בעיה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

fadedseeker94
יצירת קשר:

בעיה

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 03 מרץ 2013 16:21

אז התחיל היום הראשון שלי ועשיתי פרצוף של מדוכא ובסוף היום נסעתי עם המפקד שלי באוטו וביקשתי קב"ן. הוא אומר שמגיע לי קבן והוא לא ימנע את זה והוא קלט את הקטע שזה לא קשור לדיכאון וזה בולשיט. הוא אומר לי שקשה לו להאמין שזה יצליח דרך קב"ן ושכדי לנסות ת"ש וזה. יום שלישי כחלק מהקלירנס אנחנו צריכים לעבור דרך המרפאה ושם לבקש שיחה עם קפ"ס.

עכשיו. נרטה לי שאם המפקד יודע שאני מחרטט זה יקשה עליי מאוד ואם הוא מבין שהמצוקה לא אמיתית זה פחות יפריע לו.

להמשיך לשחק אותה מתבודד לידו? לא לתפקד פתאום?
יש מבחנים עיוניים שצריך לעבור כדי לקבל הסמכה של שלב 7.
לעבור או לא?מצד אחד אם אין לי מבצע אני טוחן חצאים מצד שני אני מעלה את הערך שלי בעיני הצבא אם אני עובר.

הכל ככ מסובך ואני צריך עזרה.
אורח

Re: בעיה

הודעהעל ידי אורח » 03 מרץ 2013 16:56

fadedseeker94 כתב:אז התחיל היום הראשון שלי ועשיתי פרצוף של מדוכא ובסוף היום נסעתי עם המפקד שלי באוטו וביקשתי קב"ן. הוא אומר שמגיע לי קבן והוא לא ימנע את זה והוא קלט את הקטע שזה לא קשור לדיכאון וזה בולשיט. הוא אומר לי שקשה לו להאמין שזה יצליח דרך קב"ן ושכדי לנסות ת"ש וזה. יום שלישי כחלק מהקלירנס אנחנו צריכים לעבור דרך המרפאה ושם לבקש שיחה עם קפ"ס.

עכשיו. נרטה לי שאם המפקד יודע שאני מחרטט זה יקשה עליי מאוד ואם הוא מבין שהמצוקה לא אמיתית זה פחות יפריע לו.

לעבור או לא?מצד אחד אם אין לי מבצע אני טוחן חצאים מצד שני אני מעלה את הערך שלי בעיני הצבא אם אני עובר.

מה אתה רוצה בעצם? ג'וב עם יציאות טובות יותר?

כעקרון, אתה אמור לא לתפקד, כל הזמן, וגם לא לשתף פעולה.

בכל מקרה דעתו של המפקד היא שולית. היא כמעט ולא משפיעה על התהליך אז אל תתן לזה להשפיע עלייך.
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 03 מרץ 2013 18:05

אורח כתב:
fadedseeker94 כתב:אז התחיל היום הראשון שלי ועשיתי פרצוף של מדוכא ובסוף היום נסעתי עם המפקד שלי באוטו וביקשתי קב"ן. הוא אומר שמגיע לי קבן והוא לא ימנע את זה והוא קלט את הקטע שזה לא קשור לדיכאון וזה בולשיט. הוא אומר לי שקשה לו להאמין שזה יצליח דרך קב"ן ושכדי לנסות ת"ש וזה. יום שלישי כחלק מהקלירנס אנחנו צריכים לעבור דרך המרפאה ושם לבקש שיחה עם קפ"ס.

בכל מקרה דעתו של המפקד היא שולית. היא כמעט ולא משפיעה על התהליך אז אל תתן לזה להשפיע עלייך.

כן אני רוצה גוב עם יציאות טובות יותר. אני במערך הטכני יוצא חצאים.

לא בהכרח אני רוצה גוב אחר. יש בסיס שאני יכול להישאר בתפקיד ולשרת בו כי הוא ממש קרוב לבית. כדי להיות שם אני צריך להןציא ת"ש נפשי.

אם אני לא משתף פעולה והמפקד עלה עליי אני יכול לקבל ריתוקים ומעצרים סתם .. לא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מרץ 2013 18:07

fadedseeker94 כתב:
אורח כתב:

כן אני רוצה גוב עם יציאות טובות יותר. אני במערך הטכני יוצא חצאים.

לא בהכרח אני רוצה גוב אחר. יש בסיס שאני יכול להישאר בתפקיד ולשרת בו כי הוא ממש קרוב לבית. כדי להיות שם אני צריך להןציא ת"ש נפשי.

אם אני לא משתף פעולה והמפקד עלה עליי אני יכול לקבל ריתוקים ומעצרים סתם .. לא?

מה זה "עולה עליי"?
דבר ראשון, לא.
דבר שני, תדאג שהוא לא "יעלה עלייך".
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 04 מרץ 2013 10:01

מה כבר יש לי לא לתפקד? לחתום על קלירנס?

לא לעשות מבצע (שלב שבע) שגם ככה מטרתו לשפר יציאות?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מרץ 2013 10:19

fadedseeker94 כתב:מה כבר יש לי לא לתפקד? לחתום על קלירנס?

לא לעשות מבצע (שלב שבע) שגם ככה מטרתו לשפר יציאות?

אין שום בעיה, אם אתה לא חושב שזה יעזור לך, אז תשתף פעולה. אתה יכול להשלים את זה ואז להתחיל לא לשתף פעולה. בחירה שלך.
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 05 מרץ 2013 10:36

זה הגיוני להוציא קהס 43 או פרופיל 45 בפגישה אחת?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מרץ 2013 11:43

fadedseeker94 כתב:זה הגיוני להוציא קהס 43 או פרופיל 45 בפגישה אחת?

הגיוני, אבל הסיכויים לא גבוהים, כי זה תלוי בכל כך הרבה דברים...
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 05 מרץ 2013 13:41

תוכל בבקשה לפרט? האם אני צריך לבוא פחות קיצוני לפגישה כדי שלא תוכל סרטים שאני הולך להתאבד עוד שעה?
האם שווה בשביל זה להוציא חוות דעת פסיכולוג?
אפשר לקבל איזה טיפ או שניים מניסיון עבר כדי לחזק את האמינות?

בנוסף לטרגט 21 שכבר קראתי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מרץ 2013 13:54

fadedseeker94 כתב:תוכל בבקשה לפרט? האם אני צריך לבוא פחות קיצוני לפגישה כדי שלא תוכל סרטים שאני הולך להתאבד עוד שעה?
האם שווה בשביל זה להוציא חוות דעת פסיכולוג?
אפשר לקבל איזה טיפ או שניים מניסיון עבר כדי לחזק את האמינות?

אין כל כך מה לפרט.
להפך, אתה רוצה להשיג משהו כמה שיותר מהר, אתה אמור לבוא יותר קיצוני...
זה יעזור. תעשה את השיקולים שלך.
אני לא יכול לתת טיפים בנושא ההקלות.
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 05 מרץ 2013 14:27

אני לא מצליח לערוך את ההודעה הקודמת אז אני יכתוב לכם את ההודעה פה.

אני צריך עזרה בזמן אמת. סיימתי את הקלירנס והיום מתחיל העבודה. הבנתי שיש טיסות לילה ואנחנו אמורים לחזור בשעה 10-11 רק לחדר. בכל הקטע של החוסר תפקוד מה עדיף לסוע לשם ועד הלילה ולא לעשות כלום או להצהיר למפקד שאני לא מוכן ללכת לתקן את התקלה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מרץ 2013 15:22

fadedseeker94 כתב:אני לא מצליח לערוך את ההודעה הקודמת אז אני יכתוב לכם את ההודעה פה.

אני צריך עזרה בזמן אמת. סיימתי את הקלירנס והיום מתחיל העבודה. הבנתי שיש טיסות לילה ואנחנו אמורים לחזור בשעה 10-11 רק לחדר. בכל הקטע של החוסר תפקוד מה עדיף לסוע לשם ועד הלילה ולא לעשות כלום או להצהיר למפקד שאני לא מוכן ללכת לתקן את התקלה?

אתה לא מצהיר שום דבר - כי אז תשפט על סירוב פקודה.
אתה יכול לבחור : או להגיע לשם, אבל לאחר, ואת מה שהם אומרים לך להראות שאתה מנסה אבל לא יכול, או לעשות נפקדות לו"ז ולהסתגר בחדר כל הזמן.
הכלב הקדוש

הודעהעל ידי הכלב הקדוש » 05 מרץ 2013 16:15

חיל האוויר, חיל האוויר.... כמה טמטום במקום אחד והמערך הטכני הוא הכי מפגר שם.
השיטה הכי פשוטה, היא לא לתת להם ולו מקום הקטן ביותר בשביל להעלות אותך משפט, כי אז הם יכולים לזמבר כעוות נפשתם. הכי טוב, שביתה איטלקית - כל מה שאומרים לך, תחרבן אותו, עד שלהם ימאס ממך.
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 06 מרץ 2013 07:42

אז עשיתי משהו כזה אתמול, ביקשו ממני לעשות משהו ולא עשיתי את זה כמו שצריך והמפקד עשה הכל בשבילי. גם היה ראיון עם הקצין שלנו ואמרתי לו שהמוטיבציה שלי היא אפס ולא טוב לי פה ובלה בלה.
תוך כדי הראיון הוא אמר לי"מעטים האנשים שיצאו מפה ומעטים האנשים שבכלל רוצים לצאת" כנראה הוא הבין משהו.

בכל מקרה אין סכנה בעניין הזה שהמפקדים לא יתנו קפס דווקא כי אני לא עושה את מ שצריך בכוונה? פה הם די קשים וזה נראה לי גמו סיכון. ד"א התקשרתי אתמול למפקד בקשר לקפס או אומר לי שזה חייב לעבור דרך מפקד הגף ומחר הוא יחזיר לי תשובה. מה ככה זה עובד?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מרץ 2013 08:05

fadedseeker94 כתב:אז עשיתי משהו כזה אתמול, ביקשו ממני לעשות משהו ולא עשיתי את זה כמו שצריך והמפקד עשה הכל בשבילי. גם היה ראיון עם הקצין שלנו ואמרתי לו שהמוטיבציה שלי היא אפס ולא טוב לי פה ובלה בלה.
תוך כדי הראיון הוא אמר לי"מעטים האנשים שיצאו מפה ומעטים האנשים שבכלל רוצים לצאת" כנראה הוא הבין משהו.

בכל מקרה אין סכנה בעניין הזה שהמפקדים לא יתנו קפס דווקא כי אני לא עושה את מ שצריך בכוונה? פה הם די קשים וזה נראה לי גמו סיכון. ד"א התקשרתי אתמול למפקד בקשר לקפס או אומר לי שזה חייב לעבור דרך מפקד הגף ומחר הוא יחזיר לי תשובה. מה ככה זה עובד?

יש בסיסים שבהם זה עובד ככה, אבל תקצין את המצוקה, כנראה שהם לא חושבים שזה דחוף מספיק.

אין סיכון, הם לא יכולים לא לתת לך, הם יכולים רק למרוח עד שהם נותנים לך, ואתה צריך לגרום להם לתת יותר מהר.
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 06 מרץ 2013 10:16

המפקד שלי אמר שהמפקד גף שלי רוצה איתי שיחה. נראתי הכי מסכן בעולם חסר חברים, בעיות בבית והוא לא מוותר ומנסה לעזור בכל תחום. אחרי שיחה של ארבעים דקות הוא שאל אם אני רוצה עדיין קפס ואמרתי לו שכן.וכשהוא קובע תורים זה יקח שניים שלושה ימים. הוא כתב חוות דעת. לא הזכרתי מילה על נטיות אובדניות והוא גרם לי לשתף קצת פעולה עשיתי כיאילו אני מקשיב לו.

עכשיו הוא יעביר את החוות דעת לקפס. האם זה יכול לסתור את הנטיות האובדניות שאני יראה לקפס?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מרץ 2013 11:51

fadedseeker94 כתב:המפקד שלי אמר שהמפקד גף שלי רוצה איתי שיחה. נראתי הכי מסכן בעולם חסר חברים, בעיות בבית והוא לא מוותר ומנסה לעזור בכל תחום. אחרי שיחה של ארבעים דקות הוא שאל אם אני רוצה עדיין קפס ואמרתי לו שכן.וכשהוא קובע תורים זה יקח שניים שלושה ימים. הוא כתב חוות דעת. לא הזכרתי מילה על נטיות אובדניות והוא גרם לי לשתף קצת פעולה עשיתי כיאילו אני מקשיב לו.

עכשיו הוא יעביר את החוות דעת לקפס. האם זה יכול לסתור את הנטיות האובדניות שאני יראה לקפס?

לא,
אבל מה שעשית היה קצת מיותר. עדיף היה אם לא היית מגיע לשיחה, או מגיע ולא משתף פעולה.
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 08 מרץ 2013 12:41

אז נגמר השבוע הראשון, ממש קשה להראות למפקד שלא טוב לי. אני מתעלם מאנשים שבאו איתי היחד לבסיס ולא צוחק גם אם זה ממש מצחיק. מנסה לא לתקשר עם אנשים חדשים למרות שהם ממש נחמדים.

בכל מקרה יום ראשון עושים מטווחים כאלה, משהו קליל בתוך הבסיס כדי שנוכל להיות עם נשק להיטחן בשמירות וזה. הם כבר מתחילים להכניס אותנו לבור שיהיה קשה מאוד לצאת ואני רוצה כבר עכשיו את הקפ"ס. אני לא משחק הכי טוב את הבחור בדיכאון ואני לא יודע לעשות סצנות וממש קשה לי הקטע הזה ואני מאוד לא רוצה לעשות את המטווחים האלה, שלא יכשירו אותי לכלום!

באמת שאני לא רוצה לחזור לשם. מה עם נפקדות של יום יומיים ואני ישלח למפקד הודעה שכ"כ רע לי בבסיס החדש שאני פשוט לא יכול לחזור, אני לא יכול יותר ודברים כאלה?
בבקשה לעזרו לי לפני שיהיה מאוחר מידי. המערך הטכני זה מקום קשה מאוד, עונשים עפים בקלות ועבודות בלי סוף.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2013 12:44

fadedseeker94 כתב:אז נגמר השבוע הראשון, ממש קשה להראות למפקד שלא טוב לי. אני מתעלם מאנשים שבאו איתי היחד לבסיס ולא צוחק גם אם זה ממש מצחיק. מנסה לא לתקשר עם אנשים חדשים למרות שהם ממש נחמדים.

בכל מקרה יום ראשון עושים מטווחים כאלה, משהו קליל בתוך הבסיס כדי שנוכל להיות עם נשק להיטחן בשמירות וזה. הם כבר מתחילים להכניס אותנו לבור שיהיה קשה מאוד לצאת ואני רוצה כבר עכשיו את הקפ"ס. אני לא משחק הכי טוב את הבחור בדיכאון ואני לא יודע לעשות סצנות וממש קשה לי הקטע הזה ואני מאוד לא רוצה לעשות את המטווחים האלה, שלא יכשירו אותי לכלום!

באמת שאני לא רוצה לחזור לשם. מה עם נפקדות של יום יומיים ואני ישלח למפקד הודעה שכ"כ רע לי בבסיס החדש שאני פשוט לא יכול לחזור, אני לא יכול יותר ודברים כאלה?
בבקשה לעזרו לי לפני שיהיה מאוחר מידי. המערך הטכני זה מקום קשה מאוד, עונשים עפים בקלות ועבודות בלי סוף.

למה? מה ההבדל בין נפקדות לבין לא לתפקד בכלל, מבחינת המשפט?
אני חושב שאם אתה עושה נפקדות והולך לירפ"א זה משהו אחד, אבל עוד מוקדם מדי לזה. אל תתפקד בכלל, ותמשיך לא לתפקד גם בריתוק\מעצר.
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 08 מרץ 2013 18:49

אורח כתב:
fadedseeker94 כתב:אז נגמר השבוע הראשון, ממש קשה להראות למפקד שלא טוב לי. אני מתעלם מאנשים שבאו איתי היחד לבסיס ולא צוחק גם אם זה ממש מצחיק. מנסה לא לתקשר עם אנשים חדשים למרות שהם ממש נחמדים.

אני חושב שאם אתה עושה נפקדות והולך לירפ"א זה משהו אחד, אבל עוד מוקדם מדי לזה. אל תתפקד בכלל, ותמשיך לא לתפקד גם בריתוק\מעצר.

איך לא לתפקד כשהם אומרים לי " בוא תעשה מטווחים"?
איך נמנע מזה בלי לקבל תלונה? או לסרב ולקבל תלונה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2013 18:56

fadedseeker94 כתב:
אורח כתב:

איך לא לתפקד כשהם אומרים לי " בוא תעשה מטווחים"?
איך נמנע מזה בלי לקבל תלונה? או לסרב ולקבל תלונה?

איך לא לתפקד? "המפקד, אני מפחד מנשק, רע לי, אני לא יכול..." *להתחיל לבכות* *להסתגר בחדר* *להתחיל נוהל*

אתה מקבל תלונה? יופי. אתה ממשיך את אותו קו בזמן העונש.
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 09 מרץ 2013 12:15

מה שאתה אומר עכשיו זה להתחיל בסדרה של סירוב פקודות ממש ככה, אני מאוד חסר ביטחון ואני מאוד מפחד מההשלכות של זה. אני מפחד שאם אני לא יעשה את המטווחים אז המפקד/ מפקד גף לא יאהב את זה שאני עושה דווקא ולא יתן לי קפ"ס בחיים וייתן לי ריתוקים ומעצרים לחינם כי יש אנשים הרבה יותר בעייתיים ממני בגף שמנסים לעשות בעיות וכל הזמן מקבלים בראש.

מצד שני אם אני יכנע לפחד ויעשה את המטווחים צפוי לי עוד 3 שבועות מהיום שמירות במגדלים/ש"ג. ואני ממש מחפד שאני יכנס לבור הענק הזה.

סליחה על החפירות והשאלות זה נובע מהפחדים שלי כי בדר"כ אני ילד טוב ירושלים שהולך אחרי הכללים גם אם זה אומר שאני ידפק ופעם ראשונה אני מוכן ללכת נגד המערכת (לצערי הגוף החזק במדינה) כדי להשיג סוף סף קצת טוב בשבילי.

מה המטרה של העניין, מצד אחד לעשות כאילו אני מנסה לעשות מטווחים (?) מצידם פשוט המפקד יחזיק לי את הנשק וילחק על ההדק ויגיד שעברתי. ושהוא יראה המצב שלי לא טוב ואני צריך קב"ן?

או פשוט לא להסכים לעשות כלום ולהיות מוכן לעונשים (ריתוק, כלא, מעצר). סירובי פקודות ולקוות לקבל קב"ן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 מרץ 2013 13:00

fadedseeker94 כתב:מה שאתה אומר עכשיו זה להתחיל בסדרה של סירוב פקודות ממש ככה, אני מאוד חסר ביטחון ואני מאוד מפחד מההשלכות של זה. אני מפחד שאם אני לא יעשה את המטווחים אז המפקד/ מפקד גף לא יאהב את זה שאני עושה דווקא ולא יתן לי קפ"ס בחיים וייתן לי ריתוקים ומעצרים לחינם כי יש אנשים הרבה יותר בעייתיים ממני בגף שמנסים לעשות בעיות וכל הזמן מקבלים בראש.

מצד שני אם אני יכנע לפחד ויעשה את המטווחים צפוי לי עוד 3 שבועות מהיום שמירות במגדלים/ש"ג. ואני ממש מחפד שאני יכנס לבור הענק הזה.

סליחה על החפירות והשאלות זה נובע מהפחדים שלי כי בדר"כ אני ילד טוב ירושלים שהולך אחרי הכללים גם אם זה אומר שאני ידפק ופעם ראשונה אני מוכן ללכת נגד המערכת (לצערי הגוף החזק במדינה) כדי להשיג סוף סף קצת טוב בשבילי.

מה המטרה של העניין, מצד אחד לעשות כאילו אני מנסה לעשות מטווחים (?) מצידם פשוט המפקד יחזיק לי את הנשק וילחק על ההדק ויגיד שעברתי. ושהוא יראה המצב שלי לא טוב ואני צריך קב"ן?

או פשוט לא להסכים לעשות כלום ולהיות מוכן לעונשים (ריתוק, כלא, מעצר). סירובי פקודות ולקוות לקבל קב"ן.

סירוב פקודה זה דבר אחד, ולא לזה אני מתכוון.

לא לתפקד, כי אתה מפחד מהנשק ולא מסוגל לירות, זה דבר אחר לגמרי.

אתה מבין את ההבדל?

מה שאני אומר זה שאם לא תתפקד, אתה תקבל קב"ן בסופו של דבר. יכולים להיות מקרים בהם למרות שאתה מסביר שאתה במצב נפשי קשה, עדיין רואים בזה סיבה לשפוט אותך, ולכן אני אומר לעשות את זה ולהתכונן לאפשרות שתקבל עונש.
fadedseeker94
יצירת קשר:

הודעהעל ידי fadedseeker94 » 09 מרץ 2013 14:59

הבנתי אותך... העניין הוא כזה. גם ככה נקבע לי תוך לקבן מתישהו לשבוע הבא דרך המפקד גם שהוא פלאפל. וכבר אמרתי למפקד הישיר שלי שכל הבעיה זה שאני רוצה את הבסיס קרוב לי לבית.

הדילמה היא האם בשום פנים ואופן לא להסכים לעשות את המטווח גם אם זה ייחשב כסירוב פקודה למרות שכבר יש לי את התור הזה בידים או שאולי לכן לעשות את זה רק בגלל שהם באו לקראתי בקטע של הקפס ולקוות לצאת בפגישה אחת?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 מרץ 2013 15:08

fadedseeker94 כתב:הבנתי אותך... העניין הוא כזה. גם ככה נקבע לי תוך לקבן מתישהו לשבוע הבא דרך המפקד גם שהוא פלאפל. וכבר אמרתי למפקד הישיר שלי שכל הבעיה זה שאני רוצה את הבסיס קרוב לי לבית.

הדילמה היא האם בשום פנים ואופן לא להסכים לעשות את המטווח גם אם זה ייחשב כסירוב פקודה למרות שכבר יש לי את התור הזה בידים או שאולי לכן לעשות את זה רק בגלל שהם באו לקראתי בקטע של הקפס ולקוות לצאת בפגישה אחת?

הסיכויים שתצא אחריי פגישה אחת הם נמוכים. תעשה את השיקולים שלך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים