שלום קיבלתי פרופיל והכשיו יש לי בעיה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

rabernose
יצירת קשר:

שלום קיבלתי פרופיל והכשיו יש לי בעיה

הודעהעל ידי rabernose » 13 פברואר 2017 00:53

שלום. לפני מספר שנים קיבלתי פרופיל 24 בגלל דיכאון. ניסיון התאבדות...
לאחר שיחרור מצאתי את עצמי משתלב בחברה ושוב נענע, אפילו קיבלתי רשיון נהיגה, ואפילו נרשמתי ללימודי רפואה... אני כבר סיימתי שלוש שנים ואחד החברים שלי, אמר לי שלא יוכל לתקבל לסטאז בגלל הפרופיל.
לאחר חיפוש באתר של משרד הבריות מצאתי טופס שבו שואלים:
א1. הריני מצהיר/ה בזה כי לא עזבתי או פוטרתי ממקום עבודה, או שוחררתי משירות צבאי או לא גויסתי כלל, בשל מחלה או כושר לקוי אשר מנעו ממני את היכולת לעבוד או לשרת. ___ נכון ___ לא

זה הלינק של טופס:
http://www.health.gov.il/doclib/ask_ovdimmik.doc

קשה לי לאמין שבגלל הדכאון של החוסר בחירה במערכת הצבאית וקשיים, אני לא יוכל לעבוד במקצוע שאני לומד??? :| :| :|
ואם אני משיב על שאלה בלא מה הם השלכות? למרות שאני ממש לא רוצה לשקר בנוגע לזה
האם יש מישהו שעבר את התהליך?
אורח

Re: שלום קיבלתי פרופיל והכשיו יש לי בעיה

הודעהעל ידי אורח » 13 פברואר 2017 20:24

rabernose כתב:שלום. לפני מספר שנים קיבלתי פרופיל 24 בגלל דיכאון. ניסיון התאבדות...
לאחר שיחרור מצאתי את עצמי משתלב בחברה ושוב נענע, אפילו קיבלתי רשיון נהיגה, ואפילו נרשמתי ללימודי רפואה... אני כבר סיימתי שלוש שנים ואחד החברים שלי, אמר לי שלא יוכל לתקבל לסטאז בגלל הפרופיל.
לאחר חיפוש באתר של משרד הבריות מצאתי טופס שבו שואלים:
א1. הריני מצהיר/ה בזה כי לא עזבתי או פוטרתי ממקום עבודה, או שוחררתי משירות צבאי או לא גויסתי כלל, בשל מחלה או כושר לקוי אשר מנעו ממני את היכולת לעבוד או לשרת. ___ נכון ___ לא

זה הלינק של טופס:
http://www.health.gov.il/doclib/ask_ovdimmik.doc

קשה לי לאמין שבגלל הדכאון של החוסר בחירה במערכת הצבאית וקשיים, אני לא יוכל לעבוד במקצוע שאני לומד??? :| :| :|
ואם אני משיב על שאלה בלא מה הם השלכות? למרות שאני ממש לא רוצה לשקר בנוגע לזה
האם יש מישהו שעבר את התהליך?

אין לך במה להתבייש או ממה לחשוש... יש גם רופאים חרשים שקיבלו פטור ועם אסטמה ואלרגיה לדבורים, חוץ מזה שאתה תוכל לעבוד במגוון מדינות בחול ולעשות שם התמחות אז ממה אתה דואג בדיוק? חחחחחחחחח

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים