הורדת פרופיל ל64 ולאחר מכן יציאה על 21

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

SsHalass
יצירת קשר:

הורדת פרופיל ל64 ולאחר מכן יציאה על 21

הודעהעל ידי SsHalass » 16 ינואר 2018 12:24

אהלן, אני חייל בגולני, גייסו אותי בנובמבר די בעל כורחי לגולני, עברתי קשיי הסתגלות נוראיים (בכי לא פוסק בכל היום, דיכאון והתקפי חרדה.) נכון לעכשיו אני מיועד לפליטה למזי לכל הנראה להיות נהג בוס. נכון שאני בטירונות אבל יש סיכוי שיחליטו להשאיר אותי בבאח וגם סיכוי מסויים שאהיה נהג בוס, הלכתי לקבן ומשם לפסיכיאטר שקבע לי פרופיל 64 נפשי על סעיף 32744 וקהס אמור להקבע בימים הקרובים. לא הראתי נכונות גדולה מדי לצאת על 21 ובדיעבד אני מתחרט קצת, הובחנתי כבעל בעיות הסתגלות שמעורבות עם חרדה בעלות תגובות דכאוניו. הגעתי עם מכתב מפסיכיאטר פרטי לקבן בהתחלה ובשום מקום לא הומלץ לי לצאת, רציתי לדעת אם מישהו יודע כמה הדרך החוצה תהיה קשה במידה ואסגר שאני רוצה לצאת, האם מישהו עבר משהו דומה?דע כמה הדרך החוצה תהיה קשה במידה ואסגר שאני רוצה לצאת, האם מישהו עבר משהו דומה?
אורח

Re: הורדת פרופיל ל64 ולאחר מכן יציאה על 21

הודעהעל ידי אורח » 17 ינואר 2018 22:30

SsHalass כתב:אהלן, אני חייל בגולני, גייסו אותי בנובמבר די בעל כורחי לגולני, עברתי קשיי הסתגלות נוראיים (בכי לא פוסק בכל היום, דיכאון והתקפי חרדה.) נכון לעכשיו אני מיועד לפליטה למזי לכל הנראה להיות נהג בוס. נכון שאני בטירונות אבל יש סיכוי שיחליטו להשאיר אותי בבאח וגם סיכוי מסויים שאהיה נהג בוס, הלכתי לקבן ומשם לפסיכיאטר שקבע לי פרופיל 64 נפשי על סעיף 32744 וקהס אמור להקבע בימים הקרובים. לא הראתי נכונות גדולה מדי לצאת על 21 ובדיעבד אני מתחרט קצת, הובחנתי כבעל בעיות הסתגלות שמעורבות עם חרדה בעלות תגובות דכאוניו. הגעתי עם מכתב מפסיכיאטר פרטי לקבן בהתחלה ובשום מקום לא הומלץ לי לצאת, רציתי לדעת אם מישהו יודע כמה הדרך החוצה תהיה קשה במידה ואסגר שאני רוצה לצאת, האם מישהו עבר משהו דומה?דע כמה הדרך החוצה תהיה קשה במידה ואסגר שאני רוצה לצאת, האם מישהו עבר משהו דומה?

התהליך יהיה אותו תהליך, הקושי תלוי על מי תיפול על איזה קבנים מפקדים ופסיכיאטרים
SsHalass
יצירת קשר:

Re: הורדת פרופיל ל64 ולאחר מכן יציאה על 21

הודעהעל ידי SsHalass » 20 ינואר 2018 13:13

כן אבל האם אוכל לבצע החמרה? לא באתי בגישה של 21 אבל נכון לעכשיו זה הכיוון שאני מרגיש שהוא הנכון בשבילי, אני באמת סובל מהפרעת חרדה כרגע ומדיכאון בערך כבר חודשיים... האם יעשו לי בעיות על זה או שאם אני אפגש עם פסיכיאטר שוב הוא יכול לשים לב להחמרה ולהוציא אותי או שיעדיף לאבחן אותי כמה שאיבחנו אותי?
בין אם אני הולך לפסיכיאטר אזרחי שוב או למיון, האם זה יהווה מכשול או שדווקא יעזור לי?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים