1111

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

randomperson1
יצירת קשר:

1111

הודעהעל ידי randomperson1 » 30 אפריל 2017 16:40

11
נערך לאחרונה על ידי randomperson1 ב 27 יוני 2017 19:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: מצב נפשי רע חייב את עזרכתם במצב.אנא עזרו

הודעהעל ידי אורח » 30 אפריל 2017 19:20

randomperson1 כתב:אז ככה אני אנסה לתמצת כמה שיותר.

התגייסתי ב-27.11.16 סירבתי לחיל שריון הייתי יומיים בבקום התפניתי לחיל חימוש (חיל טכנולוגיה ואחזקה היום)
עשיתי טירונות בעיר הבהדים תוך כדי שמבקש קבן כל הזמן וכצפוי לא מקבל כלום.הגיע שלב השיבוצים לקורסים עשיתי קצת בלאגן וקיבלתי את הקורס הכי קצר שהוא קורס מסגרות.

כמובן שבבהד 20 ניצלו את המצב הנפשי המעורער שלי ואני בתור צעיר שלא מבין כלום רק שמעתי יומיות קרוב לבית הלכתי על זה.
עשיתי את הקורס באמצע התחרטתי לא יכולתי לעצור.המשכתי אותו והתחלתי סדיר בבסיס תובלה טירת הכרמל אבירי הצפון.היום הכי גרוע בחיי.
בשבועות הראשונים שלי רצו שאישן בבסיס פעמיים בשבוע וטענתי כי אני בהליך ת"ש ואמור לקבל ת"ש 7 כל רגע עם המלצות מגורמים צבאיים.
וכך היה אחרי שבועיים קיבלתי ת"ש 7 חתום ומאושר באופן רשמי.
רק מה?

אצלי בבסיס - הוא שווה לתחת.
אף גורם לא סופר אותי לא משנה איך אני מנסה להביע את עצמי (מ"פ,סמ"פ,מפקד אישי)
כל מי שציינתי פשוט נותן לעצמו תחושה שהוא עוזר לי עם סיפורי סבתא ומסבנים אותי כל היום שהעניין יטופל ואני אצא בשעות מוקדמות.
מיותר לציין שאני יוצא כל יום ב-16:00/17:00 מחיפה ואני בכלל גר באזור השרון.

אתה מקבל ת"ש 7, הם מחוייבים לתת לך לישון בבית כל יום אבל לא חייבים לשחרר אותך מוקדם בשביל זה. לפי החוקים מותר להם לשחרר אותך כדי שתספיק לאוטובוס האחרון כלומר יכולים להחזיק אותך גם עד 8 ואפילו יותר מאוחר. הם לא ישחררו אותך יותר מוקדם כי אז אחרים יראו ויתמרמרו ויקנאו בך.

גם בבסיס שלי היחידה שלי ספציפית (פלוגת סדנה) לא שייכת למג"ד של הבסיס אז כך שהסמכות העליונה היחידה שאני יכול לפנות אלייה היא רע"ן אחזקה.
לא מדובר פה בחייל גובניק ילד שמנת שמתפנק.אני מודע לזה שיש מלא שסובלים פי 100 יותר ממני אך זה לא ככה אצלי.

מה זה משנה ילד שמנת או לא? מה רע בלהתפנק? הילדים של הפוליטיקאים מתפנקים בכיף והילדים של העניים מרגישים רגשות אשמה על זה שהם לא סוחבים פגזים של 40 קילו והורסים לעצמם את הבריאות? איזה טמטום ומשפטים מפגרים.

אני גר עם סבא וסבתא ותומך בהם רפואית.לא בקשר עם ההורים.לא סתם אישרו לי ת"ש 7 אך בבסיס שלי אף אחד לא שם על זה.בקשות שלי לעבור בסיס פשוט כאילו לא נשמעות.וגם לא לגבי השעות. יש לי בסיס 20 דקות מהבית (בית ליד) שבו יש את התפקיד שלי ויש גם תקן אליו.לא מספיק לעבוד כמעט באף יום וחייב את הכסף הזה.

אתה מקבל את מה שמגיע לך, ת"ש 7 לא אומר שתקבל קיצור שעות, מעבר בסיס או בסיס ליד הבית..... לא מובן למה אתה מתפלא כל כך

לפני כחודשיים המצב הנפשי שלי הידרדר עד כדי כך שרק חיפשתי גורם שיוציא אותי מזה ויגרום לפסילת קורס שלי.

אף אחד לא יעבוד בשבילך, אם אתה לא תעשה אף אחד לא יעשה

הלכתי לקבן בדימוס (מפורסם וידוע) לקח ממני 3,000 ש"ח על כלום והבטחות שהוא יפסול לי קורס ותוך שבועיים אני בויינגיט (יש חשבונית שלו אצלי) מיותר לציין שהכסף הזה לא בא לי ברגל וחסכתי אותו לחירום שקל לשקל לפני הגיוס.היום שאני דורש ממנו את הכסף בחזרה כי הוא לא עושה כלום הוא מאיים שאם הוא יתאמץ יבטלו לי את הת"ש 7 (לא יודע אם הוא יכול לעשות את זה בכלל וחושב שהוא משקר לי)

זאת בדיחה טובה קבן מפורסם וידוע, חחחחחחחחחח על כזה דבר עוד לא שמעתי, מילא פסיכיאטר מפורסם מנהל מחלקה או פרופסור, אבל קבן? אתה מאוד תמים ותיקח את ה-3000 כשכר לימוד לעתיד

אנא ממכם תנו לי כל דרך אפשרית לעזרה.אני אובדני דיכאוני מגיע לבסיס בחוסר רצון לחיות כי אף אחד לא מקשיב ולא מבין אותי.

דיכאוני אובדני קבל חוות דעת מפסיכיאטר או מהמיון ולך לקבן

סליחה על הסיפור הארוך,מקווה שמישהו יכול לעזור לי לגבי לאן לפנות או איך לעבור בסיס ואפילו רק לקצר שעות...

חחחחח "רק לקצר שעות", אם אתה מחפש הקלות כדאי שתתכונן למאבק ארוך

הכול כאן נכתב בעילום שם ואני מתחנן - אף פעם לא רציתי שיענו לי וינסו לעזור לי - כמו כאן באשכול הזה.מבקש גם ממנהלי הפורום להתחשב ולנסות לענות לי מה יכול לעזור לי ממיטב נסיונם.
במצב הנוכחי גם לצאת מהצבא אני מוכן רק לא שיגבילו לי את החיים ככה.

העצה הכי טובה היא להיות מציאותי, אם אתה חושב שתקבל בסיס ליד הבית וקיצור שעות ותוכל גם לעבוד בכיף וגם לשרת וזה זה לא יתנגש, אז כדאי שתתעורר מהחלום הוורוד הזה שלך ותבין שאם אתה בצבא הם יכניסו אותך לאן שהם רוצים ויתנו לך מה שמגיע לך לפי האישורים שלך ולא יותר מזה.

מי שרוצה לעזור לי טיפה יותר מוזמן לשלוח לי מייל -
randonpers22@gmail.com
תודה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2017 13:46

תראה צהל זה חרא.
תמצא מפקד אחד שמבין אותך ויעזור לך או שתלך לקבן.
אתה יכול לכבול את המפקדים שלך.
אתה יכול לדפוק נפקדות.
אתה יכול לסרב תפקיד.
בעיקר תנסה לחשוב על כל דבר שאתה עושה מה אתה מנסה להשיג מזה.
נפקדות תביא לך בעיקר עונש אם לא תדע להסביר למה נפקדת כמו שצריך ולא יהיו לך סיבות טובות.
לסרב תפקיד גם זה צריך להיות עד הסוף. לא להסכים לקום מהמיטה עד שלא מביאים לך קבן או מעבירים אותך או משהו.
בהצלחה
אורח18766

הודעהעל ידי אורח18766 » 25 מאי 2017 18:36

חייב לשאול- מי זה הקב"ן בדימוס- דיוויד שפירא או מוטי גלעם?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים