פגישה ראשונה עם קבן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Major Major
יצירת קשר:

פגישה ראשונה עם קבן

הודעהעל ידי Major Major »

שלום
יש לי בקרוב פגישה ראשונה עם הקבן אחרי ששירתתי שנה וקצת
המפקד שלי אמר שהוא לא ימליץ לי להשתחרר בגלל שלדעתו אני יכול וצריך להשלים את השירות הצבאי שלי
לי נשבר הזין להיות עציץ במשרד - גובניק שלא תורם בכלום - חרטא אחת גדולה שהיא גניבת מסים של הצבא מהמדינה בחסות המדינה
בקיצור, אני רוצה לצאת כבר

האם זה שהמפקד שלי לא ממליץ זה ימנע/יקשה יותר מדי ממני לצאת? כמה הקבנים מתיחסים למה שהחראות האלה אומרים?
בנוסף, קראתי טרגט 21 ורציתי לשמוע עוד טיפים...
בכללי אני ג'ובניק חסר ערך לחלוטין ואין לי כל כך זמן להגיע עם המלצה מפסיכיאטר אזרחי כי הפגישה ממש בקרוב.
אורח

Re: פגישה ראשונה עם קבן

הודעהעל ידי אורח »

Major Major כתב:שלום
יש לי בקרוב פגישה ראשונה עם הקבן אחרי ששירתתי שנה וקצת
המפקד שלי אמר שהוא לא ימליץ לי להשתחרר בגלל שלדעתו אני יכול וצריך להשלים את השירות הצבאי שלי
לי נשבר הזין להיות עציץ במשרד - גובניק שלא תורם בכלום - חרטא אחת גדולה שהיא גניבת מסים של הצבא מהמדינה בחסות המדינה
בקיצור, אני רוצה לצאת כבר

האם זה שהמפקד שלי לא ממליץ זה ימנע/יקשה יותר מדי ממני לצאת? כמה הקבנים מתיחסים למה שהחראות האלה אומרים?
בנוסף, קראתי טרגט 21 ורציתי לשמוע עוד טיפים...
בכללי אני ג'ובניק חסר ערך לחלוטין ואין לי כל כך זמן להגיע עם המלצה מפסיכיאטר אזרחי כי הפגישה ממש בקרוב.

הם מתייחסים, אבל הפגישה היא הכי משמעותית. זה לא ימנע.
Major Major
יצירת קשר:

תודה
בנוסף, אני כן מרגיש בדיכאון מכל ענייני הצבא
הבנתי שצריך לשחק דמות מסוימת-מוקצנת
אך רציתי לדעת מה יקרה אם בהתחלה אני יבוא בצורה פחות או יותר אמיתית ואמינה?(בשביל לקבל הקלות או שינוי שיבוץ) זה יקשה עלי בהמשך כשאקצין את הדמות אם זה לא עובד?
ואם אני בוחר שלא לצאת בסוף האם אפשר להתחרט ולצאת בהמשך?
אורח

הודעהעל ידי אורח »

Major Major כתב:תודה
בנוסף, אני כן מרגיש בדיכאון מכל ענייני הצבא
הבנתי שצריך לשחק דמות מסוימת-מוקצנת
אך רציתי לדעת מה יקרה אם בהתחלה אני יבוא בצורה פחות או יותר אמיתית ואמינה?(בשביל לקבל הקלות או שינוי שיבוץ) זה יקשה עלי בהמשך כשאקצין את הדמות אם זה לא עובד?
ואם אני בוחר שלא לצאת בסוף האם אפשר להתחרט ולצאת בהמשך?

לא יקשה עליך, תמיד יכולה להיות הידרדרות במצב הנפשי.
לגבי השאלה השניה אני יכול לענות לך מנסיון, לי הציעו בהתחלה לצאת וכבר נפגשו עם ההורים והכל וכשהגעתי לפסיכיאטר אמרתי לו שאני לא רוצה להשתחרר. מאז חזרתי שוב לטיפול אצל הקבנית שלי והיא כל פעם מציעה לי להשתחרר ככה שזה לא יהווה לך מכשול.
Major Major
יצירת קשר:

היי
הייתי אתמול בפגישה
שידרתי מצוקה לפי דעתי. לא הצלחתי לבכות לצערי.
הוא אמר לי שהוא לא יכול לעזור לי בנוגע למעבר תפקיד כי הוא לא שלישות אבל הוא מוכן לתת המלצה או שיט כזה. הוא מזמין אותי להמשיך להיפגש איתו ושנדבר על הקשיים.
הבהרתי לו מאוד בבירור שאני לא מוסגל להשאר עוד בבסיס הזה ואני רוצה לעבור או לצאת ושאין לי שום רצון/מוטיבציה להשאר במתכונת הנוכחית
מה אתם ממליצים לי? לא הבאתי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי אבל אם לא הצלחתי לשכנע עובד סויצאלי מסכן אז איך אני אצליח לשכנע פסיכאטר?
אורח

הודעהעל ידי אורח »

Major Major כתב:היי
הייתי אתמול בפגישה
שידרתי מצוקה לפי דעתי. לא הצלחתי לבכות לצערי.
הוא אמר לי שהוא לא יכול לעזור לי בנוגע למעבר תפקיד כי הוא לא שלישות אבל הוא מוכן לתת המלצה או שיט כזה. הוא מזמין אותי להמשיך להיפגש איתו ושנדבר על הקשיים.
הבהרתי לו מאוד בבירור שאני לא מוסגל להשאר עוד בבסיס הזה ואני רוצה לעבור או לצאת ושאין לי שום רצון/מוטיבציה להשאר במתכונת הנוכחית
מה אתם ממליצים לי? לא הבאתי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי אבל אם לא הצלחתי לשכנע עובד סויצאלי מסכן אז איך אני אצליח לשכנע פסיכאטר?

מה זאת אומרת לשכנע?
Major

הודעהעל ידי Major »

הוא לא השתכנע שאני צריך לצאת או לא מתאים
אז איך אשכנע פסיכאטר אזרחי?
אורח

הודעהעל ידי אורח »

Major כתב:הוא לא השתכנע שאני צריך לצאת או לא מתאים
אז איך אשכנע פסיכאטר אזרחי?

אתה לא אמור "לשכנע".

תמשיך לפנות ולבקש עוד פגישות.
Major Major
יצירת קשר:

אוקי תודה
ומה בנוגע לחוו"ד מפסיכאטר אזרחי?
רצוי/יעזור לי בשלב זה של התהליך?
פשוט כבד עלי להוריד עכשיו 500 שקל על זה

אתה יכול לשלוח לי מספרים של פסיכאטירים אזרחיים ש"משחררים" יותר בקלות? (כמו אלו שהיו בכתבה בערוץ 2)
אורח

הודעהעל ידי אורח »

Major Major כתב:אוקי תודה
ומה בנוגע לחוו"ד מפסיכאטר אזרחי?
רצוי/יעזור לי בשלב זה של התהליך?
פשוט כבד עלי להוריד עכשיו 500 שקל על זה

אתה יכול לשלוח לי מספרים של פסיכאטירים אזרחיים ש"משחררים" יותר בקלות? (כמו אלו שהיו בכתבה בערוץ 2)

חוות דעת תמיד עוזרת.

לא, אסור לי להמליץ בפורום ואין גם שום טעם לפנות למישהו שמבטיח לך כל מיני דברים בסכום גדול.
Major Major
יצירת קשר:

שאלה נוספת,
האם מה שאני מספר לקב''ן נשאר חסוי בינינו?
נגיד אם אני מספר לו שאני משתמש בחומרים אסורים/שותה בזמן צבא אני יכול להסתבך?
אורח

הודעהעל ידי אורח »

Major Major כתב:שאלה נוספת,
האם מה שאני מספר לקב''ן נשאר חסוי בינינו?
נגיד אם אני מספר לו שאני משתמש בחומרים אסורים/שותה בזמן צבא אני יכול להסתבך?

קבן הוא לרוב לא רופא אז הסודיות לא ממש מחייבת אותו, אם תספר לו שאתה משתמש בסמים בצבא אתה בהחלט יכול להסתבך.

חוץ מזה ברגע שיוצא לך מהפה אצל הפסיכיאטר או הקבן שאתה רוצה לעבור בסיס או הקלות אתה אוטומטית לא תקבל שום דבר, רק הם רואים שאתה מוכן לצאת מהצבא ולא מתפקד, רק אז הם בדרך כלל מציעים לך הקלות, אבל מי שבא ישר מבקש הקלות לא מקבל כלום.

בקיצור אם אתה מתפקד טוב ומחכה כמו ילד טוב שבוע שבועיים לפגישה של 15 דקות עם הקבן אל תצפה לקבל שום דבר חוץ מזיבולי שכל וסיסמאות מפגרות כמו "לכולם קשה".
Major

הודעהעל ידי Major »

אני כבר מעוניין לצאת מהצבא. קראתי טרגט 21 פגישה הבאה אנסה להיות יותר משכנע. ( יש חומרים נוספים לקריאה שיכולים לעזור?)
השאלה אם נגיד אוסיף לדמות שלי שאני שותה כל בוקר לפני שאני מגיע לצבא כי אחרת אני לא מסוגל לעבור את היום ושאני גם שותה בלילה בבסיס אם זה יעזור לעניין או שזה יגרום לי להסתבך?
( סמים אני באמת לא עושה ולא עשיתי ככה שבזה אני לא אסתבך אם יבדקו פתאום..)
Major Major
יצירת קשר:

Major כתב:אני כבר מעוניין לצאת מהצבא. קראתי טרגט 21 פגישה הבאה אנסה להיות יותר משכנע. ( יש חומרים נוספים לקריאה שיכולים לעזור?)
השאלה אם נגיד אוסיף לדמות שלי שאני שותה כל בוקר לפני שאני מגיע לצבא כי אחרת אני לא מסוגל לעבור את היום ושאני גם שותה בלילה בבסיס אם זה יעזור לעניין או שזה יגרום לי להסתבך?
( סמים אני באמת לא עושה ולא עשיתי ככה שבזה אני לא אסתבך אם יבדקו פתאום..)

מישהו?
אורח

הודעהעל ידי אורח »

לך לביקור רופא, תגיד לו שאתה מרגיש אובדני, כל היום חושב על התאבדות, מסתכל מהחלון או בניין גבוה ומרגיש כאילו אתה רוצה לקפוץ ממנו, דיכאון, חרא חיים. בפעם האחרונה שהחזקת נשק היו לך מחשבות לטעון אותו ולדפוק לעצמך כדור בראש, אתה כבר לא יודע מה לעשות, הקב"ן בבסיס לא עוזר.

משם תקבל הפנייה למיון, לך לשם תספר סיפור חיים יפה לפסיכיאטר, תבנה את הסיפור על החיים שלך אבל תתבל אותו באלמנטים דיכאוניים - מחשבות אובדניות, קשיים בזמן שאתה בצבא כמו קושי לישון ולאכול שזולג גם כשאתה בבית, לא מתקלח, לא חברותי עם האנשים בבסיס, ובכלל ניתוק קשר גם עם האנשים המעטים שהיו חברים שלך בזמן האזרחות, שותה אלכוהול כמה פעמים בשבוע (כשאתה בבית בערב ועצוב לך, אל תהיה ילד מפגר ותתחיל לחרטט שאתה שותה לפני הבסיס או משהו בסגנון, זה לא עוזר יותר מדי ויכולים להתקיל אותך אחר כך), קושי גם לפני הצבא בכל הקטע הנפשי ושגם בתיכון היו לך את הקשיים האלה.
תקרא עוד על סיפורים של יציאה ודיכאון.

אם תהיה טוב ולא תיפול על פסיכי בן זונה יכתבו לך לראות קב"ן או פסיכיאטר צבאי בדחיפות ויזכירו את המחשבות האובדניות והאלמנטים והתנהגות דיכאוניים. ייתכן שגם ייתנו לך גימלים נפשיים ו/או יספחו אותך לרמ 2.

משם אתה מברר עם המפקד מה עושים ושאתה צריך קב"ן בדחיפות, אחרי הפגישה אתה רואה אם ממליצים לך על שחרור או שולחים אותך לפסיכיאטר או שממשיכים לסבן אותך ואומרים לך "יהיה בסדר".

אם מסבנים אותך אז תהיה בחוסר תפקוד טוטאלי, הגעת כבר לקצה היכולת, אפשר עוד פגישות עם הקב"ן, אפשר לחזור למיון, אפשר לפגוע בעצמך (לקיחת כדורים, לחתוך ידיים) ובסופו של דבר תצא גם אם זה ייקח יותר מחודש.

תבדוק את מצב הפייסבוק, וכמה יודעים עליך בבסיס, תבנה את הדמות במחשבה שבסופו של דבר הראש גף שלך רואה את הפייסבוק ויש לו דיבור עם הקב"ן והמפקד שלך. תזכור שאתה לא בא עם דף נקי שאפשר לחרטט עליו כל מה שבא לך, תנסה להישאר בדמות ואם למשל אתה ידוע בתור אחד שיוצא למסיבות וחברותי, תראה כאילו הפסקת לעשות את זה ודברים אחרים שאתה אוהב.
Marina13

פגישה עם קבן לאחר צו ראשון

הודעהעל ידי Marina13 »

שלום, בקרוב לבן שלי יש מפגש עם קבן. הוא לאחר צו ראשון. יש מכתב מעורך דין והמלצה מפסיכיאטר אזרחי. רציתי לשאול אם זה יעזור שהוא יבוא קצת שיקור לקבן?
Marina13

הודעהעל ידי Marina13 »

שאלה הייתה עם כדאי לבוא קצת שיכור למפגש עם קבן לבחור בן 17 לאחר צו ראשון?
אורח

הודעהעל ידי אורח »

Marina13 כתב:שאלה הייתה עם כדאי לבוא קצת שיכור למפגש עם קבן לבחור בן 17 לאחר צו ראשון?

לא כדאי לבוא שיכור, הוא צריך לשלוט על עצמו ואם הוא שיכור הוא בעמדת חוסר שליטה
אורח

Re: פגישה עם קבן לאחר צו ראשון

הודעהעל ידי אורח »

Marina13 כתב:שלום, בקרוב לבן שלי יש מפגש עם קבן. הוא לאחר צו ראשון. יש מכתב מעורך דין והמלצה מפסיכיאטר אזרחי. רציתי לשאול אם זה יעזור שהוא יבוא קצת שיקור לקבן?

עורך דין לא קשור,את ההמלצה מפסיכיאטר אזרחי חובה להביא.
ממש לא מומלץ לבוא שיכור,קבנ"ים לא אוהבים משחקים כאלה וזה רק יהרוס לו.
שייקרא את טרגט 21 וזהוא.
meandyou
יצירת קשר:

הודעהעל ידי meandyou »

טרגט 21
כדאי כן לא ללכת בדיוק אחרי מה שכתוב שם כי הצבא מכיר את המסמך טוב מאוד
https://target21.wordpress.com/
אורח

הודעהעל ידי אורח »

meandyou כתב:טרגט 21
כדאי כן לא ללכת בדיוק אחרי מה שכתוב שם כי הצבא מכיר את המסמך טוב מאוד
https://target21.wordpress.com/

מה הקשר בין זין לתחת מכיר מסמך לא מכיר מסמך אין שום דרך לברר אם מישהו אומר אמת או לא וגם הצבא לא שם זין אם אתה תחיה או תמות חולה או בריא, כל מה שמעניין את הצבא זה כיסוי תחת ואי נטילת אחריות ולכן מי שאוסף תיעוד על מצבו פותח פתח לתביעות ורשלנות לגורמי הצבא, ולכן הם משחררים, אחרי מסע הפחדות כמו כלא איומים ומריחות שנועדו לייאש ילדים קטנים ומפוחדים, כי קצינים ובעלי תפקידים בצבא תופסים ביצים על ילדים עם חלב על השפתיים שאתמול היו בתיכון בני 17 וזימברו אותם המורים עם שטיפת מוח מהמדינה, במידה והגיוס היה בגיל 25 בקושי 10% היו מתגייסים כי תופסים קצת שכל בין התיכון לגיל 25 (לא כולם כמובן, רבים נשארים מפגרים לנצח)... אז שב בנחת ותגרבץ לעצמך בתחת כמו קצין בכיר ואל תדאג אחרי 3 שנות גירבוצים או 3 חודשי גירבוצים ויציאה על 21 התוצאה דומה מדינת בננות וצבא מגוחך שדואג "לאוייב" יותר מחייליו, שב תכין לעצמך כוס תתה ותראה איך מתייחסים לנכי צהל, למשוחררי צהל, רוצה רמז? כמו לחרא אז תירגע כי חוץ מאמא שלך לאף אחד לא איכפת ממך ומבריאותך ואם אתה לא תפעל להגן על עצמך אף אחד אחר לא יעשה כלום ואתה תיטחן דק דק ילד פלפל

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים