פציפיסט, מעוניין להוציא פרופיל 21. עזרה.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

utopia55
יצירת קשר:

פציפיסט, מעוניין להוציא פרופיל 21. עזרה.

הודעהעל ידי utopia55 » 07 דצמבר 2014 20:56

אני פציפיסט, ומודע לקושי בהשגת פטור מטעמי צפון, ומעדיף להוציא 21 על נפשי, למרות שאין לי בעיה כלשהי.
כרגע אני בן 17 וחצי. עוד לומד, צפוי להתגייס בעוד שנה וחצי מהיום.

קצת רקע:
בגיל 16, עברתי צו ראשון, באותה תקופה(לפני שנה וחצי) עוד הייתי מעורער במחשבותי, ולא הייתי בטוח ב"אני מאמין" שלי.
לכן בכדי למנוע הפסד מצידי, עשיתי כל מה שדרוש בצו ראשון והגעתי לנתונים האלו: פרופיל 97, קב"א 55, דפ"ר 70.

כרגע אחרי תקופה של היחשפות לידע אני חדש משמעי בחשיבה שלי, ומתעב את הצבא עד עומקי נשמתי.
לא מוכן לראות את עצמי חלק מהארגון הזה, אפילו לא לרגע.
קראתי הרבה ופטור לגברים מטעמי מצפון כרוך בלפחות חצי שנה בכלא.
לכן אני מעדיף לוותר על הכותרת " פטור מטעם סרבנות", ולקבל פרופיל 21. בלי כל הקושי הכרוך בכך.

עכשיו אני מעוניין לדעת מה עושים איך עושים? האם אחרי שעברתי ראיון אישי, והתנהגתי כרגיל התוקף של הקב"ן משתנה?
אני מודע לעובדה שישנם פסיכאטרים "משוחדים", שיתנו לי המלצה לפטור למרות שאין לי בעיה אמיתית.
אני אשמח להמלצות לכאלו, לדעת מה עושים מה לא עושים, איך משיגים זימון לקב"ן, מה אומרים מה לא.
בקיצור מה אני לעזעזאל עושה ואיך אני יוצא הדבר הזה שנקרה צבא.

יש לי גם הון עצמי די טוב, שיכול לאפשר לי מעבר למדינה אחרת והתחלת חיים חדשים.
אם אעבור מדינה למרות הגיוס שלי, הצו גיוס שלי יתבטל אחרי תקופה?

תנו לי פתרונות ועזרה, תודה מראש!
katya

Re: פציפיסט, מעוניין להוציא פרופיל 21. עזרה.

הודעהעל ידי katya » 07 דצמבר 2014 21:26

תקרא את טרגט 21 והודעות ישנות בפורום לאחר מכן תכנס לאתר של הקופ"ח ותתקשר לפסיכיאטרים באזור שלך ותשאל "אתה נותן חוות דעת לצבא?" אם הוא אומר כן אז לך אליו ואם לא אז יש עוד מלא פסיכיאטרים בארץ.
אחרי זה אתה שולח את החוות דעת ללשכת גיוס.
חשוב כמובן שלא להזכיר את הפציפיזם שלך (שלא רלוונטי לקב"ן).
אני לדוגמא אמרתי בצו ראשון שאני לא מוכנה לפנות יהודים מביתם :evil:
אבל אצל הקב"ן לא ביצעתי שוב את הטעות הזאת וקיבלתי פטור :mrgreen:
ולא צו הגיוס שלך לא יתבטל אתה תיהיה עריק.
utopia55
יצירת קשר:

הודעהעל ידי utopia55 » 07 דצמבר 2014 21:34

katya כתב:תקרא את טרגט 21 והודעות ישנות בפורום לאחר מכן תכנס לאתר של הקופ"ח ותתקשר לפסיכיאטרים באזור שלך ותשאל "אתה נותן חוות דעת לצבא?" אם הוא אומר כן אז לך אליו ואם לא אז יש עוד מלא פסיכיאטרים בארץ.
אחרי זה אתה שולח את החוות דעת ללשכת גיוס.
חשוב כמובן שלא להזכיר את הפציפיזם שלך (שלא רלוונטי לקב"ן).
אני לדוגמא אמרתי בצו ראשון שאני לא מוכנה לפנות יהודים מביתם :evil:
אבל אצל הקב"ן לא ביצעתי שוב את הטעות הזאת וקיבלתי פטור :mrgreen:
ולא צו הגיוס שלך לא יתבטל אתה תיהיה עריק.

נראה כאילו זה מופנה ללשון נקבה, הכול תקף גם לגברים?
וכעיקרון מה באמת אוכל לומר לקב"ן, הרי אין לי באמת מצוקה הלסתמך עליה.
מבחינת חיים אני בחור די שגרתי, המצב הכלכלי בבית מעולה, ההורים בקשר טוב, יש לי חברים חיים טובים ושמחה.
אין לי באמת מצוקה שאוכל להשתמש בא אצל הקב"ן. מה שכן, אני "ניחנתי" ביכולת שקרים מעולה,
לדוגמא כל הראיון בצו ראשון היה שקר אחד גדול והיא לא זיהתה את זה אפילו לרגע, אני יודע לזהות שמתחילים לחשוד ואיך לשנות את זה.
אני גם בכללי ביום יום מזהה שאני משקר בקלילות ואנשים נופלים בזה
אז על איזה נושאים כדי לי לשקר ולחרטט סיפור?

katya כתב:http://web.archive.org/web/20120227133629/http://www.notimportant.co.il/wp-content/uploads/itamar/gonzo-guide-for-young-kabanists-21.pdf

תודה רבה לך, אקרא את זה בזמן הקרוב ואביע את דעתי ושאלות
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 08 דצמבר 2014 01:37

אנשים שיכולים לשקר ממש בקלות הם ממש לא אנשים "שגרתיים", יש אנשים ששיקרו כל כך טוב בבית-משפט כדי לקבל פסיקה של אי-שפיות אשר הם לאחר מיכן הודו שהם שיקרו -- הכניסו אותם לבית-פסיכיאטרי בכפייה בגלל שהם אובחנו כפסיכופטים בשל התנתקות רגשית מוחלטת והשימוש בזה באופן מניפולטיבי.
אני לא אומר שהפסיקה היא בהכרח נכונה במקרה למעלה, אך בכלל לא הייתי קורא לך נורמלי או שגרתי. אבל זה בשביל הפסיכיאטר שלך בעתיד להחליט.

בכל מקרה, אני ממליץ לך לחפש סיפור עצוב שאתה יכול לגבות (במקרה שיתקשרו להורים), ולהתחיל להתאמן עליו. אתה יכול למשל להתאמן על זה עם חברים שלך ולשאול את דעתם.
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 08 דצמבר 2014 01:39

נ.ב: רצוי שלא להיראות כאילו יש לך תשובה מושלמת לכל דבר, מסיבות הגיוניות. תצפה לכך שהפסיכיאטר / קב"ן ישאל אותך שאלות אקראיות, ואתה תענה תצטרך להתאים את עצמך אליהן.
אני לא יודע אם זה הגיוני או לא, רמת הריהות שלי לא כזו גבוה בשעה הזו.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים