ה.פ.

סעיף שנחשב קל נשמה, הפרעת הסתגלות...כמו שנכתב פה בכל אשכול על ועדה רפואית, מדובר בסך הכל בחותמת גומי, אתה בחוץ.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 ינואר 2013 19:33

no1zaa כתב:מחר יש לי ועדה והפסיכיאטר כתב לי בטופס שהביא לי, דברים שלא מוצא חן בעיניי. אני מאמין שיהיו להם השלכות באזרחות.
אני ממש מפחד חבר'ה!!

VINSHKIN שלחתי לך ה.פ.

אין מה לפחד משום דבר - שום דבר בצבא לא משפיע על האזרחות. המקסימום שיכול להיות זה בתחום הרשיונות, ובפורום ובאתר פירטו על זה כל מה שיש.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 13 ינואר 2013 20:01

אני אגיב לך כאן - מבחינת שחרור הוא בטוח, מבחינת השלכה של ***מה ששלחת לי במייל*** אין לי מושג, שום מידע בעניין.
אבל אל תדאג, מחרותיים אז תהיה אזרח.
עריכה: הבנתי שלא כתבת את זה כאן באשכול רק בה.פ. ושאתה לא רוצה לפרסם את זה אז סיננתי. קח בחשבון שאין לנו מושג מי אתה גם ככה ועדיף שכן תשתף כמה שיותר מידע תוך ידיעה שהקשר היחיד הוא בין מה שאתה כותב לשם "RON05" ולא לשם שלך.
נערך לאחרונה על ידי vishskin ב 13 ינואר 2013 21:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
no1zaa
יצירת קשר:

הודעהעל ידי no1zaa » 13 ינואר 2013 20:05

לא הסברתי את עצמי טוב.
הפסיכיאטר המליץ על 32747 אבל לפני זה הוא כתב דברים שממש יכולים להשפיע על האזרחות.
באנגלית הוא כתב עוד דברים שיוכלו לפגוע בי אך לא המליץ עליהם כסעיף.
האם בוועדת שיחרור הם יקראו את זה, ויחליטו כי אני כן צריך להרשם תחת הסעיפים האלה??
אני לא מספר לכם מה הדברים האלו שהוא כתב כי זה אישי אבל אני מקווה שתבינו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 ינואר 2013 20:17

no1zaa כתב:לא הסברתי את עצמי טוב.
הפסיכיאטר המליץ על 32747 אבל לפני זה הוא כתב דברים שממש יכולים להשפיע על האזרחות.
באנגלית הוא כתב עוד דברים שיוכלו לפגוע בי אך לא המליץ עליהם כסעיף.
האם בוועדת שיחרור הם יקראו את זה, ויחליטו כי אני כן צריך להרשם תחת הסעיפים האלה??
אני לא מספר לכם מה הדברים האלו שהוא כתב כי זה אישי אבל אני מקווה שתבינו

למה שלא תספר? ספר - האבחון עצמו לא אומר לנו מי אתה. השם שלך לא ידוע לנו. אין לנו שום אינטרס להפיץ את זה הלאה (מה בדיוק להפיץ? אבחון פסיכיאטרי ללא שם? באיזה מטרה? זה כמו לקרוא ספר בתחום הפסיכיאטריה -שיש בו כל מיני אבחנות והערות, ושום מידע אישי).
אבל אם אתה רוצה מידע ספציפי, אתה צריך להגיד מה בדיוק (או לפחות בערך - תן רמזים) הוא כתב, כדי שנדע עד כמה זה חמור ומה ההשפעה.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 13 ינואר 2013 21:09

מחקתי את החלק האישי מהתגובה הקודמת שלי, לא שמתי לב שכתבת לי אותו רק בה.פ. ולא באשכול העצמו.
בכל מקרה, מתוך ידיעה שהיו"ר רק מאשר את מה שהפסיכיאטר כתב ורק את הסעיף הזה אני אצא מנקודת הנחה לא מבוססת שלא נרשם סעיף לשאר הדברים.
לגבי תפוצת המידע, הם מעבירים תמצות של המצב הרפואי וכנראה גם האישי שאתה לא רוצה שיעבור רק אל מספר גורמים מצומצם (ראה מי מפחד מ21)
למשרד הרישוי לנשק ונהיגה. נראה לי שיש עוד גורם אני לא בטוח (נראה לי משרד הבטחון). בקיצור, המשטרה לדוג' לא מקבלת שום מידע, לא יודע אם במקרה שלך זה יוצא דופן כי בכללי הצבא והמשטרה משתפים פעולה בהרבה דברים.
בעקרון אני לא הייתי דואג מזה בכלל. אני מכיר חייל עם אותו מקרה בדיוק שהלך לקב"ן וסיפר לו וקיבל סך הכל קה"ס 42, אין סיבה ממש לתת על זה סעיף רפואי כי זה לא בעיה רפואית ולא נפשית ולא כלום, באמת כשחושבים על זה קשיי הסתגלות זה הכי הגיוני למקרה הזה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 ינואר 2013 22:41

אז לא לדאוג אתה אומר.... סבבה נקווה.
אחריי מחר אני בהחלט אהיה רגוע יותר.
תודה לכולם ובמיוחד לך !!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2013 15:15

חברה. שוחררתי תחת הסעיפים: 32747, 46611, 48611, 68611, 70712.
מה זה אןמר? גרוע? השלכות?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2013 15:41

אורח כתב:חברה. שוחררתי תחת הסעיפים: 32747, 46611, 48611, 68611, 70712.
מה זה אןמר? גרוע? השלכות?

48611=לא נפשי
68611=לא נפשי
32747=ענו לך (על זה קיבלת 21)
70712=????????
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2013 15:54

אם זה לא נפשי אז מה זה בעצם? איך אני אדע מה מצפה לי? הייתי בטוח שאשתחרר רק על 32747
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 14 ינואר 2013 16:55

בעלות של 60 שקלים אתה פונה למשרד הבטחון החל משבועיים אחרי השחרור ומבקש את כל המידע הרפואי שלך כולל מה שהקב"נים כתבו בסוף הפגישה איתך ורופאים אם ראית במהלך השירות.
יהיה לך הסבר על כל הסעיפים.

כאמור בתגובה מעלי סעיפי 48,68,70 הם לא נפשיים והם רשומים אצלך בדרגה נמוכה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2013 17:27

vishskin כתב:בעלות של 60 שקלים אתה פונה למשרד הבטחון החל משבועיים אחרי השחרור ומבקש את כל המידע הרפואי שלך כולל מה שהקב"נים כתבו בסוף הפגישה איתך ורופאים אם ראית במהלך השירות.
יהיה לך הסבר על כל הסעיפים.

כאמור בתגובה מעלי סעיפי 48,68,70 הם לא נפשיים והם רשומים אצלך בדרגה נמוכה

ו46?
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 14 ינואר 2013 17:53

אני לא מכיר הרבה סעיפים במספר שלהם והם גם מעדכנים את המספרים כל הזמן כדי שאנשים לא ידעו. בעקרון רק 31-32 זה נפשי, את כל הסעיפים האחרים שציינת אני לא מכיר. לא יכול לעזור לך בזה, אתה תצטרך לקבל את המידע מהצבא או משרד הבטחון, אני יודע שמהצבא גם אפשר לבקש את המידע ישירות ולקבל אותו בחינם אבל לדעתי זה רק עבור אנשים שרוצים להגיש ערעור.
בכל מקרה הייתי מנסה גם את משה"בט וגם צה"ל.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 14 ינואר 2013 18:21

פשוט כתבו לך את כל הסעיפים שיש לך, כולל אלה שנקבעו לך עוד בלשכת הגיוס (בצו הראשון או אחריו) ולכל אורך השירות, וכולל הסעיף החדש שקבעו לך עכשיו לפי המלצת הפסיכיאטר, שהוא 32747. לא הוסיפו סעיפים חדשים.

המספר האחרון בכל סעיף הוא חומרת הסעיף. 1 - פירושו סעיף שלא מוריד פרופיל, 2 - פירושו סעיף שמוריד לפרופיל 82, וכן הלאה, עד 7 - שפירושו סעיף שמוריד לפרופיל 21. כך למשל, למיטב ידיעתי 68611 הוא ליקוי קל בראייה שלא מוריד פרופיל - וכיוצא בזה.

יצוין שהסעיפים והמידע הרפואי מועברים רק למשרד הרישוי וליחידה לרישוי כלי ירייה. לכן לא יכולות להיות שום השלכות שהן לשום סעיף, מלבד במקומות אלה. לגבי הסעיפים האלה (מלבד 32747), אם לא היו לך השלכות עד כה (וכמובן שלא היו), אז גם לא יהיו. ההשלכות הן רק ברישיון נהיגה ורישיון נשק, רק בסעיפים מסוימים, ורק החל מדרגות חומרה מסוימות - וגם איתן קל להתמודד ברישיון נהיגה (לגבי רישיון נשק, אולי לא). בקיצור, אין מה לדאוג.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2013 23:34

וואלה. עכשיו הבנתי איך זה עובד.
עכשיו אני יכול לומר לכם בוודאות. אני מאושר. הגיע הזמן שזה יקרה......
תודה לך ולכולם שעזרתם לי!
לילה טוב !!!! :shock:

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים