אבוד לגמרי...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

bdr
יצירת קשר:

אבוד לגמרי...

הודעהעל ידי bdr » 12 אפריל 2009 12:16

אני כבר בקושי ישן בלילות בגלל הצבא הזה ואני עוד עושה יומיות...כרגע אני נמצא יחסית קצת שעות ביום בצבא, אבל אני לא סובל גם את הקצת שאני משקיע. לא סובל את האנשים וזה רק מזיק לי כל הבסיס. אני פוחד להתחיל בתהליכי יציאה (שזה אומר קבן ואם לא אז כלא) בגלל שאני לא יודע לאן מכאן זה יכול ללכת.

בסיס פתוח אחר? יהיו לי יותר שעות להיות בבסיס ביום. בסיס סגור מדכא כי בקלות יכול להיות לי שם רע ואני מעדיף להיות בבית כל יום.אז זה באמת רק הפסדים מכאן. אני צודק? כרגע יש לי שבת ל8 למשל ואני יודע שהרבה טוחנים הרבה יותר מזה, ואם עם היציאות האלה אני עדיין מתמרמר על הצבא, מה הלאה?!

הדבר היחיד שיכול לתת לי מוטיבציה זה לנסות לצאת לגמרי מהצבא אבל זה פשוט נזק לעבודות רציניות בישראל וויזה לארה"ב לפי מה שהבנתי מאנשים...

תמיד אני אומר לעצמי שזהו נמאס לי מהכל ומכל הבסיס אבל אני פוחד לנסות לצאת כי אלוהים יודע מה הלאה בצבא המחורבן הזה.

מה לעשות?!?!?!
MSMS
יצירת קשר:

Re: אבוד לגמרי...

הודעהעל ידי MSMS » 12 אפריל 2009 13:17

עבודת רציניות = משרד הבטחון? משטרה?
אי אפשר להוציא ויזה לארה"ב = שקר.

מה הלאה?
משיח NOW !
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 13 אפריל 2009 08:28

אל תאמין לכל האגדות לגבי פרופיל 21! אפשר להוציא רשיון, אפשר להשיג עבודה נורמלית ואפשר לקבל ויזה לחו"ל כי למי אכפת בארה"ב אם לא שירתת בצה"ל?!
זה חשוב שתהיה שלם עם ההחלטה שתיקח ואז תפעל לפי שיקול הדעת שלך. אנחנו לא יכולים לעזור לך כשאתה לא יודע מה לעשות...
רועי

הודעהעל ידי רועי » 14 אפריל 2009 00:07

בתהליך היציאה שלך מהצבא הכי חשוב שתהיה שלם עם עצמךך... בלי שום קשר להשלכות של יציאה מהצבא אתה באמת רוצה לצאת???..
חוץ מזה תקרא טרגט 21 ותראה את ההשלכות...
בהצלחההה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים