שאלה| סירוב פינוי במזי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

tal121265
יצירת קשר:

שאלה| סירוב פינוי במזי

הודעהעל ידי tal121265 » 18 פברואר 2015 16:45

תקשיבו אני צריך להתייעץ אתכם,
נפלטתי מהיחידה שלי ובמקום להגיע למזי פלטו אותי למרום בתל נוף ישר , אבל קיבלתי צו למזי להיום הלכתי למזי והקצין מיון הציעה לי בסיסים רחוקים והכי קרוב לבית שלי זה תל נוף אחרי שהתווכחתי איתו לקחתי לבסוף את הצו, אני אמור להתייצב ביום ראשון , עכשיו השאלה אם אני שייך למזי או לתל נוף ? כי אני רוצה לחזור למזי ולהכנס לקצין מיון ולסרב לו לקרוע את הצו.

הקצין מיון גם אמר לי שאני שייך לתל נוף ואם אני לא יגיע אני נפקד זה נכון ?
ddoogg2
יצירת קשר:

Re: שאלה| סירוב פינוי במזי

הודעהעל ידי ddoogg2 » 18 פברואר 2015 23:56

tal121265 כתב:תקשיבו אני צריך להתייעץ אתכם,
נפלטתי מהיחידה שלי ובמקום להגיע למזי פלטו אותי למרום בתל נוף ישר , אבל קיבלתי צו למזי להיום הלכתי למזי והקצין מיון הציעה לי בסיסים רחוקים והכי קרוב לבית שלי זה תל נוף אחרי שהתווכחתי איתו לקחתי לבסוף את הצו, אני אמור להתייצב ביום ראשון , עכשיו השאלה אם אני שייך למזי או לתל נוף ? כי אני רוצה לחזור למזי ולהכנס לקצין מיון ולסרב לו לקרוע את הצו.

עשתה טעות חמורה... ברגע שעזבת את המקום עם הצו אתה כבר לא שייך למז"י, אני הייתי במקרה דומה לשלך ואיימו עליי שני ישפט ויכנס לכלא וכל מיני בעיות אבל לא וויתרתי ולא הסכמתי לקחת שיבוץ לבסיס סגור, עכשיו אם אתה לא מגיע אתה נפקד, תנסה לחזור למזי תגיד שלא קבלת דף הצבה או שתלך לקבן
tal121265
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tal121265 » 19 פברואר 2015 00:20

ddoogg2 כתב:
tal121265 כתב:תקשיבו אני צריך להתייעץ אתכם,

עשתה טעות חמורה... ברגע שעזבת את המקום עם הצו אתה כבר לא שייך למז"י, אני הייתי במקרה דומה לשלך ואיימו עליי שני ישפט ויכנס לכלא וכל מיני בעיות אבל לא וויתרתי ולא הסכמתי לקחת שיבוץ לבסיס סגור, עכשיו אם אתה לא מגיע אתה נפקד, תנסה לחזור למזי תגיד שלא קבלת דף הצבה או שתלך לקבן

סבבה תודה אחי אני יגיע לבסיס ביום ראשון אני יסרב להכל יעשה בלאגן יגיד שלא קיבלתי צו הכל כדי לחזור לשם או שעדיף לי לנסוע מחר למזי ולהגיד שאיבדתי את הצו ולבקש צו חדש ? ואז לסרב שם
xfilesera
יצירת קשר:

הודעהעל ידי xfilesera » 26 מרץ 2015 11:16

הקצין מיון גם אמר לי שאני שייך לתל נוף ואם אני לא יגיע אני נפקד זה נכון ????
ddoogg2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ddoogg2 » 26 מרץ 2015 11:23

xfilesera כתב:הקצין מיון גם אמר לי שאני שייך לתל נוף ואם אני לא יגיע אני נפקד זה נכון ????

כן

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים