שיחה קרבה עם קפס - עזרה דחופה!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Anno11
יצירת קשר:

שיחה קרבה עם קפס - עזרה דחופה!!!

הודעהעל ידי Anno11 »

שלום,
יש לי שיחה עם קפס ביום יומיים הקרובים ואינני מעוניין בנטילת תרופת, בכוונתי לצאת מצהל עקב דכאון וחרדות אשר אני סובל מהם.
שאלתי היא : כיצד לענות לקפס כאשר מציע לי נטילת תרופות כפתרון לבעיה?

אני אדגיש ואכתוב שאין פתרון שייעזור לי חוץ מיציאה מהמערכת, כך שאין מה להציע דרכי התמודדות וכו'.

(אדגיש כי - לקפס יש סמכות להמליץ על נטילת תרופות).

תודה מראש לעונים.
פיפי ביבים

Re: שיחה קרבה עם קפס - עזרה דחופה!!!

הודעהעל ידי פיפי ביבים »

Anno11 כתב:שלום,
יש לי שיחה עם קפס ביום יומיים הקרובים ואינני מעוניין בנטילת תרופת, בכוונתי לצאת מצהל עקב דכאון וחרדות אשר אני סובל מהם.

קודם כל זה לא רק מה להגיד אלא איך להגיד, שפת גוף וכדומה, טון דיבור או מלמול, חולשה או חוזק קול, אבל אתה יכול להגיד שאתה לא תיקח תרופות, במידה וישאל למה אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, לא חייב להיות הגיון תגיד את האמת מה שאתה מרגיש, אתה אדם חופשי ולא ג'וק מסריח נכון? "לא רוצה כלום יותר" "לא יעזור לי" "לא יכול יותר" "מפחד שיהיו לי כדורים" או כל סיבה אמיתית אחרת שיש לך היא רלוונטית. אתה לא אבצפון קוריאה ויש לך זכויות יסוד בישראל כבן אדם, אתה לא "רכוש" של צה"ל למרות שהם מנסים לשטוף לך את המוח כדי שתאמין שאתה חייב להם. אתה לא חייב לאף אחד כלום ואתה חייב לעשות את מה שהכי טוב לך בלבד. הרבה חיילים מתים לא ידעו את זה ופיצצו לעצמם את הגולגולת, הצבא מסתיר את הסטטיסטיקות של ההתאבדויות.

אני אדגיש ואכתוב שאין פתרון שייעזור לי חוץ מיציאה מהמערכת, כך שאין מה להציע דרכי התמודדות וכו'.

חחחח אם יש לך מסמר תקוע בראש למה להציע לך להתמודד עם המסמר במקום להוציא אותו ?? חחחח אל תדאג פה אין שטיפת מוח מיליטריסטית ועצות מבני 16 וחצי עם 8 שערות בביצים שיודעים הכל על החיים כי הם סיימו צו ראשון והם יהיו בסיירת מטכל......

תודה מראש לעונים.
פיפי ביבים

Re: שיחה קרבה עם קפס - עזרה דחופה!!!

הודעהעל ידי פיפי ביבים »

פיפי ביבים כתב:
Anno11 כתב:שלום,

קודם כל זה לא רק מה להגיד אלא איך להגיד, שפת גוף וכדומה, טון דיבור או מלמול, חולשה או חוזק קול, אבל אתה יכול להגיד שאתה לא תיקח תרופות, במידה וישאל למה אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, לא חייב להיות הגיון תגיד את האמת מה שאתה מרגיש, אתה אדם חופשי ולא ג'וק מסריח נכון? "לא רוצה כלום יותר" "לא יעזור לי" "לא יכול יותר" "מפחד שיהיו לי כדורים" או כל סיבה אמיתית אחרת שיש לך היא רלוונטית. אתה לא אבצפון קוריאה ויש לך זכויות יסוד בישראל כבן אדם, אתה לא "רכוש" של צה"ל למרות שהם מנסים לשטוף לך את המוח כדי שתאמין שאתה חייב להם. אתה לא חייב לאף אחד כלום ואתה חייב לעשות את מה שהכי טוב לך בלבד. הרבה חיילים מתים לא ידעו את זה ופיצצו לעצמם את הגולגולת, הצבא מסתיר את הסטטיסטיקות של ההתאבדויות.

חחחח אם יש לך מסמר תקוע בראש למה להציע לך להתמודד עם המסמר במקום להוציא אותו ?? חחחח אל תדאג פה אין שטיפת מוח מיליטריסטית ועצות מבני 16 וחצי עם 8 שערות בביצים שיודעים הכל על החיים כי הם סיימו צו ראשון והם יהיו בסיירת מטכל......

תודה מראש לעונים.

דרך אגב תוספת, גם אם לא תקבל מה שאתה רוצה, לא משנה כלל, אתה יכול לראות פסיכיאטר חיצוני, להתלונן, לגשת עם המצוקה שלך לגורמים נוספים, במידה ומורחים אותך זה בסך הכל עיקוב קטן של כמה ימים, הם רק בודקים כמה אתה נחוש או במצוקה, כי בן אדם במצוקה גם אם יאיימו עליו כלום לא ישתנה, במידה וימרח אותך רופא אחד לך לעוד 2 רופאים ואז הרופא שמרח אותך ישקשקו לו הביצים ותראה איך היחס מיד ישתנה כלפיך. תלונות לקצין העיקר לנציב הקבילות, מרפאות צבאיות, הצבא רק חזק על ילדים שמפחדים לעמוד על זכויותיהם לקבלת טיפול רפואי ונפשי ראוי. כך גם באזרחות, אם מתעסקים איתך לך מסביב ופתאום "אי אפשר" הופך ל"אין בעיה" כל מה שאתה צריך ורוצה אפשרי, כל עוד אתה לא מוותר ומתייאש אין ייאוש בעולם וגם לא בצבא מי שמתייאש מתייבש ומנוצל ונסחט עד תום

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 30 אורחים