פגישה עם פסיכולוג אזרחי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

פגישה עם פסיכולוג אזרחי

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 00:07

אני מלש"ב, מלכתחילה בצו ראשון הראתי מוטיבציה נמוכה, דמות דכאונית וסגורה וכו'. בצבא כבר קבעו לי פגישה עם קב"ן ליום רביעי בשבוע הבא.
בשבוע שעבר הייתה לי פגישה עם פסיכולוג אזרחי שמוכן לכתוב לי חוות דעת בפגישה הראשונה אבל הוא טוען שיכול להיות שלא יתייחסו לכך ברצינות בגלל שזוהי רק פגישה אחת ואני לא הייתי בסדרת טיפולים אצלו.
אז המצב הוא שהוא יכול להביא לי חוות דעת אבל הוא מציע לעשות עוד פגישה/ות.
כדאי ללכת לפגישה עם פסיכיאטר, להמשיך בטיפול עם הפסיכולוג או שחוות דעתו על פי פגישה אחת מספיקה לי?
Weef
יצירת קשר:

Re: פגישה עם פסיכולוג אזרחי

הודעהעל ידי Weef » 04 נובמבר 2009 00:48

זובי. אתה צריך חו"ד והוא פסיכיאטר אז שיפסיק לזיין את השכל. הוא לא רוצה מלשבים משתמטים על הראש בגלל זה הוא מחרטט לך.

תפגש איתו, תוך פגישה אחת זה בשום פנים לא צריך לקחת יותר, תציג את הדמות כמו שצריך כדי שתשיג חו"ד טובה, גם ככה קבעו לך לקבנוס אז אין לך מה להפסיד.
O'er the land of the free and the home of the brave
שקרן שקרן

הודעהעל ידי שקרן שקרן » 04 נובמבר 2009 00:56

אורח כתב:אני מלש"ב, מלכתחילה בצו ראשון הראתי מוטיבציה נמוכה, דמות דכאונית וסגורה וכו'. בצבא כבר קבעו לי פגישה עם קב"ן ליום רביעי בשבוע הבא.
בשבוע שעבר הייתה לי פגישה עם פסיכולוג אזרחי שמוכן לכתוב לי חוות דעת בפגישה הראשונה אבל הוא טוען שיכול להיות שלא יתייחסו לכך ברצינות בגלל שזוהי רק פגישה אחת ואני לא הייתי בסדרת טיפולים אצלו.
אז המצב הוא שהוא יכול להביא לי חוות דעת אבל הוא מציע לעשות עוד פגישה/ות.
כדאי ללכת לפגישה עם פסיכיאטר, להמשיך בטיפול עם הפסיכולוג או שחוות דעתו על פי פגישה אחת מספיקה לי?

עדיף לך שתלך לעוד פגישות - למעשה אם יש לך זמן לך לכמה פגישות שתוכל (תסכים לכדורים תוך כדי שאתה מסרב לקחת כדורים ) תשגע אותו - תראה לו שיש לך אישיות פגומה תשכנע אותו טוב טוב וכמה שתשכנע אותו יותר - ככה המכתב שלו יהיה יותר טוב. למעשה , אם יש לך זמן , זו טעות להגיד לפסיכיאטר מההתחלה שאתה רוצה חו"ד - שים אותו על הקרוסלה ותסובב הכי חזק שאתה יכול ...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 09:38

הייתה לי כבר פגישה.

אני לא חושב שהוא יכול לתת לי כדורים כי הוא לא פסיכיאטר.
אין לי הרבה זמן, אבל אני אוכל להיפגש איתו עוד פגישה אחת או שתיים או לעבור לפסיכיאטר אם זה הכרחי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 09:47

אורח כתב:הייתה לי כבר פגישה.

אני לא חושב שהוא יכול לתת לי כדורים כי הוא לא פסיכיאטר.
אין לי הרבה זמן, אבל אני אוכל להיפגש איתו עוד פגישה אחת או שתיים או לעבור לפסיכיאטר אם זה הכרחי.

אה ... אז היית אצל פסיכולוג .

לך גם לפסיכיאטר .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 14:56

אוקיי, אני אלך גם לפסיכיאטר
Danna
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Danna » 04 נובמבר 2009 15:35

מה שאתה צריך זה חוו"ד פסיכאטירת מפסיכאטר, אפשר להוציא את זה אחרי פגישה אחת

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”