לא יודעת מה לעשות כבר אחרי שיחות עם הקבן לא מחזירים לי תשובה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Xxhe443
יצירת קשר:

לא יודעת מה לעשות כבר אחרי שיחות עם הקבן לא מחזירים לי תשובה

הודעהעל ידי Xxhe443 » 06 פברואר 2014 18:11

היי אני חדשה באתר ,
אתחיל בזה שאני חודשיים בצבא התגייסתי בתור תצפיתנית לבסיס סיירים ומההתחלה הראתי מוטיבציה נמוכה. קיבלתי קבן בשבוע הראשון של הטירונות אחרי התקף חרדה והתמוטטות . אך לצערי באותו הזמן לא ידעתי על על המדריכים השונים לפגישה עם הקבן. הקבנית קבעה שאני בסדר ואין לה איך לעזור לי ונאלצתי לחזור ללוז. אחרי זה המצב לא השתפר אני בקושי אוכלת בבסיס לא מצליחה לישון כמו שצריך לא מדברת עם הבנות בוכה בלי הפסקה וכבר קרה שפגעתי בעצמי כמה פעמים . שלחו אותי שוב לקבנית הפעם הייתי מוכנה וניראה שהתגובה שלה שונה היא דיברה עם אבא שלי ועם המפקדות וכמה ימים אחרי זה איך שחזרתי לבסיס ( הפגישה הייתה בחמישי בבוקר בשישי יצאתי הביתה וחזרתי לבסיס רק ברביעי בעקבות גימלים) קראו לי לשיחה דחופה איתה שוב .בזמן שהייתי בבית חבר שלי לקח אותי למיון פסיכאטרי ממנו קיבלתי הפניה דחופה לפסיכיאטר צבאי על הבוקר למחרת בתל השומר וכשהלכתי אחרי שחיכיתי שלוש שעות אמרו לי שזה חייב לעבור דרך הבסיס שהמסמכים נשלחו ושזה יטופל בהקדם האפשרי . אחרי השיחה השלישית עם הקבנית שלא הייתה שונה מהאחרות ולא הביאה לשום דבר חדש חזרתי לחדר שלי ולא יצאתי עדיין אף אחד לא הודיע לי מה קורה וגם לאמא שלי המ״פ לא אומרת מה קורה . אני מפחדת שלא יעשו איתי כלום ואני אסיים את הקורס הזה (בעוד שבועיים טקס סיום ) אני מפחדת להגיע לגדוד ושאצתרך לעשות הכל מההתחלה עם קבן חדש ומפקדים חדשים .אני ממש רוצה לצאת מהתפקיד ולא אכפת לי גם מהצבא כי באמת שאני כבר עייפה ונמאס לי מהמערכת הזאת . לא יודעת מה לעשות מתוסכלת ממש ואף אחד לא מתייחס אליי . כדי לי להיות נפקדת כמה ימים ? כי גם הקבנית שאלה אותי למה אני לא נפקדת ואני באמת לא יודעת למה בעיקר כי לחצו עליי שזה לא נכון . השאלה אם זה באמת לא נכון או שזה יעזור לי לזרז תהליכים ? באמת לא יודעת מה עוד אפשר לעשות מה לעשות בשביל להזיז דברים אני כבר לא יכולה בבסיס ואני אמורה לסגור עוד 14 יום בבסיס עד סוף הקורס .עד כמה הם יכולים למרוח אותי ככה כשאני לא ישנה ולא אוכלת והם יודעים את זה? בבקשה תענו בהקדם .
אורח

Re: לא יודעת מה לעשות כבר אחרי שיחות עם הקבן לא מחזירים לי תשובה

הודעהעל ידי אורח » 06 פברואר 2014 19:38

לכי לפסיכיאטר אזרחי ותוציאי המלצה לשחרור בהקדם
ת
Xxhe443
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Xxhe443 » 06 פברואר 2014 19:48

הייתי במיון כבר והוא רשם לי המלצה .ואין לי ממש מתי כי אני עכשיו שבועיים בבסיס .. אני רוצה לדעת אם יש אפשרות לזרז תהליכים כשאני פה .
katya

הודעהעל ידי katya » 06 פברואר 2014 20:10

הדבר הכי חשוב בכל תהליך היציאה זה חוסר תפקוד.
כל עוד את מתפקדת לא ישחררו אותך.
פירושו של חוסר תפקוד זה שאת לא יכולה לתפקד.
גם אם שופטים אותך על זה את חייבת להמשיך עם החוסר תפקוד.
עוד גורם זה איך את מבטאת את המצוקה שלך.
התקפי בכי,צרחות "תעזבו אותי בשקט" "לא יכולה יותר"...
תמיכה מההורים מאד יכולה לעזור.
אמא שצועקת על המפקדים "מה עשיתם לבת שלי"...
לשאלתך על הנפקדות,
נפקדות בדרך כלל לא עוזרת בשום דבר ורק מזיקה ומעכבת את התהליך שיחרור אבל אם מרגישה שאת על סף פגיעה עצמית עדיף לך להיות נפקדת ולא לפגוע בעצמך כי הצבא פשוט לא שווה את זה.
במידה ואת מרגישה שהקב"ן לא מבין אותך את יכולה לפנות ברה"ן שם תוכלי להיפגש עם קב"ן אובייקטיבי שלא קשור ליחידה שלך.
כמו כן חשוב לסרב לקחת כדורים(99 אחוז שיציעו לך את זה)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 פברואר 2014 20:25

katya כתב:הדבר הכי חשוב בכל תהליך היציאה זה חוסר תפקוד.
כל עוד את מתפקדת לא ישחררו אותך.
פירושו של חוסר תפקוד זה שאת לא יכולה לתפקד.
גם אם שופטים אותך על זה את חייבת להמשיך עם החוסר תפקוד.
עוד גורם זה איך את מבטאת את המצוקה שלך.
התקפי בכי,צרחות "תעזבו אותי בשקט" "לא יכולה יותר"...
תמיכה מההורים מאד יכולה לעזור.
אמא שצועקת על המפקדים "מה עשיתם לבת שלי"...
לשאלתך על הנפקדות,
נפקדות בדרך כלל לא עוזרת בשום דבר ורק מזיקה ומעכבת את התהליך שיחרור אבל אם מרגישה שאת על סף פגיעה עצמית עדיף לך להיות נפקדת ולא לפגוע בעצמך כי הצבא פשוט לא שווה את זה.
במידה ואת מרגישה שהקב"ן לא מבין אותך את יכולה לפנות ברה"ן שם תוכלי להיפגש עם קב"ן אובייקטיבי שלא קשור ליחידה שלך.
כמו כן חשוב לסרב לקחת כדורים(99 אחוז שיציעו לך את זה)

למה חשוב לסרב לכדורים?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים