ועדת שחרור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

whatelse1
יצירת קשר:

ועדת שחרור

הודעהעל ידי whatelse1 » 15 מאי 2016 18:15

יש לי בקרוב ועדת שחרור, הצבא לא השפיע נפשית בצורה טובה ואמרתי לפסיכיאטר שאני רוצה להתאבד במסגרת שאני נמצא בה ושיש לי מחשבות אובדניות, אבל לא אעשה זאת בגלל הקרובים לי, והוא אמר שאני צריך להשתחרר, עכשיו דואג לגבי הרשיון כי הבנתי שזה יכול להשפיע על הרשיון, נגמר לי המלווה בוקר ולילה לפני שבוע בערך ואני צריך להוציא עכשיו רשיון פלסטיק ואני דואג שאם אני אצא מהצבא יעשו עם זה בעיות לגבי הרשיון? כי זה מאוד חשוב לי.
APR
יצירת קשר:

Re: ועדת שחרור

הודעהעל ידי APR » 15 מאי 2016 18:46

whatelse1 כתב:יש לי בקרוב ועדת שחרור, הצבא לא השפיע נפשית בצורה טובה ואמרתי לפסיכיאטר שאני רוצה להתאבד במסגרת שאני נמצא בה ושיש לי מחשבות אובדניות, אבל לא אעשה זאת בגלל הקרובים לי, והוא אמר שאני צריך להשתחרר, עכשיו דואג לגבי הרשיון כי הבנתי שזה יכול להשפיע על הרשיון, נגמר לי המלווה בוקר ולילה לפני שבוע בערך ואני צריך להוציא עכשיו רשיון פלסטיק ואני דואג שאם אני אצא מהצבא יעשו עם זה בעיות לגבי הרשיון? כי זה מאוד חשוב לי.

תקרא את "מי מפחד מפרופיל 21", זה נעוץ בפורום. פסקה אחת משם:
ולגבי רשיון נהיגה - ובכן, חלק מהאנשים שיש להם פרופיל 21 נפשי (כנראה זה תלוי בבעיה הנפשית המסוימת שבגללה הם קיבלו את הפטור) יצטרכו לעבור מבחן מיוחד או בזמן קבלת הרשיון, או לפני חידוש הרשיון. זה מבחן ארוך, מעצבן ומיותר. הוא גם יעלה לכם בערך 500 ₪. אבל כמעט ולא היו מקרים של אנשים שלא עברו אותו (וגם למי שלא עברו יש מה לעשות בנידון). כלומר, רשיון נהיגה יהיה לכם, אבל בדרך יסחטו ממכם עוד קצת כסף. עוד פרטים לגבי הנושא תמצאו במסמכים שכבר הפנינו אתכם אליהם, [...].

בקיצור, על דיכאון לא יעשו לך בעיות.
אורח

Re: ועדת שחרור

הודעהעל ידי אורח » 20 מאי 2016 09:35

עזוב אחי הלך לך הרישיון עדיף שתשב בצבא שלוש שנים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים