קבנית לא עוזרת

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

איתי113
יצירת קשר:

קבנית לא עוזרת

הודעהעל ידי איתי113 » 05 מאי 2017 18:04

הלכתי לקבנית בפעם השניה והיא אומרת שהיא לא רואה סיבה לשחרור אין אני לא יכול יותר אני לא יודע מה לעשות.. ההורים לא תומכים אין אני מיואש .. קשה לי להראות להם שאני בדיכאון .. הקבנית לא קבעה לי עוד פגישה איתה כי היא לא מאמינה לי אני לא עודע כבר מה לעשות
תקש130
יצירת קשר:

Re: קבנית לא עוזרת

הודעהעל ידי תקש130 » 05 מאי 2017 20:00

ספר על עצמך שנבין..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2017 20:26

מה יש לספר .. התגייסתי באגוסט 16 ומהיום הראשון שחי בצבא היה לי קשה יש לי חרדות בלילות אני בקושי ישן אבל תמיד אמרתי שאולי בהמשך יהיה יותר טוב ולפני כחודש הגעתי להחלטה שאני רוצה לצאת מהצבא כי המערכת הזאת הורסת אותי מבפנים ושאני כבר לא אותו בן אדם שהייתי נהייתי דכאוני מאוד ואני פשוט לא רואה את עצמי מצליח לסיים את השירות.. אמרתי הכל לקבנית והיא פשוט לא מאמינה לי היא אומרת לי שהיא לא רואה עילה לשחרור והיא גם אמרה שהיא לא רואה סיבה להמשיך להיפגש איתה כי אין לי בעיה שאני צריך לעשות שירות .. אני רוצה להוציא חוות דעת ממיון שהיא תבין באמת שיש לי בעיה אבל אני חושש שגם שם לא יאמינו לי בדיוק כמו שהיא לא מאמינה שיש לי בעיה .. אני צריך עזרה קראתי את כל המדריכים וראיתי הרבה סיפורים של אנשים אבל אני לא מצליח ליישם את זה כמו שצריך ואני לא רוצה לפגוע בעצמי פיזית רק כדי שישימו לב אליי אני כבר באמת לא יודע מה לעשות
תקש130
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תקש130 » 06 מאי 2017 07:41

תנסה לקבוע איתה עוד פגישה.. תגיד לה שאתה רוצה להתאבד. שאתה כל הזמן חושב על הצבא וכל הזמן בדיכאון, לא אוכל, לא יושן. כל הזמן חושב על המוות וכמה טוב כשתהיה מת. שיש לך חלומות "טובים" שבהם מישהו יורה בך ואתה מת..דברים כאלה על מוות. והסיבה שהיא תוציא אותך יכולה להיות על התקפי חרדה.. תגיד לה שאתה קם בלילה מהחלומות מלא בזיעה. ושאמצע היום אתה מתנתק מהעולם ברגע לאיזה רבע שעה.
אם אתה לא רוצה להתכנס לכלא וניפקדיות וכאלה אז אתה צריך להפגש הרבה עם הקבנית ולחכות הרבה (כי היא לא תעשה מפגש כל יום...) עד למפגש עם פסיכיאטר שהוא יהיה הדבר הגדול!
אם אתה לא רוצה להתאבד או לפגוע בעצמך אז אין לה כל סיבה להוציא אותך.. היא תעדיף להרגיל אותך למצב
דרך אגב עדיף לך לפעול כל עוד אתה צעיר ולא זמן רב בצבא כי זה יותר קל לצאת במצב הזה
ואם אתה עושה ניסיון התאבדות אז ששופטים אותך על פגיעה ברכוש צהל וזה יכול להגיע לכלא אז שתהיה מוכן. ולא תמיד יוציאו אותך מהצבא. יכולים להביא לך תש כדי שתעבור בסיס וגם שם תצרך להפגש עם קבנים.
ישר כח! תצא אין מה לעשות בצבא .. חצי מהמדינה גם כחה לא מתגסיית

במקרה של ניסיון התאבדות (חתכים בליעת כדורים) ימנו אחד מהמפקדים לשמור עליך בלילה וביום אחד החיילים עד לפגישות עם קבן

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים