טעויות חמורות אצל הקבן ואיך אני ממשיך

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

jadies
יצירת קשר:

טעויות חמורות אצל הקבן ואיך אני ממשיך

הודעהעל ידי jadies » 14 יוני 2015 12:39

התגייסתי לפני 4 חודשים והייתי משובץ לשב"ס, לא עברתי את הסיווג הביטחוני ושלחו אותי לחייל חימוש.
לא הגעתי הייתי נפקד ואז החזירו אותי ועוד פעם נפקדות ואז שחזרתי ראיתי קבן בשיחה עשיתי את כל הטעויות האפשריות הסתקלתי לו בעיינים אני הנחתי את השיחה אמרתי לו שאני מסוגל ורוצה לפגוע בעצמי ובאנשים אחרים הוא קבע שאני בראי בנפשי מן הסתם.
שיצאתי מהשיחה איתו התקשרתי לחבר הוא אמר לי שאני צריך לראות אותו לא משנה מה. ומפה לשם ישבתי בכלא 40 יום.
איך אני ממשיך מפה בהתחלה רציתי לעשות צבא אם יביאו לי שבוע שבוע אבל אני רואה שזה לא הולך אז אני מעדיף לצאת מהצבא נימאס לי מזה שהם לא מקשיבים לי ולזה שיש לי בעיות בבית ושאני צריך לעבוד.
תודה לכל מי שיעזור.
jadies
יצירת קשר:

Re: טעויות חמורות אצל הקבן ואיך אני ממשיך

הודעהעל ידי jadies » 14 יוני 2015 12:41

jadies כתב:התגייסתי לפני 4 חודשים והייתי משובץ לשב"ס, לא עברתי את הסיווג הביטחוני ושלחו אותי לחייל חימוש.
לא הגעתי הייתי נפקד ואז החזירו אותי ועוד פעם נפקדות ואז שחזרתי ראיתי קבן בשיחה עשיתי את כל הטעויות האפשריות הסתקלתי לו בעיינים אני הנחתי את השיחה אמרתי לו שאני מסוגל ורוצה לפגוע בעצמי ובאנשים אחרים הוא קבע שאני בראי בנפשי מן הסתם.
שיצאתי מהשיחה איתו התקשרתי לחבר הוא אמר לי שאני צריך לראות אותו לא משנה מה. ומפה לשם ישבתי בכלא 40 יום.
איך אני ממשיך מפה בהתחלה רציתי לעשות צבא אם יביאו לי שבוע שבוע אבל אני רואה שזה לא הולך אז אני מעדיף לצאת מהצבא נימאס לי מזה שהם לא מקשיבים לי ולזה שיש לי בעיות בבית ושאני צריך לעבוד.
תודה לכל מי שיעזור.

האם יעוץ מפסיכיאטר יעזור לי?
daniel65
יצירת קשר:

Re: טעויות חמורות אצל הקבן ואיך אני ממשיך

הודעהעל ידי daniel65 » 28 יולי 2015 22:19

תקרא טרגט 21 וכן יעוץמפסיכיאטר אזרחי יעזור אבל לפניהכל תקרא אפילו פעמים.את טרגט 21 כדישתבין בדיוק כי אני שיחקתי.טוב אצל הקבן והוא שליאותי.לפסיכיאטר ואצל הפסיכיאטר נפלתי הכל ברח לי מהראש אז אני עגכשיו מתחיל.מהתחלה שוב..
תקרא טרגט21 ואל.תעשה שום.דבר שיכניס אותך.לכלא
אל תגיד לא רוצה אף פעם.תגיד לא יכול ואם.בכל זאת.אתה עושה אס תעשה לאט ותראה חוסר מוטיבציה
בסופו של דבר הפטור יהיה לך בידיים השאלה מתי..
אתה רק צריך להילחם זה ייקח כמה שזה ייקח אבל בסוך.תקבל..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים