סופית רוצה לצאת, נכנסתי לדכאון

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מיכאל77
יצירת קשר:

סופית רוצה לצאת, נכנסתי לדכאון

הודעהעל ידי מיכאל77 » 21 נובמבר 2016 00:51

היי חברים, אז..
התגייסתי במרץ 15 לתובלה, שם סבלתי כ14 חודשים ואז הייתי עריק תקופה של 65 יום בערך, הסגרתי את זה בכלא 6 ולאחר מכן עברתי לבסיס אחר (קל"ב).
עד לפני כשבועיים איכשהו הסתדרתי שם אבל עכשיו הגיע הדאון, אני לא מסוגל יותר להימצא במערכת הזאת.

היום (יום א) עליתי לבסיס בבוקר במצב נפשי די מעורער,
(קרו מספר דברים שהשפיעו עלי ממש בימים האחרונים, והם שאני וחברה שלי נפרדנו והיא לקחה את זה קשה מאוד ב. חבר/מכר שם קץ לחיו).
ביקשתי במוצ"ש אישור מהקצין שלי ללכת להלוויה של החבר ז"ל היום והוא לא אישר לי את זה,
עליתי לבסיס ב6 בבוקר לאחר לילה ללא מנוחה וללא שינה והקצינים וכל האחראים עלי התחילו לצאת עלי ורצו לשפוט אותי לריתוק על איחור של 20 דק לבסיס.
חטפתי קריזה, "התמוטטות נפשית" (לא בטוח שההגדרה הזו תתאים), קיללתי את כולם וברחתי מהבסיס הביתה ..

כאשר הייתי עריק (לפני קרוב לשנה) ראיתי פסיכיאטר אזרחי במיון והוא נתן לי המלצה דחופה לראות פסיכיאטר צבאי,
הגעתי עם הדף מהאזרחי לקב"ן והוא אמר שמצבי בסדר ואין לי אבחנות נפשיות ולכן אני אסתפק בלהיפגש איתו ולא צריך לעבור הלאה לפסיכיאטר צבאי.
לקחתי את זה קשה אבל איכשהו התגברתי. בכל מקרה, היום יצאתי לנפקדות ואני יודע שזה לא הפתרון כי כבר הייתי שם,
אבל אני חייב מנוחה מנטלית מהמערכת הזו לפני שאני אקרוס, אני חייב חופש, וקצת שקט בראש.

בפגישה האחרונה עם הקבנית בבסיס היא אמרה לי שהדף מהפסיכיאטר אזרחי לא תקף כבר כי זה היה מזמן ולא יכול להיות שאני באותו מצב כרגע (במילים אחרות).
בכל מקרה אני חושב עכשיו שוב ללכת באחד מהימים הקרובים לפכיסיאטר במיון בעיר שלי, ולפרוק הכל..
מקווה לקבל ממנו המלצה חדשה, חוות דעת טובה יותר, שיתייחסו אליה יותר.. ואז אסגיר את עצמי כשארגיש מוכן להמשיך להילחם במערכת המקולקלת הזאת.
אני רוצה לשמוע את דעתכם בנושא, יש לי עוד המון לפרט אבל אני חושב שכתבתי תקציר בצורה טובה..
יש לי מס' בעיות בבית, ובנוסף אני מאבד את התחושות החיוביות שהיו לי בראש לפני הצבא. אני חייב לצאת.

*ד"א יש לי קה"ס 43 מקבן שקיבלתי בתחילת השירות, ורזומה של עשרות פגישות עם קבנים.

- המערכת הזאת פשוט מקולקלת בקטע מפגר, מרגיש שמיציתי אותה לגמרי ולא מסוגל יותר להימצא בה, חולם לשרוף את המדים.
תודה
isreal2496
יצירת קשר:

Re: סופית רוצה לצאת, נכנסתי לדכאון

הודעהעל ידי isreal2496 » 21 נובמבר 2016 21:48

אתה תקבל פטור!!!! עכשיו תאבק על קבלת קב״ן ושלח בינתיים חוות דעת מפסיכיאטר לצבא ותדאג להוכחה שקיבלו את זה למשל דואר רשום ובנוסף תקרא את המדריך טרגט 21 ובפגישה הבאה עם הקב״ן תפעל על פיו
מיכאל77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מיכאל77 » 22 נובמבר 2016 01:07

isreal2496 כתב:אתה תקבל פטור!!!! עכשיו תאבק על קבלת קב״ן ושלח בינתיים חוות דעת מפסיכיאטר לצבא ותדאג להוכחה שקיבלו את זה למשל דואר רשום ובנוסף תקרא את המדריך טרגט 21 ובפגישה הבאה עם הקב״ן תפעל על פיו

מפסיכיאטר במיון? אבל לאן בדיוק בצבא לשלוח? לקצין פניות ציבור? אין לי מושג..
קראתי כבר את טרגט 21 מספר פעמים.. משתדל לפעול לפיו.
isreal2496
יצירת קשר:

הודעהעל ידי isreal2496 » 22 נובמבר 2016 09:40

אתה צריך לשלוח למפקד היחידה לא האישי שלך עדיף שתתייעץ עם עורך דין צבאי זה יהיה יותר מדויק בהצלחה
מיכאל77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מיכאל77 » 23 נובמבר 2016 02:53

isreal2496 כתב:אתה צריך לשלוח למפקד היחידה לא האישי שלך עדיף שתתייעץ עם עורך דין צבאי זה יהיה יותר מדויק בהצלחה

מפחד מהסכומים שעו"ד יגבה, בכל זאת - חייל עדיין
isreal2496
יצירת קשר:

הודעהעל ידי isreal2496 » 23 נובמבר 2016 09:34

לאו דווקא עורך דין אבל שיעשה דרך צד שלישי למשל חבר קרוב משפחה וכו כי אתה לא מרגיש טוב ולכן אתה רוצה פטור אז אתה צריך להיראות מדוכא לא פתאום להתווכח עם הצבא

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים