לצאת מחיל האוויר, ואם אי אפשר - מהצבא!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

moshiko2
יצירת קשר:

לצאת מחיל האוויר, ואם אי אפשר - מהצבא!

הודעהעל ידי moshiko2 » 08 מרץ 2013 17:51

שלום לכולם,
חשוב לי להבהיר קודם שהמטרה הראשית שלי היא לא לצאת מהצבא
התגייסתי בינואר 13, מיועד לתפקיד בחיל האוויר (עוד לא היה ידוע לי מה הוא ומה היציאות), עשיתי טירונות 02, ולאחר מכן מכן קיבלתי צו סיפוח, ראיתי קצינת מיון היא אמרה לי שהתפקיד שלי זה 11\3 וממש רחוק מהבית, אמרתי לה שאני לא רוצה ובאותו רגע קמתי והלכתי, לא נקלטתי באף בסיס וכרגע אני נפקד (עם כמה ימי כלא תנאי).
המטרה שלי זה לצאת מהדבר הזה שנקרא חיל האוויר ולשרת בבסיס שקרוב ממש לבית שלי (10-15 דקות נסיעה[חיל ירוק]), ולעשות יומיות, לא ממש אכפת לי במה העיקר כל יום להיות בבית בלי שבתות וכל זה. רוב הסיכויים שאני יכנס לכלא שאני יחזור מהנפקדות, השאלה שלי היא מה אני צריך לעשות כדי להגיע לזה שאני עובר לחיל ירוק ל"מזי"? לראות קבן? ולהגיד לו שאני רוצה לצאת מהצבא על דיכאונות (כי באמת קשה לי לישון בבסיס אני לא מסוגל אף פעם לא ישנתי מחוץ לבית חוץ מהטירונות שסבלתי למוות) ואז הוא יוכל להתפשר איתי על פרופיל 45 ולהגיע לחיל ירוק קרוב לבית? יש לזה תקדים בכלל?
ויש קבן בכלא ? בבקשה עזרה אני לא יודע מה לעשות כרגע אני יושב בבית ואוכל את עצמי, ואם אין ברירה אני יצא מהצבא אבל אני פוחד מההשלכות של לצאת על 21 נפשי אם יש כאלו ...
אורח

Re: לצאת מחיל האוויר, ואם אי אפשר - מהצבא!

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2013 18:19

moshiko2 כתב:שלום לכולם,
חשוב לי להבהיר קודם שהמטרה הראשית שלי היא לא לצאת מהצבא
התגייסתי בינואר 13, מיועד לתפקיד בחיל האוויר (עוד לא היה ידוע לי מה הוא ומה היציאות), עשיתי טירונות 02, ולאחר מכן מכן קיבלתי צו סיפוח, ראיתי קצינת מיון היא אמרה לי שהתפקיד שלי זה 11\3 וממש רחוק מהבית, אמרתי לה שאני לא רוצה ובאותו רגע קמתי והלכתי, לא נקלטתי באף בסיס וכרגע אני נפקד (עם כמה ימי כלא תנאי).
המטרה שלי זה לצאת מהדבר הזה שנקרא חיל האוויר ולשרת בבסיס שקרוב ממש לבית שלי (10-15 דקות נסיעה[חיל ירוק]), ולעשות יומיות, לא ממש אכפת לי במה העיקר כל יום להיות בבית בלי שבתות וכל זה. רוב הסיכויים שאני יכנס לכלא שאני יחזור מהנפקדות, השאלה שלי היא מה אני צריך לעשות כדי להגיע לזה שאני עובר לחיל ירוק ל"מזי"? לראות קבן? ולהגיד לו שאני רוצה לצאת מהצבא על דיכאונות (כי באמת קשה לי לישון בבסיס אני לא מסוגל אף פעם לא ישנתי מחוץ לבית חוץ מהטירונות שסבלתי למוות) ואז הוא יוכל להתפשר איתי על פרופיל 45 ולהגיע לחיל ירוק קרוב לבית? יש לזה תקדים בכלל?
ויש קבן בכלא ? בבקשה עזרה אני לא יודע מה לעשות כרגע אני יושב בבית ואוכל את עצמי, ואם אין ברירה אני יצא מהצבא אבל אני פוחד מההשלכות של לצאת על 21 נפשי אם יש כאלו ...

אין דרך להבטיח שתגיע לתפקיד מסוים או שתקבל הקלה מסוימת. וגם אחריי שאתה מקבל אותם, האם לקחת בחשבון עונשים, תורנויות, סגירות וכו'? האם לקחת בחשבון שבצבא אף אחד לא מתעניין בקושי שלך?

כדאי מאוד שתשקיע מזמנך כדי לקרוא כל מיני הודעות שיש כאן בפורום, בעיקר אלה בנעוץ, וגם הודעות ישנות של מקרים דומים כדי לקבל החלטה.

יש גם מאמרים באתר התנועה שהנושא שלהם הוא ההשלכות של פרופיל 21 עם סעיף נפשי (רמז: כמעט ואין השלכות).
moshiko2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי moshiko2 » 08 מרץ 2013 18:23

קראתי מלא והסיבה שפתחתי אשכול זה כדי לקבל תשובה יותר ספציפית למקרה שלי .. מבחינתי זה או לעבור לקלב יומיות, או לצאת על 21 ושלום על ישראל.. השאלות הם
1. הם מתחשבים ומנסים לבוא לקראתך או שתצא מהצבא וזהו ?
2. יש קבן בכלא ? יש אפשרות לראות אותו שם ואם הוא באמת יכול לעזור ?
3. מה יהיה אם לא, עוד פעם נפקדות וכלא , או לחזור ליחידה ולבקש שם קבן ?

חשוב לציין שעוד לא עשיתי טופס טיולים עוד לא עשיתי כלום .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2013 18:57

moshiko2 כתב:קראתי מלא והסיבה שפתחתי אשכול זה כדי לקבל תשובה יותר ספציפית למקרה שלי .. מבחינתי זה או לעבור לקלב יומיות, או לצאת על 21 ושלום על ישראל.. השאלות הם
1. הם מתחשבים ומנסים לבוא לקראתך או שתצא מהצבא וזהו ?
2. יש קבן בכלא ? יש אפשרות לראות אותו שם ואם הוא באמת יכול לעזור ?
3. מה יהיה אם לא, עוד פעם נפקדות וכלא , או לחזור ליחידה ולבקש שם קבן ?

חשוב לציין שעוד לא עשיתי טופס טיולים עוד לא עשיתי כלום .

קודם כל, תחליט מה אתה רוצה. אם אתה לא רוצה לצאת, הפורום הזה הוא לא הכתובת.

1. לא.
2. כן. כן.
3. טרגט 21 (שאמרת שקראת) - קב"ן.
moshiko2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי moshiko2 » 08 מרץ 2013 19:24

תשמע.. באיזה מקום אני כן רוצה לצאת אבל יצא לי לקרוא על מלא מקרים בהם הציעו לחיילים פרופיל 45 וכל מיני דברים שהקלו עליהם את השירות .. ואם יוכלו לתת לי משהו כזה זאת אופציה.. בכל אופן אם לא אז לא ונלך עד הסוף ל21 ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2013 19:46

moshiko2 כתב:תשמע.. באיזה מקום אני כן רוצה לצאת אבל יצא לי לקרוא על מלא מקרים בהם הציעו לחיילים פרופיל 45 וכל מיני דברים שהקלו עליהם את השירות .. ואם יוכלו לתת לי משהו כזה זאת אופציה.. בכל אופן אם לא אז לא ונלך עד הסוף ל21 ..

עם פרופיל 45 יכולים להעניש אותך ולהכניס לריתוק\מעצר\כלא גם אם תקבל לינת בית, או לתת לך לסגור שבת\חג.

איך זה מסתדר עם "כי באמת קשה לי לישון בבסיס אני לא מסוגל אף פעם לא ישנתי מחוץ לבית חוץ מהטירונות שסבלתי למוות"?
sunnie

הודעהעל ידי sunnie » 09 מרץ 2013 10:10

קודם כל אתה צריך להחליט מה אתה רוצה להשיג, ולדעת איך להגיב להצעות שלהם.
אם אתה מחליט שאתה רוצה לצאת- אתה צריך לבקש את זה. להגיד שאתה לא יכול יותר.
אם אתה רוצה לקבל הקלות, יכול להיות שהם יריחו את ז מקילומטר ולא יתנו לך כלום... ואם אתה מראה סימנים קשים יכול להיות שיוציאו אותך לגמרי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 מרץ 2013 14:08

אין לי בעייה לצאת לגמרי במקום לקבל הקלות .. שמעתי שאפשר ללכת לפסיכיאטר במיוןנלקבל חוות דעת ממנו .. איך זה עובד ? אני משלם את ה750 שקל של המיון ? אני מקבל ישר ? צריך לאיים בהתאבדות ?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים