עזרה בכיוון ופעולות לקבלת פטור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

threesixnine
יצירת קשר:

עזרה בכיוון ופעולות לקבלת פטור

הודעהעל ידי threesixnine » 28 יוני 2015 03:03

אז ככה אני נפקד כרגע, 3 חודשים בצבא ושתי פסילות מקצוע
בנפקדות הקודמת הייתי בביקור רופא אמרתי שאני הולך להתאבד הפנו למיון - קיבלתי המלצה מהפסיכיאטר במיון לראות פסיכיאטר - בסוף התפשרתי על לראות קבן בבסיס אחרי השיחה לטענתו הוא העביר לפסיכיאטר והפסיכיאטר החליט שאני לא צריך פסיכאטר.
אני באמת לא מסוגל לעשות צבא יש לי חרדה חברתית, אני מתאושש מדיפסונליזציה, וכבר שנים אני כל כמה זמן נכנס לדיכאון ומחשבות אובדניות.
הטעות שלי שבחיים לא הלכתי לפסיכאטר או פסיכולוג לפני הצבא כי אני חושב שזה חארטות- ככה שאין לי שום אבחונים "אמיתיים".
וגם אני הייתי מורעל טמבל רציתי להתגייס ויש לי נתונים טובים.

נמאס לי להיות מסכן מול כל הטמבלים האלה אני חושב עכשיו לצאת על אי התאמה
יש לי 10 על תנאי ואני עכשיו בנפקדות השנייה שלי כמה ימים.
כמה זמן למשוך את הנפקדות? כדאי להיות עריק? (לא מעניין אותי תיק פלילי בכל מקרה יש לי)
בכלא למלא פקודות או לשים זין על הכל לא להסכים לכלום?

אתם חושבים שאולי עדיף להמשיך על נפשי?
בכלא זה יותר קל\קשה לקבל נפשי?

אם אני יקח סמים ויתן להם לתפוס אותי ישחררו אותי אחרי הכלא? מישהו יודע משהו על זה?

כל משהו שיש לכם להגיד יעזור לי תודה מראש לכל העוזרים
אורח

Re: עזרה בכיוון ופעולות לקבלת פטור

הודעהעל ידי אורח » 28 יוני 2015 07:47

threesixnine כתב:אז ככה אני נפקד כרגע, 3 חודשים בצבא ושתי פסילות מקצוע
בנפקדות הקודמת הייתי בביקור רופא אמרתי שאני הולך להתאבד הפנו למיון - קיבלתי המלצה מהפסיכיאטר במיון לראות פסיכיאטר - בסוף התפשרתי על לראות קבן בבסיס אחרי השיחה לטענתו הוא העביר לפסיכיאטר והפסיכיאטר החליט שאני לא צריך פסיכאטר.
אני באמת לא מסוגל לעשות צבא יש לי חרדה חברתית, אני מתאושש מדיפסונליזציה, וכבר שנים אני כל כמה זמן נכנס לדיכאון ומחשבות אובדניות.

אם לא היית מסוגל אז לא היית "מתפשר" וגם לא היית מתפקד במקום לאיים על התאבדות ואחר כך לחכות כמו ילד טוב בבסיס... אחר כך מי יאמין לך?

הטעות שלי שבחיים לא הלכתי לפסיכאטר או פסיכולוג לפני הצבא כי אני חושב שזה חארטות- ככה שאין לי שום אבחונים "אמיתיים".

זה בכלל לא משנה, וכל איבחון הוא איבחון "אמיתי" ככה שלא יודע על מה אתה מדבר בכלל.

איזה נתונים טובים יש לך? עברת מיונים לטייס או לממר"ם? ועוד אתה אומר שיש לך תיק פלילי מלפני הצבא? צר לי להודיע לך אבל הנתונים שלך הם חרא.

כמה זמן למשוך את הנפקדות? כדאי להיות עריק? (לא מעניין אותי תיק פלילי בכל מקרה יש לי)

אם אתה רוצה לצאת מהצבא אחרי 3 חודשים של ישיבה בכלא תמשיך ככה, אם אתה רוצה לצאת תוך כמה ימים/שבועיים אז להיות נפקד או עריק זאת ממש לא הדרך.

בכלא יותר קשה, אתה לא יכול ללכת למיון או ברהן, אתה רק יכול לחכות לקבן של הכלא. תאיים להתאבד? ישימו אותך באגף עם עוד חבוש ששומר עליך 24/7.

אם אני יקח סמים ויתן להם לתפוס אותי ישחררו אותי אחרי הכלא? מישהו יודע משהו על זה?

גם אם תצטרף לדאע"ש אחרי שתסיים את הכלא ישחררו אותך, אבל זה לא קצת מוגזם? מה אתה מפגר או מה? אתה רוצה תיק על סמים רק בשביל לצאת מהצבא? אין שכל אין דאגות אה?

קודם כל תחליט מה אתה רוצה במקום לזגזג קבן נפקדות התאבדות אי התאמה כלא סמים, אחרי שאתה יודע מה אתה רוצה תקרא איך אנשים במצבך פעלו בעבר בפורום הזה, תלמד מהסיפורים שלהם במקום לעשות את כל הטעויות על עצמך.
אורח

Re: עזרה בכיוון ופעולות לקבלת פטור

הודעהעל ידי אורח » 28 יוני 2015 15:28

אורח כתב:
threesixnine כתב:אז ככה אני נפקד כרגע, 3 חודשים בצבא ושתי פסילות מקצוע

אם לא היית מסוגל אז לא היית "מתפשר" וגם לא היית מתפקד במקום לאיים על התאבדות ואחר כך לחכות כמו ילד טוב בבסיס... אחר כך מי יאמין לך? חזרתי ראיתי אותו מיד וברחתי שוב... (טעות באמת הייתי צריך ללכת לפסיכיאטר)

זה בכלל לא משנה, וכל איבחון הוא איבחון "אמיתי" ככה שלא יודע על מה אתה מדבר בכלל.
מה שהתכוונתי זה שיש לי בעיות אמיתיות אבל אין לי דפים לנפנף מול הקבן..

איזה נתונים טובים יש לך? עברת מיונים לטייס או לממר"ם? ועוד אתה אומר שיש לך תיק פלילי מלפני הצבא? צר לי להודיע לך אבל הנתונים שלך הם חרא.
קבא 54 הגעתי לירפא א השני ונפלתי כי ירד לי הפרופיל, התקבלתי לממר"ם וחתמתי וויתור כי הם עושים שטויות שמה ולא ממש התחשק לי לחתום 6 שנים.
התיק פלילי קיבלתי בטירונות על משהו שכביכול עשיתי לפני הצבא - ככה שאני לא יודע אם הצבא אפילו יודע על זה.
תאכל חרא מאדרפאקר

אם אתה רוצה לצאת מהצבא אחרי 3 חודשים של ישיבה בכלא תמשיך ככה, אם אתה רוצה לצאת תוך כמה ימים/שבועיים אז להיות נפקד או עריק זאת ממש לא הדרך.
זהו רק 3 חודשים?

בכלא יותר קשה, אתה לא יכול ללכת למיון או ברהן, אתה רק יכול לחכות לקבן של הכלא. תאיים להתאבד? ישימו אותך באגף עם עוד חבוש ששומר עליך 24/7.
סוף סוף אתה אשכרה כותב משהו חוץ מבילבולי מוח

גם אם תצטרף לדאע"ש אחרי שתסיים את הכלא ישחררו אותך, אבל זה לא קצת מוגזם? מה אתה מפגר או מה? אתה רוצה תיק על סמים רק בשביל לצאת מהצבא? אין שכל אין דאגות אה?
כמו שהסברתי כבר יש לי תיק פלילי וגם מעריקות תקבל.
אז עלה רעיון שאם משחרררים אוטומטית מזה זה יכול אולי לעבוד בשבילי. כל מה שאני רוצה לדעת זה אם משחררים אוטומטית.

קודם כל תחליט מה אתה רוצה במקום לזגזג קבן נפקדות התאבדות אי התאמה כלא סמים, אחרי שאתה יודע מה אתה רוצה תקרא איך אנשים במצבך פעלו בעבר בפורום הזה, תלמד מהסיפורים שלהם במקום לעשות את כל הטעויות על עצמך.

באתי לפה להחליט מה אני רוצה שרלוק..
כל הפורום הזה סותר 1 את השני זה למה פתחתי את האשכול הזה..

אז במקום לנסות לעזור אתה מנסה להטפל לקטנות ולהעיר על כל שטות לא קשורה שאתה יכול? ממש תודה אחי

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 21 אורחים