יש לי ראיון בנושא גיוס בעוד שבוע, מה לעשות?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

מנהלים: newprofile, MSMS

rubber
יצירת קשר:

יש לי ראיון בנושא גיוס בעוד שבוע, מה לעשות?

שליחה על ידי rubber »

הגעתי לצו הראשון במטרה לצאת מהצבא.
קבעו לי קבן ומשם הוא שלח אותי לפסיכיאטר. כשנפגשתי עם הפסיכיאטר הוא אמר לי ללכת להשיג חוות דעת מגורם מטפל פרטי אז הלכתי לפסיכיאטר פרטי שכתב לי מכתב די חריף. שלחתי אותו לצבא כערעור על הפרופיל שלי והם החליטו להשאיר את אותי ב64. התקשרתי כמה פעמים כדי לנסות לקבוע קבן אבל נותנים לי את אותן תשובות סתמיות במיטב.
ראיתי שקיבלתי זימון ל"ראיון בנושא גיוס" בעוד שבוע. ממה שאני מבין זה ראיון להמשך גיוס. מה אני יכול לעשות?
Sunshine
יצירת קשר:

Re: יש לי ראיון בנושא גיוס בעוד שבוע, מה לעשות?

שליחה על ידי Sunshine »

rubber כתב: 31 מרץ 2022 11:30 הגעתי לצו הראשון במטרה לצאת מהצבא.
קבעו לי קבן ומשם הוא שלח אותי לפסיכיאטר. כשנפגשתי עם הפסיכיאטר הוא אמר לי ללכת להשיג חוות דעת מגורם מטפל פרטי אז הלכתי לפסיכיאטר פרטי שכתב לי מכתב די חריף. שלחתי אותו לצבא כערעור על הפרופיל שלי והם החליטו להשאיר את אותי ב64. התקשרתי כמה פעמים כדי לנסות לקבוע קבן אבל נותנים לי את אותן תשובות סתמיות במיטב.
ראיתי שקיבלתי זימון ל"ראיון בנושא גיוס" בעוד שבוע. ממה שאני מבין זה ראיון להמשך גיוס. מה אני יכול לעשות?
הקב"נים האלה שאוהבים לסבך... בגדול מה שהוא ביקש זה שמישהו יעיד שהמצב הנפשי שלך לא מאפשר לך להתגייס. אבל מה שהוא רוצה בפועל זה שמישהו יאבחן אותך עם "מחלה" פסיכיאטרית וקשיי תפקוד שלא יאפשרו לך להתגייס, בתקווה שזה יהיה גם מישהו/י שמכיר/ה אותך וראו אותך כמה פעמים כדי לעשות אבחון מעמיק, מה שהקב"ן או פסיכיאטר צבאי אין להם זמן לעשות.
בעיקרון כן הראיון בנושא גיוס נשמע כמו המשך תהליך, אבל זה גם יכול להיות עוד בחינה של המסמכים ששלחת. אפשר להגיע אליו עם עוד מסמכים, יותר חריפים, עדיף מגורמים אזרחיים שהם לא פרטיים, אם זה נגיד יועצת בית הספר או פסיכולוג שמלווה אותך תקופה, או פסיכיאטר מקופת החולים. שיעידו על מצבך הנפשי, ואם אפשר על כך שהוא כבר ככה תקופה ארוכה (בלי קשר לצבא). מיטב הם ילדים בני 18 שלא בא להם לעשות את מה שהם עושים, אז ברור שינפנפו אותך, אם הם רואים שהמצב שלך קשה או שיש מולם מישהו מבוגר שמבין שזה אחריות שלהם לעשות משהו בנידון, אז הם כנראה יתעוררו על עצמם. זה קצת כמו עם קופת החולי כשצריך לקבוע תור דחוף...
בכל מקרה כדאי לכתוב לרשת הליווי שילוו אותך בתהליך. בהצלחה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
שלח תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] | 0 אורחים