שאלה למבינים בלבד

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

123
יצירת קשר:

שאלה למבינים בלבד

הודעהעל ידי 123 » 06 אוגוסט 2009 19:42

הייתה לי פגישה עם הקבן בקיצר הוא הציע לי הסתכלות פסיכיאטרית ל21 או להישאר איפה שאני אמרתי לו שאני רוצה את הפסיכיאטר עכשיו אני רוצה להוציא מהפסיכיאטר פרופיל 45 נפשי שיוציא אותי לשיבוץ מחדש האם יש סיכוי שזה יקרה?
הכוונה גם אם אני יקבל את ה45 האם אני יקבל שיבוץ מחדש ולא יחזירו אותי לשיבוץ באוגדה
אלון

Re: שאלה למבינים בלבד

הודעהעל ידי אלון » 06 אוגוסט 2009 20:48

על מה בדיוק הוא רוצה לתת לך הסתכלות?
123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 123 » 06 אוגוסט 2009 21:00

האמת הוא סתם מאיים עלי שיתן לי 21 הוא חשב שאני מפחד ואז שלחצתי שיתן לי אז הוא אמר לי לא זה ניפגש עוד כמה שבועות ואז רק וזה אז אמרתי לו לא רוצה אני רוצה את התור הזה וזהו אז הוא קבע לי אין לי מושג על מה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 אוגוסט 2009 21:40

123 כתב:הייתה לי פגישה עם הקבן בקיצר הוא הציע לי הסתכלות פסיכיאטרית ל21 או להישאר איפה שאני אמרתי לו שאני רוצה את הפסיכיאטר עכשיו אני רוצה להוציא מהפסיכיאטר פרופיל 45 נפשי שיוציא אותי לשיבוץ מחדש האם יש סיכוי שזה יקרה?
הכוונה גם אם אני יקבל את ה45 האם אני יקבל שיבוץ מחדש ולא יחזירו אותי לשיבוץ באוגדה

עלק "הסתכלות" פסיכיאטרית... כל פעם ממציאים שם עלק מפחיד.
מה שיש לך זאת פשוט פגישה עם פסיכיאטר צבאי שכל אחד מקבל אחרי מספיק התעקשות מול הקבן (שהוא עצמו בסך הכל עוס מסריח ללא שום כוח מלבד איומים ופוזה).
הוא כנראה יציע לך הקלות ובסיס אחר (שזה כמובן פרופיל 45 הידוע).
123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 123 » 06 אוגוסט 2009 21:43

אורח כתב:
123 כתב:הייתה לי פגישה עם הקבן בקיצר הוא הציע לי הסתכלות פסיכיאטרית ל21 או להישאר איפה שאני אמרתי לו שאני רוצה את הפסיכיאטר עכשיו אני רוצה להוציא מהפסיכיאטר פרופיל 45 נפשי שיוציא אותי לשיבוץ מחדש האם יש סיכוי שזה יקרה?

מה שיש לך זאת פשוט פגישה עם פסיכיאטר צבאי שכל אחד מקבל אחרי מספיק התעקשות מול הקבן (שהוא עצמו בסך הכל עוס מסריח ללא שום כוח מלבד איומים ופוזה).

בדיוק מה שאני רוצה אני ידעתי שזה מה שיקרה ולכן לא התקפלתי שהוא איים עליי עם 21 אמרתי לו אני רוצה ולחצתי עליו בסוף והוא זה שהתקפל ואמר לי ניפגש בקרוב ואז נראה מה קורה
בקיצור השאלה שלי אם אני מוריד ל45 נפשי אני יקבל שיבוץ מחדש או שיבוץ בתוך האוגדה
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 06 אוגוסט 2009 22:30

אורח כתב:

ככה קוראים לזה - הסתכלות פסיכיאטרית. זה לא שם חדש, זה המונח המקובל.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 123 » 07 אוגוסט 2009 13:25

אבל במידה והוא יוריד לי ל45 נפשי זה יתן לי שיבוץ מחדש איפה בתוך האוגדה או במזי בבקום

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 46 אורחים