הצבא באמת הרס לי את החיים...חייב עזרה דחוף

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

fta1
הודעות: 9
הצטרף: 11 אפריל 2011 18:30
יצירת קשר:

הצבא באמת הרס לי את החיים...חייב עזרה דחוף

הודעהעל ידי fta1 » 11 אפריל 2011 18:44

אני מגויס כבר קרוב ל5 חודש...התחלתי את דרכי בצבא בתור ילד מורעל שהתגייס לקרבי ונפל משם בגלל בעיות תש וחוסר מוטיבציה, יצאתי בגלל שבדיוק בגיוס אמא שלי נפצעה קשה בגב ורציתי להיות בבית ולעזור לה... אחר כך הגעתי לקורס עשיתי אותו סיימתי והוצבתי באיזור איוש. מכאן הכל מדרדר...אישרו לי התש 2 רק למרות שמגיע לי וציפיתי לקבל תש יותר גבוה כי יש לי בעייה אמיתית בבית. בחודש האחרון אני בדיכאון רציני, אני כל היום בחדר...לא קם למסדרי בוקר, לא מדבר עם אנשים ואף אחד לא שם לב לזה המפ שלי רק מידי פעם נוזף בי וזהו...אני מרגיש שבאממת הפכתי לבן אדם אחר ירד לי כל הביטחון העצמי אני מפחד לצאת מהחדר ולדבר עם אנשים...בחיים לא הייתי ככה. יש לי גם סיוטים בלילה בזמן האחרון ואני מתעורר מהם בגלל זה אני יושן כל יום עד מאוחר ולא קם למסדרי בוקר. קשה לי פה יותר מידי ואני לא יודע מה לעשות הלכתי לרופא וקיבלתי הפנייה לקבן ואמרו לי במרפאה שבשבועיים הקרובים יהיה לי תור. אבל אני לא יהיה פה כי יש עכשיו חופש של פסח ואני ממש לא יודע מה לעשות בקשר לזה...גם כשאני מגיע לקבן אני מפחד מהפגישה ואני לא יודע מה להגיד לו
balzak
הודעות: 5
הצטרף: 06 פברואר 2011 15:24
יצירת קשר:

Re: הצבא באמת הרס לי את החיים...חייב עזרה דחוף

הודעהעל ידי balzak » 17 אפריל 2011 16:08

תקרא את טרגט 21 יש שם הסבר מפורט מה לעשות,
תשמע אני מכיר הרבה אנשים שבתחילת השירות היו במצב שלך.

תרגע וצא מהלחץ,לפעמים כשאנחנו באים למסגרת חדשה מקבלים שוק מטורף כזה כמו שאתה קיבלת וזה בסדר,
אם תשחק עם הקלפים שלך נכון אתה תצא מזה.מה עם החברים שלך באזרחות? ומבית הספר? נסה לשתף אותם במה שעובר עלייך אולי תקבל תמיכה.
fta11

Re: הצבא באמת הרס לי את החיים...חייב עזרה דחוף

הודעהעל ידי fta11 » 19 אפריל 2011 15:26

קראתי את טרגט 21 ואני לא צריך לשחק משחק אצל הקבן רוב הדברים שרשומים שם באמת קורים לי ואני לא צריך לעשות כאילו אני באמת מרגיש שהשתנתי ושנהרסו לי החיים בגלל הצבא.
ושאני משתף את חברים שלי הם לא מבינים אותי הם חושבים שאני סתם עושה ושאני סתם משתמט כי הם לא באמת יודעים מה עובר עליי בצבא וכמה קשה וכמה אני סובל שם והם חושבים שאני סתם עושה הצגה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 61 אורחים